Pozvánka na živé vysielanie

dátum: 30.08.2017

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 2.9.2017 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI TIGER DAO.

PROGRAM
Seriózny výskum reiki na základe testovania a overovania. Spoznávanie rôznych reiki systémov. Tentokrát sa budeme venovať DAO TIGER REIKI. Ide o najstarší typ reiki v Číne.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia na reiki TIGER ZNAK. Účastníkov zasvätí do základnej úrovne reiki tiger znak.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo.
https://www.youtube.com/watch?v=a2p8iRsy5Rk

3. Ďalšia možnosť je počúvať cez rádio, ktoré upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 62 VIDEÍ REIKI TIGER DAO
https://goo.gl/FhSgwy

DAO TIGER REIKI
Vo svojej ezoterickej praxi skúmam aj reiki znaky. Zaoberám sa tým, kde reiki znaky začali, ako ich praktizovať a uviesť reálne do liečob a meditácií reiki. Venujem sa znakom ako záznamu o pohybe. Niečo ako zápis ukladania nôh a rúk počas tanečného prejavu. Zápis pohybu, kde je každý pohyb označený čiarou a číslom za sebou nasledujúcich pohybov. Zaoberám sa znakmi ako je piktogram, ktorý ako znak niekto v nejakom kmeni šamanov vytvoril spontánne na označenie nejakého miesta a udalosti. Vtedy hovoríme o znakoch, ktorých význam poznajú iba ľudia, čo ich vytvorili a používali. Zaoberám sa aj lingvistikou, to je veda o svetových jazykoch a obsahuje aj historické jazyky. Pokiaľ dáte dokopy asi 20 znakov a vzájomne ich kombinujete, tak môžete mať svoje písmo a svoj zvukový jazyk. Ďalej sa venujem aj umeniu kryptografie a všetkým druhom skalných znakov a kresieb.

Venoval som sa aj symbolickému vyjadrovaniu pomocou obrázkov. Holubica s ratolesťou znamená v Európe mier. V Číne je biela holubica nešťastie. Symbolické vyjadrovanie je typické pre náboženstvá napríklad pravoslávnych obrazoborcov.

Špeciálnu pozornosť som venoval staroegyptským hieroglyfom a špeciálne som si ich uložil do svojej pamäte ako základ prechodu od kreslených obrázkov k zjednodušenej kresbe so znakmi. Jednoducho sa nedalo do egyptskej hrobky pomocou obrazov zapísať všetky udalosti v živote faraóna, a tak z kresby vznikali hieroglyfy ako kombinácia najvýznamnejších udalostí v živote faraóna.

Mimoriadnu pozornosť som zameral na kabalu a židovské formy písma. Robil som aktívne skalnú kabalu bratov Slnka, kde židovské písmo obsahovalo prvky obrazu, piktogramu, hviezdnych konštelácií. Zároveň majú židovské znaky z písma aj číselnú hodnotu. Špeciálne som výskum zameral na znakovú komunikáciu dvoch siamsky zrastených jedincov a vytvoril ich znaky komunikácie vychádzajúce zo zadnej časti mozgu, kde sa nachádza mozoček. Prešiel som výcvikom prostredníctvom knihy F. Bardona Klíč k opravdové kabale, kde je základ zobudiť duchovne a ezotericky každé písmeno a každý znak. Volil som rôzne písmená rôznych svetových jazykov. Venoval som sa aj tesnopisu a ukladaniu informácií do mozgu v podobe bodiek.

Dôsledne som sa zameral na čínske formy písma v rámci TAO, čo je už náboženské duchovno. Po 4. rokoch tréningu reiki som dospel k reiki shamballa, kde tí najlepší majú často obrnu častí mozgu a majú špeciálne otvorenú miechu. Bežným ľuďom sa miecha pri dospievaní zatvorí a funkcie miechy preberá veľký mozog. Použil som techniku odsugerovania rúk a nôh a hlbšie som otvoril aktivitu v mieche. V rámci tibetského reiki pracujem na zobudení aktivity kostrče ako historického chvosta. Síce ho už nemáme, ale centrum na pohyb chvosta zostalo a treba ho prerobiť na centrum kreslenia reiki znakov.

Preberal som viacero zasvätení od jedincov pestujúcich QiGong a takisto Tai chi. Viac než 10 rokov pestujem originálne čínske Feng shui a dostávam na diaľku v tomto smere zasvätenia. Pestujem cvičenia čchi-kung a kung-fu TIGER. Až po ročných cvičeniach všetkého okolo kung-fu TIGER sa mi otvára najstaršia forma reiki a dostávam zasvätenie a to rovno od žijúcich tigrov v prírode. Je to technika, ktorú tu prezradím pre všetkých. Ten prvotný reiki znak sa nachádza dodnes na čele každého tigra ako jeho typické pálenie, a teda každý tiger v prírode či v zajatí nesie prapôvodný znak reiki. A tu kdesi musí začať všetko znakové reiki a používanie znakov v rámci reiki liečiteľskej a duchovnej praxe. Kto z reikistov neprešiel zasvätením od žijúceho tigra, v skutočnosti nedokáže mimoriadne silne používať znaky reiki a žiadne znaky. Z tradície reiki znakov sa stalo folklórne podujatie a to musí skončiť. Je to nepekná dehonestácia reiki systému.

Na to, aby ste zvládli fyzicky aj psychicky doslova horiace znaky tigra, ale aj klasické znaky reiki, je potrebné zvládnuť veštecké techniky Luopanu, čo je taká všeobjímajúca pomôcka v oblasti veštectva a manipulácie so šťastným osudom. Veštecky som skúmal osoby, ktoré prehlasovali, že majú alebo dostali reiki Tiger. A bohužiaľ, zasvätenie nemá ten pravý čínsky základ. Ten nie je v systéme TAO, ale v systéme staršom a to je DAO. A to je zásadne iný spôsob reiki a reiki zasvätenia. Reiki znaky nie ako kreslené znaky nejakého pohybu, ale ako znak na hlave ktoréhokoľvek žijúceho tigra.

Daná osoba musí dostať minimálne zasvätenia do reiki 1. a reiki 2. a potom je možné špeciálnym postupom dostať od majstra – živého tigra – to skutočné zasvätenie. V reiki si treba zvyknúť na to, že majster reiki na diaľku zasväcuje ľudí, zvieratá a aj živé stromy. Ešte je zaujímavé, že osoby, ktoré mali reiki Tiger, zanechali na svojich hrobných miestach špecifické energetické kotúčiky, ktoré sú mierne červenkasté a obsahujú znak tigra z jeho čela.

TIGER ZNAK
Tigre obývajú lesnaté prostredia od tropických oblastí dažďových pralesov až po sibírsku tajgu, kde v zime klesajú teploty pod -30 až -40 °C. s vysokou snežnou pokrývkou. Vystupujú do 3 000 – 4 000 metrov nad morom. Na stromy tigre nešplhajú alebo iba v zriedkavých prípadoch, iba si na nich obrusujú pazúry. Na rozdiel od iných mačkovitých šeliem tigre milujú vodu a radi sa v nej kúpu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tygr
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger

TIGER SYMBOL
Biely tiger: vládca obdobia pádu a guvernér kovových elementálov
Čierny tiger: vládca zimnej sezóny a guvernér vodných prvkov
Modrý tiger: vládca jarnej sezóny a guvernér pozemských elementálov
Red Tiger: vládca letnej sezóny a guvernér elementárnych požiarov
Žltý tiger: Najvyšší vládca všetkých týchto tigrov a symbolicky Slnko
http://www.whats-your-sign.com/chinese-animal-symbolism-tiger.html

TIGER V ČÍNSKEJ KULTÚRE
V celej čínskej histórii je tiger plný života a stelesňuje ducha a snahu dosiahnuť pokrok. Najstarší tiger bol nájdený v neolite v Číne pred 7000 rokmi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_in_Chinese_culture

ZHANG DAOLING – TIGER MASTER
Zhang je taoistická postava východnej Hanskej dynastie, je tiež známy ako Zhang Daoling. Zhang je niekedy zobrazený na tigri. V niektorých taoistických sektách sa Zhang spolu s Ge Xuanom, Xu Xunom a Sa Shoujianom nazývajú „Štyria nebeskí majstri“.
https://en.wikipedia.org/wiki/Zhang_Daoling

ZOZNAM NEBESKÝCH MAJSTROV
Zoznam nebeských majstrov, vodcov Zhengyi Dao, pokračujúci Wudoumi Dao. V anglickom jazyku nebeský majster bol tiež známy ako „taoistický pápež“.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Celestial_Masters

TAIPINGJING – DAO TIGER ZNAKY
Taipingjing („Písmo veľkého mieru“) je názov niekoľkých rôznych daoistických textov. Taipingjing zvyčajne odkazuje na prácu, ktorá sa zachovala v Daozangu. To je považované za cenný zdroj pre výskum raných daoistických presvedčení a spoločnosti na konci východnej Hanskej dynastie.
https://en.wikipedia.org/wiki/Taipingjing

CESTA NEBESKÝCH MAJSTROV
Cesta nebeských majstrov je čínske daoistické hnutie, ktoré založil Zhang Daoling v roku 142 CE. Zhang sa stal prvým nebeským majstrom a začal šíriť svoje novovzniknuté hnutie v celej provincii Sichuan.
https://en.wikipedia.org/wiki/Way_of_the_Celestial_Masters

KUNG FU TIGER
Kung-fu je čínske bojové umenie a tiež životný štýl, využíva rozmanité bloky, údery, kopy, chmaty, tlakové body a zbrane, mnoho techník a štýlov naberá inšpiráciu z prírody, resp. zvierat (modlivka, tiger, had…), učí nielen sebaobranu a boj, ale aj duševnú vyrovnanosť a harmóniu tela a mysle.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kung_fu_(term)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kung-fu
Nam Huynh Dao
https://www.youtube.com/watch?v=CAH9qFJ9xSA

BLACK TIGER FIST
Black Tiger Fist je čínske bojové umenie charakterizované rozsiahlou prácou nôh, akrobatických kopancov, jedinečnou pozíciou napodobňuje pohyby tigra.
https://en.wikipedia.org/wiki/Heihuquan
Shaolin Black Tiger
https://www.youtube.com/watch?v=1mLpSPynJ-Q

TIGER CHRÁM
Tiger Temple bol budhistický chrám a svätyňa pre voľne žijúce zvieratá, medzi ktorými sú tigre, väčšinou indočínske tigre.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_Temple
http://sk.phuket.thai-sale.com/hram-tigrov-2/

REIKI TIGER ZNAKY
Výskum reiki na základe testovania a overovania, spoznávanie rôznych reiki systémov, reiki znakov a skôr by sme mali hovoriť o pohybových vzorcoch a vektoroch určeného pohybu.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia-so-sasom-reiki-znaky/
https://apoort.net/esoterika/reiki-znaky/
https://apoort.net/esoterika/reiki-znaky-ii/

CHOVATELIA TIGROV
V tomto zariadení sa chová dvadsaťjeden krásnych a zdravých tigrov patriacich do poddruhu „tiger pásavý ussurihský“ (Panthera tigris altaica) alebo neodborne – tiger sibírsky, ktorý je celosvetovo evidovaný v zozname ohrozených druhov zvierat.
http://tigre19.webnode.sk/fotogaleria/

TIGER V ČÍNSKEJ KULTÚRE
V celej čínskej histórii tiger podnietil pocit obdivu: jeho zdatnosť, jeho divokosť, krása a harmónia protikladov. Tiger ako stvorenie s mnohými symbolickými vlastnosťami je plný života a stelesňuje ducha a snahu dosiahnuť pokrok.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_in_Chinese_culture

5 ELEMENTOV TIGRA
Učenie o piatich prvkoch (wu-sing, tiež päť prvkov) je jedným zo základov nielen tradičnej čínskej medicíny, ale aj iných tradičných čínskych disciplín ako je feng shui, hudba, astrológia, vojenská stratégia a bojové umenie.
https://en.wikipedia.org/wiki/Wu_Xing

FENG SHUI – LUOPAN – TIGER
Feng-shui je tradičné čínske učenie, ktoré sa zaoberá vzťahom človeka a jeho životného priestoru v čase. Pokúša sa priniesť harmóniu do vesmíru a umožniť neprerušený tok čchi energie. Takýmto priestorom môže byť byt, dom, pracovisko, záhrada alebo mesto.
https://en.wikipedia.org/wiki/Feng_shui

5 TIGERS SYMBOLS
V Číne je tiger považovaný za kráľa všetkých zvierat (nie leva) a predstavuje silnú energiu. Okrem toho je tiger spojený s Tsai Shen Yeh, čínskym Bohom bohatstva. Ázijská tradícia považuje tigra za ochrancu mŕtvych a často sa v hroboch vníma ako ochranná známka a zabezpečuje mier pre tých, ktorí prešli.
http://www.whats-your-sign.com/chinese-animal-symbolism-tiger.html

TETOVANIE
Tetovanie je určitý druh kresby, pri ktorej sú pomocou tetovacej ihly čiastočky atramentu alebo iného farbiva nanášané pod kožu človeka. V odbornej terminológii ide o tzv. mikro-pigmentovú implantáciu. Tetovanie je teda jednou z foriem skrášľovania tela.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tetov%C3%A1n%C3%AD
https://en.wikipedia.org/wiki/Tattoo

PRVÉ TETOVANIE
Ötzi je moderné meno vynikajúco zachovanej prirodzenej múmie človeka z doby približne 3 300 pred Kr., ktorého našli v roku 1991 v ľadovci Schnalsal v Ötztalerských Alpách blízko hranice Rakúska a Talianska.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ötzi
https://en.wikipedia.org/wiki/Ötzi

ČÍNSKE TETOVANIE TIGER
Pôvodne sa čínska kaligrafia a tetovanie kombinovali, aby rozlišovali spoločenské triedy alebo kmene. Kaligrafia začala v Európe a Ázii a rozšírila sa na ďalšie kontinenty a krajiny. Dnes čínske kaligrafické tetovanie možno nájsť po celom svete a každý ich môže prijímať.
https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_calligraphy_tattoos

KOSTRČ KRESLÍ TIGER ZNAKY
Kostrč je vytvorená z troch, štyroch alebo piatich rudimentárnych stavcov. V každom z prvých troch segmentov je možné vysledovať elementárne telo a kĺbové a priečne výbežky. Ako pozostatok strateného chvosta.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kostr%C4%8D
https://en.wikipedia.org/wiki/Coccyx

TRETIA RUKA KRESLÍ ZNAKY
Ako pozostatok strateného chvosta. Pozostatkom chvosta mentálne v predstave točíte a kreslíte reiki znaky a iné znaky.
http://reikimanual.com/pdfs/Shamballa-System.pdf

SUGERÁCIA AMPUTÁCIE KONČATÍN
Amputácia je odstránenie periférnej časti tela od celku buď úrazom alebo chirurgicky z dôvodu zmiernenia, či odstránenia bolesti alebo za účelom zamedzenia šírenia infekcie (gangréna), či metastáz.
https://en.wikipedia.org/wiki/Amputation

TIGRIE REZERVÁCIE
http://www.tigersinamerica.org/sanctuary.htm
https://bigcatrescue.org/tiger-facts/
https://carolinatigerrescue.org/species/tiger/
http://www.turpentinecreek.org/gallery/photo-gallery/

INDIA TIGER
Projekt Tiger je program zachovania tigrov, cieľom projektu je zabezpečiť životaschopnú populáciu bengálskych tigrov v ich prirodzenom prostredí a tiež ich chrániť pred vyhynutím.
https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Tiger

REZERVÁCIE TIGER V INDII
V Indii existuje 50 tigrích rezervácií, ktoré sú spravované projektom Tiger, ktorý spravuje Národný úrad pre ochranu tigrov (NTCA). India je domovom 70% tigrov na svete.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_reserves_of_India

VIDEÁ TIGER TEMPLE
https://www.youtube.com/watch?v=9X33VE8pL_I
https://www.youtube.com/watch?v=Zgl4GqgTRCc
https://www.youtube.com/watch?v=B5We-5c9OX0
https://www.youtube.com/watch?v=zdIwr4bRdOc
https://www.youtube.com/watch?v=AT2P1z1UMog
https://www.youtube.com/watch?v=Li6rkdWMeW0
https://www.youtube.com/watch?v=Jui3U4gJDqE
https://www.youtube.com/watch?v=m-LMKgpy8ao
https://www.youtube.com/watch?v=Tndm0XMPj9U
https://www.youtube.com/watch?v=h3O2xhU1Km8
https://www.youtube.com/watch?v=gYBWAB8pNys
https://www.youtube.com/watch?v=NjPgcVf9umU

VIDEÁ TIGER ZOO
https://www.youtube.com/watch?v=8pGTgkcP-RU
https://www.youtube.com/watch?v=DrRqkW2jkF0
https://www.youtube.com/watch?v=WHkTAoo7WwI
https://www.youtube.com/watch?v=_UbDeqPdUek
https://www.youtube.com/watch?v=RPekEt1Kjg8
https://www.youtube.com/watch?v=D43u9kMl2qM
https://www.youtube.com/watch?v=UKwY7yV5sYo

VIDEÁ TIGER IN NATURE
https://www.youtube.com/watch?v=kXmqwRj0o4E
https://www.youtube.com/watch?v=w-Ok_zc90jE
https://www.youtube.com/watch?v=BGzXP3AmGL8
https://www.youtube.com/watch?v=5ThQLGbt8bM
https://www.youtube.com/watch?v=e86ni7aWyR0

VIDEÁ BLACK TIGER KUNG FU
https://www.youtube.com/watch?v=VFT4BOiHmn8
https://www.youtube.com/watch?v=11hOyZUKLUI
https://www.youtube.com/watch?v=CAH9qFJ9xSA
https://www.youtube.com/watch?v=MP3b-a5h–Y
https://www.youtube.com/watch?v=KXgTXsJFxWw
https://www.youtube.com/watch?v=KsNdcNDIDDw
https://www.youtube.com/watch?v=IjOOXfLTd2I
https://www.youtube.com/watch?v=ioKGOJ6hOzo
https://www.youtube.com/watch?v=ghpXG-orluU
https://www.youtube.com/watch?v=tMNNSr7sznE
https://www.youtube.com/watch?v=vRnF2Iyc-Ek
https://www.youtube.com/watch?v=lRRNZZ1jDDY
https://www.youtube.com/watch?v=5fn-vlIPSpM

VIDEÁ SHAOLIN KUNG FU
https://www.youtube.com/watch?v=TY9KaxrBPwQ
https://www.youtube.com/watch?v=hr71xG7JuWY
https://www.youtube.com/watch?v=7qHL2PSpecI
https://www.youtube.com/watch?v=4ivzKkMWkiM
https://www.youtube.com/watch?v=d3pLAoSACjo
https://www.youtube.com/watch?v=Amiam7h_87g

VIDEÁ TANDAO TIGER KUNG FU
https://www.youtube.com/watch?v=K42cPPNUDUw
https://www.youtube.com/watch?v=XB8dhVFQ2P8
https://www.youtube.com/watch?v=Q4zfcURuoVE
https://www.youtube.com/watch?v=CDPbxWaslwM

SHAOLIN KUNG FU – zbierka 123 videí
https://www.youtube.com/channel/UCbJiyHuTttdFt9mmB-KhCTw
https://goo.gl/KXF1zd

VIDEÁ REIKI SYMBOLS
https://www.youtube.com/watch?v=N3ygbebLZS8
https://www.youtube.com/watch?v=nJlwEpCVLEA
https://www.youtube.com/watch?v=fKbiD0qjhkY
https://www.youtube.com/watch?v=dhkl4GybAEs
https://www.youtube.com/watch?v=3XxbRA1fZMY
https://www.youtube.com/watch?v=AvjnTN6-1ME
https://www.youtube.com/watch?v=Jt61z8RWLsA
https://www.youtube.com/watch?v=98bmI9Fe6r0
https://www.youtube.com/watch?v=68wM0nNxcyE

VIDEÁ FATAMORGANA – VAKUM
https://www.youtube.com/watch?v=JxPQkbGQp6w
https://www.youtube.com/watch?v=YTCWNrqbD_c
https://www.youtube.com/watch?v=hE75wriAi6I
https://www.youtube.com/watch?v=KwjvtcmQD5k
https://www.youtube.com/watch?v=xqbrZFHvvPsAutor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki > Reiki klasické > Pozvánka na živé vysielanie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo