Pozvánka na živé vysielanie

dátum: 23.01.2018

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 27.1.2018 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI STONE.

PROGRAM
Seriózny výskum reiki na základe testovania a overovania. Spoznávanie rôznych reiki systémov. Tentokrát sa budeme venovať reiki kameň. Využitie reiki energetických objektov k oživeniu rôznych kultových miest po celom svete. Je to jedinečné využite reiki energií.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia do tela. Prevedie zasvätenie ako základ oživovania kamenných stavieb na liečivé účely.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo.
https://www.youtube.com/watch?v=PP5Dz0m2n84

3. Ďalšia možnosť je počúvať cez rádio, ktoré upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 78 VIDEÍ REIKI STONE
https://goo.gl/VA6f6r

Doba kamenná a neolitická kultúra
Tu si nájdete aktuálne žijúcich šamanov schopných operovať energiami v kultových stavbách a silne ich aktivovať reiki energiami.
https://deerhornshamanic.com/videos/
https://www.baroncounselling.com/
Zoznam šamanov
http://www.shamaniccircles.org/global/listings.shtml

REIKI STONE

Nie je jednoduché písať o téme pravekého a šamanského človeka. Praveký človek bol vedomostne a intelektuálne na úrovni dnešných primátov. Niežeby sme pochádzali z opice, ale tieto druhy v dnešnej dobe dosiahli úroveň pravekého človeka. Šamanský človek – doba kamenná, medená, bronzová a železná – to sú, zjednodušene povedané, šamanské kultúry na úrovni 14 ročných puberťákov. Samozrejme, bolo tu aj pár výnimiek a to bol čínsky praveký človek. Bol zjavne vyspelejší ako ostatní pravekí ľudia. Už robil rôzne kulty zvierat – kult tigra, uctievanie živého tigra, ale aj jeho pozostatkov, kože, kostí a zubov. Ale aj špeciálne tetovanie a napodobňovanie pohybu. Tento kult sme oživili reiki zasvätením žijúcich tigrov a ich chovateľov a cvičiteľov. Dodnes existujú komunity budhistických mníchov žijúcich s tigrami. Je to jedinečný fenomén pravekých ľudí z Číny a Indie. Zasvätenie reiki dostali aj budhistickí mnísi z dôvodu presunu a kopírovania ich schopností zo živého kontaktu s tigrami. A tak isto kung-fu tiger bojovníci dostali reiki zasvätenie z dôvodu presunu ich rozvinutých tigrích pohybov do bojového umenia. Je tu aj tiger tetovanie na tvári a sú to prvé znaky skopírované z pálenia tigra na čele. Dnešný reikista buduje kult tigra, pomocou svalov tváre vytvára reiki tigrie znaky a tým vracia kult tigra do živej podoby.

Máme tu snahu oživiť aj ďalšie kulty zvierat a aj kulty kamenných stavieb. Z Reiki Tiger sme postúpili k Reiki mušle. V tomto prípade sme sa vrátili do Nového Zélandu a tu k domorodým šamanom, ktorí stále praktizujú kult mušlí. Pri kulte mušlí sme znovu dali mnohým mušliam v mori reiki zasvätenie. Zasvätené mušle dajú reikistovi spätnú odozvu do bielej mozgovej hmoty a otvárajú v ňom zvieraciu minulosť a mimoriadne schopnosti. Nezabúdajte, že každý z nás má v sebe 4 miliardy rokov vývoja cez bunky až k dnešnej podobe. A to ľudské, čo v sebe máme, je staré iba tak 1 milión rokov. A preto chceme cez reiki do zvieracej duše v nás, pokiaľ to môžeme takto pracovne pomenovať.

Čaká nás oživenie týchto a ďalších pravekých kultov: Kult slona, Kult kameňov, Kult dieťaťa, Kult stromu, Kult tigra, Kult divokého tura, Kult ľudských kostí a lebiek, Kult mačiek, Kult anakondy, Kult liany – ayahuaska, Kult kaktusu – meskalín, Kult vlka, Kult veľryby, Kult orla -vtáčích pierok, Kult bizóna, Kult krokodíla, Kult raji elektrickej, Kult žraloka, Kult vtáka Ibisa, Kult tarantule, Kult mustanga a podobne.

Máme tu aj netradičné kulty ako: Kult masiek, Kult jaskýň, Kult kamenných stavieb, Kult bubna, Kult šamana – a jeho odevu, Kult figúrok, Kult slnka, Kult kostí mamuta.

Špecialitou sú kultové stavby pravekých a aj neolitických ľudí, ale aj pyramídy. Problém je, ako v kultových stavbách oživiť ich potenciál, ktorý fungoval za života pravekých a šamanských ľudí. A na to treba niekoľko mimoriadnych schopností, mentálne sa energiami presunúť do oblasti kultovej stavby, ale aj skrytých stavieb, po ktorých nič nezostalo. Na to treba mať šamanskú myseľ, ktorá nevidí rozdiel medzi sebou a danou kultovou stavbou. Pomôžu aj astrálne projekcie a to je odcvičiť a uveriť, že vám amputovali orgány a časti tela. Môžu to byť aj snové projekcie a potom na dané miesto dostať svoju psychiku. A tak isto techniky liečby a zasväcovania cez systém reiki je výborná vec, ako dostať svoju myseľ a reiki energie na kultové miesto. A potom to je už iba maličkosť – upravenú a zahustenú energiu reiki sformujete do chýbajúcich kusov kameňov a obnovíte kultové miesto aj takto. Potom sem dostanete energie z rôznych zvierat a aj krvi zo zvierat a iných predmetov a ľudí. Jednoducho spravíte všetko, aby ste aktivizovali kultové miesto. Je to mimoriadne náročná technika a pokiaľ ste v reiki začiatočník, zabudnite na úspech v týchto reiki operáciách. Ale skúšajte a po čase sa vám to podarí. Takých 10 rokov aktívnej praxe reiki to istí v úspech.

Je to netradičné použitie reiki a diaľkového reiki, pri ktorom nahromadíte energiu v takom stave a konzistencii, že na danom reálnom mieste sa drží, mysľou ju formujete do určitých tvarov a obnovujete históriu zaniknutých kultových stavieb. Alebo si budujete vlastné netradičné kultové objekty napríklad na aktuálnu diaľkovú liečbu. Možností je viacero. Napríklad reiki energiami vytvoriť na danom mieste absolútne vernú kópiu svojej osoby. Hovorí sa tomu – videli sme vás na dvoch miestach naraz. Želám každému reikistovi, aby dosiahol takúto úroveň v reiki.

Jedinečné neolitické stavby
Göbekli Tepe – pupočný vrch
Göbekli Tepe (doslova Pupočný vrch) archeologická lokalita – neolitická svätyňa, je najstaršou známou ľudskou náboženskou stavbou a zároveň najstaršou známou stavbou zložitejšou ako chatrč. Svätyňa bola vybudovaná pravdepodobne zberačmi a lovcami pred 11.600 rokmi, čiže v 10. tisícročí pred naším letopočtom.
http://en.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6bekli_Tepe
Göbekli Tepe na web stránke meditácia.sk
http://www.meditacia.sk/1970-Praclovek/7055-Neolit-Gobekli-Tepe-Pupocny-vrch-/
Göbekli Tepe na web stránke esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/gobekli-tepe/
Göbekli Tepe na web stránke Psychonautika
https://wp.apoort.net/gobekli-tepe-pupocny-vrch/

Stonehenge
Stonehenge je kamenná stavba postavená v mladšej kamennej dobe a používaná až do doby bronzovej. Predpokladá sa, že toto miesto slúžilo ako obradné miesto. Je to postavené tak, aby pri východe a západe slnka svietilo rovno do stredu stavby.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Stonehenge
https://en.wikipedia.org/wiki/Stonehenge

Cheopsova pyramída
Chufuova pyramída tiež Cheopsova pyramída alebo Veľká pyramída je najväčšia pyramída v Egypte, najväčšia známa kamenná stavba vybudovaná v období staroveku, prvý a súčasne jediný do dnešnej doby zachovaný z klasických divov sveta. Dnes je pokladaná za najcharakteristickejší symbol staroegyptskej civilizácie.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Chufuova_pyramida
https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Pyramid_of_Giza

Praveký človek
Kromaňonec alebo kromaňonský človek alebo cromagnonský človek je vedecky nepresné označenie pre mladopaleolitického Homo sapiens. O kromaňonec hovoríme cca od 35 000 BP (najstarší nálezy) do cca 10 000 BP. V druhej polovici 20. storočia niektorí bádatelia kromaňonec „vedecky“ označovali ako človek predveký, čiže latinsky Homo sapiens (sapiens) fossilis, Neoanthropus fosssilis či Homo sapiens diluvialis.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kromaňonci
https://en.wikipedia.org/wiki/Cro-Magnon
Umenie praveku
Praveké umenie je najdlhšia, najmenej známa, počiatočná epocha vo vývoji umenia v období zhruba 40000 – 2000 rokov pred Kristom. Po ňom nasleduje staroveké umenie.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Um%C4%9Bn%C3%AD_prav%C4%9Bku
https://en.wikipedia.org/wiki/Prehistoric_art
Kategória: Praveké umenie
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Prehistoric_art

Praveké stavby
Megalit je praveká pamiatka z veľkých neopracovaných alebo čiastočne upravených kameňov (alebo len jeden taký kameň) zväčša kultového alebo pohrebného charakteru. Časovo spadajú zhruba do obdobia 4000 až 1600 pred Kr., ojedinele (na Sardínii) až do železnej doby.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Megalit
https://en.wikipedia.org/wiki/Megalith
Megality na web stránke esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/megality/
Megalitické videá na web stránke esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/megaliticky-trans/
Megalitická kultúra na Malte
O megalitickej kultúre na Malte je možné hovoriť približne v čase okolo 5. tisícročia pr.n.l. Až o takmer tisíc rokov neskôr dochádza k stavbe veľkých komplexov, označovaných dnes ako chrámy.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Megalitick%C3%A1_kultura_na_Malt%C4%9B
Kultové stavby na Facearcane
Tu môžeme spolu ísť na virtuálnu prechádzku a obdivovať kultové stavby na Malte, v Írsku, posvätné miesta v Anglicku, monolity v Európe…
http://facearcane.apoort.net/category/kultove-stavby/
Megality – zoznam
Kategória megalitických pamiatok v Európe – Francúzsko, Nemecko, Dánsko, Írsko, Švédsko, Anglicko a ďalších, ako aj megalitických pamiatok na Blízkom východe.
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Megalithic_monuments

Praveké jaskyne
Jaskynné maliarstvo
Jaskynné maliarstvo je súhrnné označenie pre prehistorické maľby, ktoré sa zachovali na stenách a stropoch jaskýň v rôznych častiach sveta. Najznámejšie sú mladopaleolitické jaskynné maľby v Európe a neolitickej v Afrike.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jeskynn%C3%AD_mal%C3%AD%C5%99stv%C3%AD
https://en.wikipedia.org/wiki/Cave_painting
Jaskynné umenie – zoznam kresieb
Zoznam obrazov, kresieb, sôch, rytín a iných diel umelcov, ktorí vytvorili to, čo dnes nazývame kamenné umenia.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Stone_Age_art

Čínsky praveký človek
Neolit na území Číny je obdobie, ktoré vedci datujú od 10 000 pred.n.l. do 2 000 pred.n.l. Pre čínsky neolit je typické zavedenie usadených poľnohospodárskych komunít. Najvýznamnejšie komunity sa rozkladali okolo Žltej rieky a rieky Jang-c’-ťiang. V tomto období vznikli známe praveké kultúry – napríklad kultúra Jang-Šao a kultúra Lung-šan.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Neolit_na_%C3%BAzem%C3%AD_%C4%8C%C3%ADny

Pravek na Slovensku
Stopy najstaršieho osídlenia jaskyne sa našli v jaskyni Horná Túfna pri Banskej Bystrici, kde sa našlo 270 pravekých kostí zvierat. Bolo medzi nimi šesť lebiek, z ktorých jedna mala dĺžku skoro pol metra.
http://www.visitslovakia.com/muzeum-praveku-slovenska/
Podľa súčasných poznatkov sa paleolitický človek na území Slovenska objavil pred približne 250.000 rokmi, t.j. na samom rozhraní starého a stredného paleolitu
http://www.archeologiask.sk/slovenska-archeologia/chronologia-a-kultury/paleolit-mezolit.html

Na Slovensku jaskyne z praveku
Obrázky jaskýň z obdobia praveku, praveké jaskynné maľby, ktoré nám zanechali prehistorickí ľudia, ale zároveň zrejme dokázali dokonalo využiť aj akustiku, ktorú tieto jaskyne poskytovali.
https://www.google.sk/search?q=pravek%C3%A9+jaskyne&source=lnms&tbm=isch

Mapa migrácie pravekého človeka na wikipédii
Mapa skorých migrácií ľudí podľa genetiky mitochondriálneho obyvateľstva. Čísla sú tisícročia pred súčasnosťou (presnosť je sporná).
https://en.wikipedia.org/wiki/Prehistory#/media/File:Map-of-human-migrations.svg

Šamanský ženský kruh
Za pomoci silových zvierat a šamanských ciest máte možnosť nahliadnuť do vášho najhlbšieho vnútra a tam nájsť cestu späť k svojmu ženstvu.
http://gabrielatuatti.cz/kurzy/samansky-zensky-kruh/

Obrázok prírodné mandaly na flickr
https://www.flickr.com/photos/kristalberg/5062178912/in/photostream/

Mandaly – mapy vedomia
Kreslenie mandaly pomáha stabilizovať a usporiadať svoj vnútorný život – tvorivú meditáciu, porozumenie mystickému zmyslu pre jednotu s konečnou jednotou, z ktorej sa prejavuje forma.
http://markgolding.co.uk/mandalas

Kruhy a pyramídy v Montane, Idaho a Wyomingu
Viac ako 50 z týchto typov kruhov existuje v USA a Kanade. Všetko sa datuje do roku 1500-1700 pred n.l.
http://www.bsoscblog.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=1540
Kvetinové záhradné mandaly
Letné záhony v podobe kvetinových mandál vytvorené podľa vlastnej fantázie vás naladia do pohody.
https://www.psychologiechaosu.cz/zahrada-carodeju/kvetinova-mandala/
Maľované mandaly na kamienky
Prezentácia umeleckej tvorby austrálskej umelkyne Elspeth McLean.
https://www.maliarskeplatno.sk/maliarskeplatno/0/0/2/121
Obrázok Kamenné kruhy v Lanzarote v Španielsku
https://cz.depositphotos.com/53837949/stock-photo-stone-circles-in-lanzarote.html
Tu si nájdete obrázky kamenných kruhov
https://cz.depositphotos.com/52823547/stock-photo-stone-circles.html

VIDEÁ ŠAMANSKÝ KRUH
https://www.youtube.com/watch?v=xPhDlsWGplA
https://www.youtube.com/watch?v=Wr5Anr7QSxE
https://www.youtube.com/watch?v=Xpedrf6nRcA
https://www.youtube.com/watch?v=nCWslphwCwY
https://www.youtube.com/watch?v=X6bJm0zX7N8
https://www.youtube.com/watch?v=P4ywib12J4o
https://www.youtube.com/watch?v=GYb-NeUV_jc
https://www.youtube.com/watch?v=3QqLS9qGlHo

VIDEÁ GÖBEKLI TEPE
https://www.youtube.com/watch?v=8vevgtEKc7c
http://www.youtube.com/watch?v=9qyD3EjU0Gg
http://www.youtube.com/watch?v=nh4kODLjhnc
http://www.youtube.com/watch?v=LCzvcNFKKus
http://www.youtube.com/watch?v=5jpkC0PcPiQ
http://www.youtube.com/watch?v=NksFvZAzKSA
http://www.youtube.com/watch?v=sgNcUUitpaQ

http://www.youtube.com/watch?v=X7OeOvW-kqQ
http://www.youtube.com/watch?v=CQJYuPP8WLg
http://www.youtube.com/watch?v=BFmqF7WDEHA
http://www.youtube.com/watch?v=fGXLOt0ZbVc
https://www.youtube.com/watch?v=MZuMZ6BtOnY
https://www.youtube.com/watch?v=7XqfjWCUgfk
https://www.youtube.com/watch?v=wJTkRJMIvmY
https://www.youtube.com/watch?v=nh4kODLjhnc

VIDEÁ STONEHENGE
http://www.youtube.com/watch?v=4zA9_sWWSO0
http://www.youtube.com/watch?v=yqRcgcmWPV4
https://www.youtube.com/watch?v=7wEvLWkTBEc
https://www.youtube.com/watch?v=THwyw1lTuaQ
https://www.youtube.com/watch?v=_n2QNHN72wA
http://www.youtube.com/watch?v=gHwre49Ukyo
https://www.youtube.com/watch?v=-f4c3F9iEaY

https://www.youtube.com/watch?v=scgUZVvk548
http://www.youtube.com/watch?v=-f4c3F9iEaY
https://www.youtube.com/watch?v=afJpNv2ufFA
https://www.youtube.com/watch?v=mH7lxD8Q178
https://www.youtube.com/watch?v=i6-BkHV0Xag
https://www.youtube.com/watch?v=yoh49BImqmA
https://www.youtube.com/watch?v=bEo8jsBO7u0

VIDEÁ CHEOPS PYRAMID
https://www.youtube.com/watch?v=WpTe_-Dbbr8
https://www.youtube.com/watch?v=JpTPtkJki1A
https://www.youtube.com/watch?v=lb3mxvX04L8
https://www.youtube.com/watch?v=IttnsmGEocI
https://www.youtube.com/watch?v=5mqzGhjVqnY
https://www.youtube.com/watch?v=bBJYlqhI9EM
https://www.youtube.com/watch?v=0tWRd-BOYKk
https://www.youtube.com/watch?v=kcKPQ0sB9Jw

VIDEÁ PREHISTORIC CAVE PAINTINGS
https://www.youtube.com/watch?v=3wjxArm66yo
https://www.youtube.com/watch?v=UnSq0c7jM-A
https://www.youtube.com/watch?v=qyIfPbn0RDs
https://www.youtube.com/watch?v=V6I1ZyJjqrs
https://www.youtube.com/watch?v=ZVEqkVDn6Y4
https://www.youtube.com/watch?v=OH2bBdT_wAA
https://www.youtube.com/watch?v=3OLaNtKoJFk
https://www.youtube.com/watch?v=uUNODUpkT2o
https://www.youtube.com/watch?v=wZrZxyRBAlM

VIDEÁ NEOLITHIC BUILDINGS
https://www.youtube.com/watch?v=54Di5IPReJc
https://www.youtube.com/watch?v=K8-P1fV7xeE
https://www.youtube.com/watch?v=j-gK2XY5Hbs
https://www.youtube.com/watch?v=XdHTM4jzEyw
https://www.youtube.com/watch?v=a_VwZsTVlKw
https://www.youtube.com/watch?v=zt1qye87ZAg

https://www.youtube.com/watch?v=KPhhnXBWulA
https://www.youtube.com/watch?v=pIKxRGpx08s
https://www.youtube.com/watch?v=MAyJGi_Eg04
https://www.youtube.com/watch?v=OZ9rWpnl5Z8
https://www.youtube.com/watch?v=RhelGH5Gh6A

VIDEÁ STONE CIRCLES
https://www.youtube.com/watch?v=rTiShkQbK2A
https://www.youtube.com/watch?v=i8Yw3dlH4O0
https://www.youtube.com/watch?v=0s6VFL_8Ev4
https://www.youtube.com/watch?v=3I9qzpNZvgs
https://www.youtube.com/watch?v=TtCVCzRhDxc
https://www.youtube.com/watch?v=NkpOmTJrY_E
https://www.youtube.com/watch?v=yenWBgl3ks8
https://www.youtube.com/watch?v=0XYnO1vF7wg
https://www.youtube.com/watch?v=L_AiwWleueo

VIDEÁ MEGALITHIC MONUMENTS
https://www.youtube.com/watch?v=YFoWQWmdJkg
https://www.youtube.com/watch?v=jo-oEk8itlo
https://www.youtube.com/watch?v=gW5WUJ980ts
https://www.youtube.com/watch?v=p_YfOdRmEQE
https://www.youtube.com/watch?v=tw05wQ_xWCQ
https://www.youtube.com/watch?v=6JsDCgnXDAk
https://www.youtube.com/watch?v=G1tMBEDKNXs
https://www.youtube.com/watch?v=3g8yspm1NaE
https://www.youtube.com/watch?v=eech7-s9TJE
Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki > Reiki klasické > Pozvánka na živé vysielanie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo