Reiki škola a objekty

dátum: 04.02.2006

Učebnica ezoteriky. Neurónová ezoterika. Energetická ezoterika. Sexuálna ezoterika. Asexuálna ezoterika. Magmatická ezoterika. Biomagnetická ezoterika. Spomienky. Fantázie. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Pokračujeme neustále a vytrvale v nácviku energetických stavov v ezoterike. Uvedomujeme si aktívne delenie ezoteriky do 6. neurónových oblastí. Každý z nás je usadený v jednej neurónovej oblasti a odtiaľto vychádzajú všetky psychické prejavy. Tak isto si uvedomujeme dva stavy mysle a to je stav, keď sú v mysli aktivizované sexuálne stavy a naopak, keď sú v mysli aktivizované stavy asexuálne a v mysli bežia klasické stavy bežného charakteru. Drvivá väčšina funguje hlavne na báze asexuálnej a menej meditujúcich iba na sexuálnom stave.

Potom je potrebné pochopiť, aké energetické stavy v tele vyvolávajú mechanizmy fungovania na báze iba spomienok bez toho, aby ste spomienky nejako pretvárali na niečo iné. Iba si spomínate a všetky spomienky vyťahujete z pamäti. Môžete ich strihať, ľubovoľne spájať, ale nie meniť. Teda keď vytiahnem z mysli mozgu spomienku, tak ju nikdy nezmením na niečo iné. V tomto prípade ide o stavy nízkoenergetické, ktoré používame na veštecké výkony. V takomto stave sa asi máločo bude dať liečiť či už u seba, alebo u iných ľudí.

Pre silnú energiu potrebujeme naopak pretvárať každý obrázok vybratý z pamäte na niečo iné. Zo spomienok vyberiem obrázok stromu a tak ho pootáčam a pomením v rámci tohto obrázku, že zo stromu sa spraví koza. To je ľudská fantázia a tvorba silnej bioenergie v tele.

Na to, aby ste mohli v tele vnímať energetické pochody, je potrebné neustále robiť veci okolo energie na báze spomienok a čas spomienok modifikovať. V určitom vhodnom pomere je možné veštecky ošetrovať energetické pomery v tele. Buď sa energie doslova počujú, alebo vyciťujú ako elektrické napätie alebo hučanie.

Ďalší dôležitým prvkom je naučiť sa vhodné sugerácie a uverenie v to, že pri vysokých energiách sa pohybujete ako v skutočnosti a aktívne sa žeravia nervové platničky vo svaloch.

Na začiatok treba vedieť aktivizovať vlastné energie v jednotlivých častiach a orgánoch tela. Dosiahnete to tak, že sa silou vôle a tlaku vo svaloch skoncentrujete na určitú časť tela. Tu produkujete energiu a tou preliečujete celý organizmus. Prejdete postupne všetky orgány v tele a z každého orgánu vyteká energia na liečenie celého organizmu.

Potom si spomeniete na zasvätenie a začnete meditovať s objektmi zo zasvätenia, ktoré vás povedú ďalej k zdokonaleniu práce s vlastnými energiami. Sledovali sme všetkých meditujúcich, ako spolupracujú s objektmi zo zasvätenia. Všetkým objekty radili, aby si predstavili ruky a nohy a niečo s nimi robili, potom si mali predstaviť zasväcovací znak Reiki, ktorý sa podobá blesku. Potom im objekty kázali predstavovať si veľký, asi 2 metrový zasväcovací znak, a poriadne hrubý. Zároveň každému skombinovali veľký znak a množstvo malých zasväcovacích znakov. Bežalo množstvo kombinácií veľkého znaku a malých bleskov. Do všetkého sa motali fantázie hadov.

Potom sme precvičovali zosávanie energií mimo seba a to zo živých zdrojov ako je človek, zviera a rastliny. Tak isto je to možné robiť na základ pokynov objektov v aure. Predstavovali sme si zasväcovací znak v podobe blesku, ktorý hádžeme, posielame, naťahujeme do miest výskytu vhodných cudzích bioenergií. Do znakov sa dostávajú hady a znaky sa na povrchu žeravia ako rozpálené železo. Prípadne rozpálené železo sa mení na hadov. Nazhromaždenou energiou sa preliečujeme.

Potom sme prešli pracovať s magmatickými energiami. Pokiaľ sme skoncentrovaní cez fantáziu do miechy, brušného mozgu a ganglií, tak 4 druhy magmatickej pulzácie idú cez nohy zdola. Keď je koncentrácia na stredný mozog, mozoček a veľký mozog, tak magma nateká zhora cez hlavu. Klasicky silou vôle rozvádzame v tele magmatické energie. Znovu požiadame objekty, aby nám vysvetlili a odmeditovali s nami ďalšie zdokonaľovanie energetickej zdatnosti. Objekty nám ponúkajú fantázie s hrubými čiarami, podobá sa to itingu. Hrubé dlhé čiary v rôzny polohách. Okolo nich sa hromadia drobné priesvitné guľaté kamienky. Tieto vytvárajú guľovité objekty a rozletia sa do celého tela ako energetická pavučina. Potom sa objaví iting guľatý znak vo vnútri čierny a biely. Je veľký a z neho sa vytvárajú malé ako 10 koruna.

Tak isto možno cvičiť aj tvorbu magnetických energií v tele a ich tvorbu. V spomienkach máme plno magnetov a tieto po jednom modifikujete na niečo iné. V párových orgánoch vytvárame stavy dvoch spojených magnetov. Potom sa dostanú na rad objekty zo zasvätenia; naznačujú každému, ako má postupovať. Treba si predstavovať dlhú stuhu na paličke a túto obmotávať okolo sugeratívne dokonalej predstavy magnetov tele. Zatočené magnety do stuhy sa menia na magnetickú konštrukciu pripomínajúci strom.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki magmatické > Reiki škola a objekty

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo