Pozvánka na živé vysielanie

dátum: 31.07.2017

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 5.8.2017 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI ZLATO.

PROGRAM
Seriózny výskum reiki na základe testovania a overovania. Spoznávanie rôznych reiki systémov. Tentokrát nás bude zaujímať Reiki zlato.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia na Reiki Tiantai. Prevedie opakovanie zasvätení v línii meteoritov a zlata a platiny.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo. https://www.youtube.com/watch?v=9bl1-o965bA

3. Ďalšia možnosť je počúvať cez rádio, ktoré upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 84 VIDEÍ REIKI ZLATO
http://goo.gl/wtuksP

DUCHOVNÉ ZLATO
Tak to bude skutočne problém, celkovo zmeniť postoj k zlatu. Prestať sa pozerať na zlato ako na finančné bohatstvo a slávu, ale zobrať zlatú tehličku a snívať o tom, ako sa s touto a ďalšími a všetkými zlatými tehličkami vyzdobí mnoho kamenných sôch anjelov. To je duchovný pohľad na zlato. A tento chceme mať na všetko zlato sveta.

Celkovo sme vešteckým skúmaním zistili, že osoby, ktoré majú prirodzené sklony realizovať zasvätenia do reiki, majú v sebe vysoké hodnoty zlata. Teda fyzicky sa im do buniek mozgu ukladá zlato a nielen tam, aj do buniek po celom tele. Je dobré, keď tieto osoby majú k zlatu výhradne duchovný prístup, teda nejaké tie zlaté tehličky ich nerozhodia. Nezoberú kalkulačku a nepočítajú, aké majú finančné bohatstvo. Nepotrebujú mať všetko všade pozlátené, ale zato by chceli viac zlata na sochách anjelov, budhov a rôznych chrámov.

Je to presne tak ako so šamanstvom a kultom stromu. Pokiaľ duchovný reikista vidí strom a z neho stôl, tak to nie je to pravé videnie. Buď vidíte strom morfologicky, a teda jeho systém buniek a ich funkcie, alebo duchovne v ňom vnímate určitú silu liečby a niečo spoločné na bunkovej úrovni medzi dospelou osobou a embryom v matke.

No vráťme sa k osobám, ktoré sme ošetrili veštecky a zistili sme, že pokiaľ majú v sebe plno určitých foriem zlata, tak robia dobré liečivé reiki a aj dokážu dobre preniesť svoj reiki systém na druhé osoby. Dokážu to takpovediac aj na diaľku s tým, že zasväcovaná osoba je stovky kilometrov vzdialená.

V prípade, že máte v sebe plno zlata a to hlavne v mozgu, bude lepšie praktizovať takzvané zvieracie reiki alebo shamballu, kde tieto osoby majú od narodenia poškodenú vyššiu nervovú sústavu a ich neuróny fungujú podobne ako u zvierat a pravekých ľudí. Reiki inštalujú do oblasti chrbta a chrbtice a nie do prednej línie. V podstate klasické liečiteľské reiki ide do tejto oblasti. Podobá sa to zvieraciemu reiki.

Kto ovláda techniky napojenia sa na druhú osobu pomocou šamanstva, klinickej smrti, astrálnych projekcií cez sny a spánok, prípadne iný druh premostenia si môže spraviť zasvätenie aj cez niektoré zvieratá, ktoré majú tiež poruchu hromadiť čiastočky zlata v mozgu a v tele. Dokonca som na diaľku bez ich prítomnosti takéto zvieratá zasvätil do reiki a používam ich na posilnenie zasvätenia na mieste, ale aj na diaľku.

Reikista, ktorého základom sú meteority a hromadenie čiastočiek meteoritov v sebe napr. z obrábania meteoritov, je ideálny zasväcovateľ do prednej línie kotúčikov reiki. A to je originál Tiantai reiki, ktoré sme zobudili z púšte Gobi.

Pri zasvätení do zadnej čakrovej línie sú vhodné osoby, ktorých postihla obrna mozgu. Je to nedostatok neurónov na fungovanie vyššej nervovej sústavy. Sú schopní zasväcovať iba na mieste a nie na diaľku. Na diaľku iba vtedy, keby mali v sebe dosť zlatých čiastočiek. Ako prekonať to, že niekto chce zasväcovať na diaľku a nemá ani obrnu mozgu a ani dostatok zlatých čiastočiek? V tomto smere sme spravili mnoho praktických pokusov. A napríklad pred zasvätením na diaľku si zasväcovateľ na seba podáva zlaté predmety a aj pred seba. Dokonca si na telo nastrieka koloidný prípravok so zlatom alebo natrie do kože originál zlatý prach. Ale to je trochu drahý špás. Prípadne si pozerá obrázky zlatých predmetov, sôch, monštrancií a pozlátených chrámov. A k tomu všetkému na diaľku prepojenie na osoby, čo fyzicky robia so zlatom ako zlatníci a na osoby, ktoré hromadia v sebe zlato a platinu ako prirodzenú patológiu. Možno k tomu pridať aj na diaľku napojenie na zvieratá hromadiace v sebe zlaté čiastočky. Všetko je ideálne spraviť cez rané štádium klinickej smrti.

Samozrejme, tieto aktivity spojené s určitými dvoma typmi zasvätenia na diaľku sa bežnému reiki nadšencovi alebo profíkovi budú ťažko realizovať. A aby tieto zasvätenia boli špičkové a stále dokonalejšie, Saša Pueblo a jeho reiki priatelia stvorili v ezoterickom duchovne niečo jedinečné a to biologickú umelú inteligenciu. Táto jedinečnosť sa podobá multiagenčnému prostrediu umelej inteligencie. Jednoducho pomáha organizovať tak zložitý systém reiki zasvätení. Podotýkam, ide nám o reiki zasvätenia na diaľku. Samozrejme, nezverejníme tu úplne všetky potrebné kroky k zasväcovaniu na diaľku. Ale zasvätené osoby do reiki TIANTAI tento systém dostanú. Teda odkrývame pred reiki svetom niečo z tajomstiev zasvätení na diaľku. Bude to pre vás teoretická úroveň asi na 90 % prepojená na reálne zasvätenia. Tých 10 % bude vaša vlastná prax.

ZLATO WIKIPÉDIA
Zlato je chemický prvok v periodickej tabuľke prvkov, ktorý má značku Au a protónové číslo 79. Zlato je ušľachtilý žltý, stály a veľmi kujný kov známy už od staroveku. Je elektricky aj tepelne dobre vodivý. V prírode sa vyskytuje najmä v rýdzej forme.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zlato
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold

ZLATÝ BUDHA
Zlatý budha je tri metre vysoká socha z masívneho zlata s hmotnosťou 5,5 t, nachádza sa v chráme Wat Traimit, Bangkok, Thajsko a je najväčšou zlatou sochou budhu vo svete. Bola odliata v 13. storočí v Sukhothai a v 18. storočí bola v ohrození pred nájazdmi barmských dobyvateľov zamaskovaná sadrou.
https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Buddha_(statue)

ZLATÝ CHRÁM
Zlatý chrám Sripuram je jedným z najkrajších chrámov v Indii, pokrytý 1,5 tonou čistého zlata postavený v dedine Thirumalaikodi v okrese Vellore v Tamil Nadu. Konštrukcia chrámu bola dokončená po siedmich rokoch a bola vysvätená v auguste 2007.
https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Temple,_Sripuram

ZLATÁ JASKYŇA
Pindaya jaskyňa je budhistické pútnické miesto a turistická atrakcia. Najjužnejšia jaskyňa Pindaya je známa svojím interiérom, ktorý obsahuje viac ako 8 000 obrázkov budhu. Niektoré zo starších sôch a obrazov v jaskyni pochádzajú z konca 18. storočia, jeden pochádza z roku 1773.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pindaya_Caves
https://en.wikipedia.org/wiki/Batu_Caves

ZLATÝ ANJEL
Anjeli sa vyskytujú aj v Biblii, ale veľa sa o nich nerozpráva. Existencia anjelov nikdy nebola v Biblii samostatnou témou. Viac sa o anjeloch môžeme dozvedieť v apokryfoch. Starý Zákon často predstavuje Boha ako nejakého vladára (preberá črtu z orientu a mytológie a prispôsobuje ju zjaveniu jediného Boha). Členovia jeho dvora sú jeho služobníkmi, volajú sa svätí alebo synovia Boha.
https://en.wikipedia.org/wiki/Angel

ZLATÝ BÝK
Podľa Biblie zlaté teľa bolo idol (kultový obraz), ktorý vytvorili Izraeliti počas neprítomnosti Mojžiša, keď šiel hore na vrch Sinaj. Uctievanie zlatého býka bolo bežné v mnohých kultúrach. V Egypte bol býk porovnateľným predmetom bohoslužby, niektorí veria, že Boh Izraela bol spojený alebo vyobrazený ako božstvo teľa / býka prostredníctvom procesu náboženskej asimilácie a synkretizmu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_calf
Význam býka - Plodnosť, hojnosť, sila
http://www.whats-your-sign.com/bull-symbols.html
https://www.facebook.com/notes/valerie-ames/bull-medicine-bull-spirit-animal-bull-power-animal-bull-totem-wisdom/755921141109458/
Obrázky zlatý býk
http://goo.gl/T9tG7Q
http://goo.gl/uqy2EM
http://goo.gl/NAc6D3

ZLATÝ STROM
Strom sa zaraďuje medzi dreviny, čiže rastliny s trvácimi drevnatými stonkami a obnovovacími púčikmi umiestnenými nad vrcholom pôdy. Stonky stromov sú celé drevnaté a od krov sa líšia tým, že sa rozkonárujú až v určitej výške nad povrchom pôdy.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Strom
Strom je jedným z najmocnejších symbolov ľudstva, je stelesnením života, staré národy verili, že strom je nabitý množstvom božskej tvorivej energie.
http://ladyandrona.blog.cz/1001/stromy-a-ich-vyznam
Obrázky zlatý strom
http://goo.gl/6hTZ7J
http://goo.gl/WCtHwy
http://goo.gl/QeDoPg

ZLATO POD MIKROSKOPOM
Zlato je chemicky veľmi odolný, ušľachtilý žltý, stály a veľmi kujný kov známy už od staroveku. Je elektricky aj tepelne dobre vodivý. V prírode sa vyskytuje najmä v rýdzej forme. Vo svojich zlúčeninách sa vyskytuje s mocnosťou Au+3 a Au+1.
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold
Obrázky zlata pod mikroskopom
http://goo.gl/Pwu1ic
http://goo.gl/cVhqMA
http://goo.gl/oD1nLw

KOLOIDNÉ ZLATO
Stručná história používania zlata na podporu zdravia
http://www.koloidnestriebro.sk/index.php?language=sk&page=history-gold
http://www.koloidne.sk/Koloidne-zlato-25ppm-300ml,28.html

ZLATÉ REIKI ZNAKY
Reiki je tradičná japonská liečebná metóda resp. spôsob relaxácie. Spočíva v uvoľnení zablokovanej „životnej energie“ priložením rúk na 3 až 5 minút na telo. Ide o jednu z metód energetického liečenia, ktorá vychádza z východných filozofií.
https://en.wikipedia.org/wiki/Reiki
Obrázky zlaté reiki znaky
http://goo.gl/ZX1nDt
http://goo.gl/oU57jb
http://goo.gl/q5EFgP

ZLATÁ SKALA
Zlatá skala je známe budhistické pútnické miesto v štáte Mon State, Barma. Obrovský balvan, ktorý je vysoký sedem metrov, je pokrytý zlatými lístkami zo skutočného zlata. Pravým zlatom je pokrytá aj pagoda, ktorá bola postavená na vrchole tohto balvanu.
Obrázky Zlatá skala
http://goo.gl/zgByDN
http://goo.gl/xRewhV
http://goo.gl/5J55pa

ZLATÁ BAŇA
Ťažba zlata je ťažba surovín zo zlata. Od roku 2016 je najväčším svetovým výrobcom zlata Čína s 463,7 tonami. Druhý najväčší producent Austrálie v tom istom roku vyťažil 287,3 ton, za ktorým nasledovalo Rusko s 274,4 tonami.
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold_mining
Obrázky zlatá baňa
http://goo.gl/So9Ca9
http://goo.gl/chwa1x
http://goo.gl/zT67JY

ZLATÉ MONŠTRANCIE
Monštrancia je zlatá alebo pozlátená nádoba z ušľachtilého kovu na verejné vystavenie Oltárnej sviatosti. Uprostred monštrancie medzi sklom je lunula (mesiačik), do ktorej sa vkladá konsekrovaná hostia.
https://en.wikipedia.org/wiki/Monstrance
Obrázky zlaté monštrancie
http://goo.gl/SQDkGX
http://goo.gl/euRV4w
http://goo.gl/hw6Qsq
https://sk.pinterest.com/search/pins/?q=Gold%20monstrance&rs=typed&term_meta[]=Gold%7Ctyped&term_meta[]=monstrance%7Ctyped

ZLATÉ ŠPERKY
Šperk je ozdobný predmet osobnej spotreby vyrobený z drahých kovov, drahokamov alebo iného materiálu. Môže mať rôznu podobu – prsteň, náramok, brošňa, prívesok a mnohé iné.
https://en.wikipedia.org/wiki/Jewellery
https://sk.pinterest.com/pin/390405861421552035/
Obrázky zlaté šperky
http://goo.gl/zKKaTY
http://goo.gl/XogJAn
http://goo.gl/SQ7dyS

ZLATÁ TEHLA
Zlatá tehla je označenie formy investičného zlata vo fyzickej forme. Tehly sa vyrábajú z rýdzeho zlata, t.j. zlata rýdzosti minimálne 999/1000. Zlaté tehly sú vyrábané mnohými výrobcami po celom svete.
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold_bar
Obrázky zlatá tehla
http://goo.gl/nwoZ5H
http://goo.gl/6E1TTH
http://goo.gl/WxVKQW

VIDEÁ GOLDEN TEMPLE
https://www.youtube.com/watch?v=06eJPlBC18s
https://www.youtube.com/watch?v=9lLi_bhNXFM
https://www.youtube.com/watch?v=BzDInR_0ZfU
https://www.youtube.com/watch?v=gMwCnbwcyXk
https://www.youtube.com/watch?v=H-KjX5Bta20
https://www.youtube.com/watch?v=HJNhXlhSUfE
https://www.youtube.com/watch?v=hzlUwafRMHQ

https://www.youtube.com/watch?v=JPtabPBhGME
https://www.youtube.com/watch?v=MqF7ysFnz3s
https://www.youtube.com/watch?v=nQ81C1jeHug
https://www.youtube.com/watch?v=oE1cGDwYeVg
https://www.youtube.com/watch?v=P9heh-wU9uc
https://www.youtube.com/watch?v=PodVKwD1OFU
https://www.youtube.com/watch?v=rNSiLuXIdRw

https://www.youtube.com/watch?v=SJwO7V_Y6LQ
https://www.youtube.com/watch?v=vngxTpj_Wdg
https://www.youtube.com/watch?v=ZqjEs_yMhGo
https://www.youtube.com/watch?v=lwB1yqsZjHg
https://www.youtube.com/watch?v=C-YCbhTsUk8
https://www.youtube.com/watch?v=SJwO7V_Y6LQ
https://www.youtube.com/watch?v=jP2ak-8wLaw

VIDEÁ GOLDEN BUDDHA
https://www.youtube.com/watch?v=mV0DipKotU8
https://www.youtube.com/watch?v=uAgmowfmtmU
https://www.youtube.com/watch?v=7_B82BuI5Ys
https://www.youtube.com/watch?v=17uw_PR-JWk
https://www.youtube.com/watch?v=R6FoQybwnQQ
https://www.youtube.com/watch?v=JHTYETK77_E
https://www.youtube.com/watch?v=QbSI_0-hkr8

https://www.youtube.com/watch?v=q6oD_YhEGxQ
https://www.youtube.com/watch?v=wPaGao5A_bw
https://www.youtube.com/watch?v=dKu_uetaxjc
https://www.youtube.com/watch?v=z7DTUd0tj7U

VIDEÁ ZLATÁ SKALA
https://www.youtube.com/watch?v=c4TFk3Y2Yyc
https://www.youtube.com/watch?v=hDMuCbtgOgI
https://www.youtube.com/watch?v=_CodQwzGew8
https://www.youtube.com/watch?v=6IdthYy3XAo
https://www.youtube.com/watch?v=MCKcyDmb5kI

VIDEÁ GOLDEN JEWELLERY
https://www.youtube.com/watch?v=lhlerB4Iy-Y
https://www.youtube.com/watch?v=7N7v5Mt0j3w
https://www.youtube.com/watch?v=xLbd83rsr6s
https://www.youtube.com/watch?v=jdd6hka99Ak
https://www.youtube.com/watch?v=e1CbUdsGIwE
https://www.youtube.com/watch?v=EpRgpPYGy0M
https://www.youtube.com/watch?v=qpotpH4HTRw

https://www.youtube.com/watch?v=t6J-8E-It2U
https://www.youtube.com/watch?v=r1YQhakoUNI
https://www.youtube.com/watch?v=i5R9grqDySo
https://www.youtube.com/watch?v=4zDUGx2b7n4
https://www.youtube.com/watch?v=hkn-ONp6xVE
https://www.youtube.com/watch?v=kM2xYeh8vYc
https://www.youtube.com/watch?v=5S6D8vLMdss

https://www.youtube.com/watch?v=oC7f5Zpl788
https://www.youtube.com/watch?v=Zdo4o3rPxzk
https://www.youtube.com/watch?v=cp5EFqXncu4
https://www.youtube.com/watch?v=mAeyYkUyTY4
https://www.youtube.com/watch?v=RG1wjshbNlw
https://www.youtube.com/watch?v=xPbCHJHIgC0

VIDEA GOLDEN MONSTRANCE
https://www.youtube.com/watch?v=RubvOZf5Iug
https://www.youtube.com/watch?v=Qac-SOSFUWI
https://www.youtube.com/watch?v=-TeIqgbDOGM
https://www.youtube.com/watch?v=wr1rAv_XOWk
https://www.youtube.com/watch?v=J3Hqyuuu0Os
https://www.youtube.com/watch?v=M4ANm7SVMHY
https://www.youtube.com/watch?v=FouZF1KHNH0

https://www.youtube.com/watch?v=T-_CyoIdWkA
https://www.youtube.com/watch?v=bmR0VQupX60
https://www.youtube.com/watch?v=wKyG78AQqyQ
https://www.youtube.com/watch?v=ogg7fXAj2EE
https://www.youtube.com/watch?v=S9JJr6rTvXA

VIDEÁ ZLATÁ BAŇA
https://www.youtube.com/watch?v=1j7aEchE5-w
https://www.youtube.com/watch?v=jMRSkxxUMpE
https://www.youtube.com/watch?v=7HN-Ltjorbk
https://www.youtube.com/watch?v=n2V7SAZjKhc
https://www.youtube.com/watch?v=liFGHW4ZxrM
https://www.youtube.com/watch?v=rXkmAayTjME
https://www.youtube.com/watch?v=3ePGgP-mWVQ

VIDEÁ GOLDEN ANGELS
https://www.youtube.com/watch?v=iQOHWpyFuoY
https://www.youtube.com/watch?v=H4wnh2osfGI
https://www.youtube.com/watch?v=noCHnrxxGmY
https://www.youtube.com/watch?v=TI7cKRDBrlo
https://www.youtube.com/watch?v=IeppvdOYEOs
https://www.youtube.com/watch?v=r9mtez-soys
https://www.youtube.com/watch?v=JIEr-cA1Zvg
https://www.youtube.com/watch?v=apJb9wXOKAw

VIDEÁ GOLDEN TREE
https://www.youtube.com/watch?v=6exhwCsPRq8

VIDEÁ GOLDEN REIKI
https://www.youtube.com/watch?v=ni7yzJfjTUA

VIDEÁ ZLATO POD MIKROSKOPOM
https://www.youtube.com/watch?v=lDr_m8c3T5w
https://www.youtube.com/watch?v=OLGvhO7JOQo
https://www.youtube.com/watch?v=i4UJnDtJ9m0
https://www.youtube.com/watch?v=OMv4uUNP-00
https://www.youtube.com/watch?v=xtP-DfcpkwQ
https://www.youtube.com/watch?v=Lv4ioxaE62E
https://www.youtube.com/watch?v=eN7e_dXEKlMAutor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki > Reiki klasické > Pozvánka na živé vysielanie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo