Reiki biomagnet

Naväzuje na predchádzajúce stupne Reiki. Môžete mať za sebou rôzne stupne zasvätenia. Naučíte sa používať bioenergiu na princípe biomagnetu vo vlastnom tele.Reiki magnet – meteorit
Reiki meteorit je platforma ne ezoterickú, duchovnú alebo náboženskú prax. Jej základom je venovať sa meteoritom, stať sa niečím ako jednostranným autistom posadnutým výhradne meteoritmi všetkého druhu.

Reiki supra
Už som v Reiki škole spracoval túto tému na základe klasických magnetických síl založených na pôsobení jedného, dvoch alebo viacerých magnetov.

Reiki maticové, magnety, magnetizmus video
Vyzbierali sme pre vás videá, ktoré môžete použiť na nácvik vnímania magnetizmu a bioenergie vlastného tela, zvierat, rastlín a ľudí.

Kinetické reiki
Magmatické sily magnetického jadra planéty Zem. Bioenergia tvoriaca sa v živých organizmoch. Bioenergia a bunky. Častice v atómoch a psychické operácie v časticovom svete. Dvojník a operácie dvojníkov ako organický systém.

Súhrn bioenergií a magnetizmu
Bioenergia sexuálna. Bio vlastné. Bio z časti orgánov v tele. Bio z iného živého zdroja. Magnetizmus. Biomagnetizmus vlastný. Biomagnetizmus sexus. Biomagnetizmus cudzí.

Harmónia a magnetizmus
Sebecké Reiki. Parazitické Reiki. Vlastné bioenergie. Cudzie bioenergie. Magnetizmus Zeme. Vlastný magnetizmus. Znaky. Fyzická únava. Predstava magnetu. Prútkarstvo. Sugerácia choroby. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v nahrávkach.

Magnetické sily Reiki
Ľudské vedomie. Zmyslové centrá. Pocit ťažkej práce. Znak. Prána. Vlastné bioenergie. Zosaté bioenergie. Sexus bioenergie. Vlastný magnetizmus. Magnetické sily Zeme. Znaky. Drôtiky. Liečba magnetizmom. Bioelektromagnetické energie. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj pod Nahrávkami.

Štyri magnetické znaky
Reiki. Bioenergia. Vlastná bioenergia. Zosatá bioenergia. Poslaná do magmatického jadra Zeme. Biomagnet. 4 znaky Reiki. 4 centrá bioenergie. Klasické znaky oko, ucho, chodidlo a pery. Prútkarstvo. Dva drôtiky.
Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3.


Meditacia.sk > Reiki > Reiki biomagnet >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo