Reiki iris - opakovanie 2

dátum: 26.08.2020

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 29.8.2020 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI IRIS – OPAKOVANIE 2.

PROGRAM
Seriózny výskum reiki na základe testovania a overovania. Spoznávanie rôznych reiki systémov. Tentokrát sa vrátime naspäť a preberieme si tému: REIKI IRIS.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia do oblasti uplatnenia REIKI IRIS. Zopakujeme si zasvätenia, posilníme ich a dostanete nové zasvätenia.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo.
https://youtu.be/EdEg2mOY5Vg

3. Ďalšia možnosť, ako počúvať online vysielanie - rádio sme nahradili skype kódom. Saša Pueblo spustí Skype – schôdzu – verejnú. A potom skopírujete kód a vložíte ho do okna vyhľadávača a ste pripojení automaticky na verejnú skype schôdzu. Kód je tu:
https://join.skype.com/k6Zmj0lvcVYZ

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

REIKI IRIS
https://meditacia.sk/2024-Reiki-klasicke/7214-Pozvanka-na-zive-vysielanie/


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki > Reiki klasické > Reiki iris - opakovanie 2

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo