Autopilot a Ja

dátum: 30.11.2004

Neuróny tela. Šedá kôra veľkého mozgu. Cvičenie utíšenia a ukľudnenia. Sugerácia klinickej smrti na psychickej úrovni. Koncentrácia do neurónov. Tlačenie obrazu zdravých orgánov do neurónov v tele meditujúceho. K tejto prednáške je aj zvukový záznam MP3.

Pokračujeme v nácviku Silvovej metódy prenikania do neurónov v jednotlivých častiach tela. Už máme odcvičené prieniky a koncentrácie do neurónových oblastí vo veľkom mozgu, mozočku, strednom mozgu, v mieche, brušnom mozgu, svalovom mozgu a mozgu hormonálnych žliaz. Všade sa vieme skoncentrovať a premýšľať. Premýšľame a usilujeme sa do oblasti neurónov vkladať obrázky zdravých orgánov.


Vždy začíname vo veľkom mozgu, ktorý sa skladá z predného mozgu, stredného mozgu, temenného mozgu a spánkových lalokov. Na povrchu jednotlivých častí mozgu si predstavujeme 3 až 7 vrstiev pavučín, na ktorých sú miniatúrne drobné pavúčiky. Všetko má predstavovať neuróny veľkého mozgu. Všade prenikáme a usilujeme sa prevziať nad neurónmi kontrolu. Kde cítime, že nevieme preniknúť, tak sa usilujeme zo spomienok vydolovať predstavy blikajúcich svetielok, kmitajúcich zvukov a vibrujúcich zariadení pre domácnosť. K týmto predstavám pridávame bioenergiu, ktorá sa vytvorila v mozgu. K týmto stavom pridávame niektorý hypnotický stav, ktorý sme precvičovali aktívne v predchádzajúcich cvičeniach. Cieľom je preniknúť do neurónových oblastí veľkého mozgu.


Cez prienik do neurónov veľkého mozgu získavame schopnosť kontrolovať dianie v neurónoch tela. V šedej kôre veľkého mozgu si vyberieme určité miesto a tu vytvoríme predstavu zdravých pľúc. S touto predstavou prenikáme do neurónov stredného mozgu a zisťujeme, či bude táto predstava prijatá. Pokiaľ áno, tak je všetko v poriadku, pokiaľ nie, tak sa usilujeme obrázok zdravých pľúc do tejto oblasti natlačiť a neuróny tejto oblasti prepnúť k starostlivosti o pľúca. Takto otestujeme oblasť neurónov mozočku, miechy v chrbtici, neuróny v stene tenkých a hrubých čriev, neuróny vo svaloch a neuróny v hormonálnych žľazách. Všade zisťujeme, či bude vľúdne prijatá predstava zdravých pľúc. Keď nie, tak túto predstavu sem pretlačíme. Takto otestujeme všetky orgány tela a hlavne choré oblasti.


Cieľom takýchto cvičení je vytvoriť v šedej kôre veľkého mozgu centrá na kontrolu a riadenie dobrého zdravotného stavu.
Tieto cvičenia naväzujú na klasické vizualizačné cvičenia Silva metódy, kde si chorá osoba neustále vizualizuje predstavu zdravých orgánov. Takto to robí aj jeden rok a to každý deň. Týmto systémom vytvorí centrum na kontrolu a ozdravenie chorého miesta.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Silva > Fyzis > Autopilot a Ja

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo