Reiki pyramidálne

Nájdete si tu ďalší druh Reiki, ktorý stojí na otvorení bioenergií na základe meditovania na priestor okolo pyramídy. Klasické Reiki zasvätenie a ovládanie ostatných druhov Reiki je vítané. Sú tu popísané základné zasväcovacie postupy a cvičenia na rozvoj tohto druhu Reiki.Reiki pyramída
Venujeme sa mnohoročným meditáciám na pyramídy a na osoby, ktoré pyramídy fascinujú a počas celého života im prepadli a sfanatizovali sa.

Egypt v podvedomí - A 772
Chcela by som sebe i iným ľudom pomáhať zharmonizovať telo, myseľ i ducha a byť sebe samej paňou. Venovala som sa thaj chi, veľa som sa poučila z Trebenovej i svätej Hildegardy, venujem sa štúdiu ezoteriky a mnohým iným veciam a rada i fyzicky cvičím. Potrebujem sa ďalej duchovne vyvíjať správnou cestou, aby som bola trvalo šťastná a toto šťastie i vyžarovala do svojho okolia, zharmonizovala sa a pomáhala v tom i iným ľuďom.

Sily v tvare pyramídy
Energia pyramíd. Jedinečná energia. Maketa tvaru Cheopsovej pyramídy. Objekt položený do pyramídy. Minerály. Magnet. Fosília. Pyramída a liečenie. Pyramidálny tvar a dračie žily v zemskom podloží.


Meditacia.sk > Reiki > Reiki pyramidálne >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo