Silva, ruky a Reiki energie

dátum: 03.05.2005

Kmitajúce fyzické prsty. Zmyslové centrá. Neurónové oblasti. Kmitajúce prsty na rôzne spôsoby. Kmitajúce fyzické ruky a centrá Reiki energie. Kmitajúce bioenergie a klasické techniky rúk. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj.

Neustále prenikáme hlbšie do Silva techník. Vlastne sme vytvorili dva smery v Silvovke. Jeden ide smerom k operáciám v psychike. Skôr sa to podobá veštectvu a nízkym bioenergiám, ktoré síce kmitajú, ale sa neustále odsávajú a strácajú z tela. Kmitanie sa zabezpečuje cez spomienky na blikanie, kmitanie, vibrovanie a rezonovanie. Všetko zo spomienok a žiadne fyzické kmitanie prstov nie je žiaduce. Takýto stav lepšie vyhovuje operáciám v mozgu.

Druhý smer ide k fyzicky kmitajúcim prstom a prenosu kmitania cez nervovú sústavu a svaly do vnútorného sveta človeka. Prvé cvičenia smerujú k silnej aktivizácii neurónových oblastí šedej kôry veľkého mozgu, kde sú jednak neuróny v 3 až 7 vrstvách plných drobných pavúčikov a zároveň sú tu zmyslové centrá. Cez tieto centrá budeme sledovať a riadiť tvorbu a prenos bioenergie. Nasleduje kmitanie prstov a koncentrácia do niektorej časti veľkého mozgu.

Potom sa postupne koncentrujeme do všetkých oblastí tela, kde sa nachádzajú neuróny a to je už spomínaný veľký mozog, mozoček, stredný mozog, miecha a ganglie okolo miechy a v stene hrubého a tenkého čreva. Tak isto vo všetkých gangliách, ktoré sú pri každom orgáne, každom svale a každej časti ľudského tela. Do každej časti sa koncentrujeme a zároveň fyzicky kmitáme s roztiahnutými prstami oboch rúk. Roztrasenie v rôznych pozíciách posúvame do oblastí výskytu neurónov. Takto prejdeme všetky oblasti v tele, kde sa nachádzajú neurónové zhluky. V neurónoch vyrábame bioenergiu, ktorá sa šíri po celého organizmu.

Po tomto cvičení rozkmitáme fyzicky ruky a koncentrujeme sa do Reiki centier na bokoch hlavy, na konci obočia. Tu prenesieme kmit z prstov a otvoríme tvorbu vlastných bioenergií. Vlastné bioenergie, zosaté bioenergie, biomagnetizované energie, magmatické energie zemského jadra - všetky rozkmitáme a preliečujeme celý organizmus. Takto postupujeme v ďalších Reiki centrách a to je dva centimetre nad ušami, vzadu v mozočku, pod zadným zrakovým mozgom a v črevách, kde je posledné Reiki centrum.

Nakoniec sme rozkmitali prsty rúk a začali sme si šúchať ruky. Potom sme si ruky o ruku masírovali a predtým vibrovali prstami . Potom sme tlačili jednu ruku o druhú a preliečovali sme sa. Spájali sme dva liečiteľské výkony a to klasické liečenie s rukami v spojitosti na kmitajúce prsty.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Silva > Fyzis > Silva, ruky a Reiki energie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo