Pozvánka na živé vysielanie

dátum: 18.07.2017

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 22.7.2017 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI TAI CHI.

PROGRAM
Seriózny výskum reiki na základe testovania a overovania. Spoznávanie rôznych reiki systémov. Tentokrát sa budeme venovať čínskemu systému Tai – chi a uvedieme ho do systému reiki. Tai – chi je šamanský systém kultu stromu.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia na reiki do buniek. Prevedie bezplatné liečenie cez systém energií zo stromov. Získanie zasvätenia do reiki Tai -chi.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo.
https://www.youtube.com/watch?v=8Xx9JdcA5vM

3. Ďalšia možnosť je počúvať cez rádio, ktoré upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 52 VIDEÍ REIKI TAI CHI
goo.gl/NQmbJg

REIKI – TAI- CHI YIN – YANG – STROM
Saša Pueblo sa mnoho rokov snaží prenikať do čínskeho duchovna. Skúmal a spracoval problematiku Tao. Spôsob tohto myslenia je inšpirovaný šamanským stromom. Venoval sa aj zakázanému mestu v Číne. Prezrel veľakrát sériu videí o zakázanom meste, jeho ritualistikách a ceremóniách, ako čínskych vladárov umiestniť do sveta mŕtvych spomienok. Pozeral mnoho čínskych videí, pri ktorých sa hlavne vykonávali obrady okolo zoťatého stromu. Ďalej to boli videá o čínskych božstvách, veľa videí o čínskych dynastiách a ich histórii. Pozeral mnoho videí o čínskych artefaktoch a čínskom umení. Venoval sa čínskej akupunktúre a jej histórii. Bavil sa so špecialistami, ktorí študovali v Číne akupunktúru. Praktizoval akupunktúru. Spoznával spôsob alternatívnej liečby v Číne. Cvičil tajči, ale aj čikung a dodnes tieto cvičenia prevádza. Spoznával čínske pyramídy a ostatné kultové stavby. Spoznával legendy o lietajúcich drakoch. Dodnes praktizuje veštecké techniky zo zvieracieho zvieratníka. Mnoho rokov sa venoval i-ťingu. Hlboko študoval umenie feng shui. Dodnes toto umenie praktizuje vo svojom živote. Spoznával čínske záhrady. Tvorí bytový dizajn z bambusu. Študoval čínske piktogramy a čínske znakové písmo. Pracoval s luopanom ako špičkovou pomôckou pre veštecké výkony. Toto bol výborný systém spoznania Číny, jej tradícií a ezoterického duchovna. Oživil zabudnutú školu Taintai a praktizuje reiki Taintai. Vrátil tomuto čínskemu reiki z púšte Gobi nový život.

Saša Pueblo je nadšenec prírody a nadšenec stromov. Vyštudoval drevárstvo a záhradníctvo a vždy mal blízko k stromom, ku germánskym runám z konárikov. Miloval a praktizoval rituály okolo stromov v prírode. Vysádzal stovky stromčekov. Zbieral korene, kôru, kvety a plody stromov a liečil seba aj iných. Miluje letokruhy stromov a rád dodnes veštecky vníma letokruhy stromov. Číta ich dobré a zlé obdobia. Niekto spravil odtisk letokruhu a dal to do gramofónu ako platňu a spravil k tomu zvukový záznam. Má rád rôzne druhy drevených sôch vytvorené motorovou pílou. Miluje pozerať, ako sa stavajú z obrovských stromov zruby neskutočnej krásy a honosnosti. Obdivuje tie najväčšie a najstaršie stromy po celom svete. Výborný základ pre liečivé schopnosti získané zo stromov. Navštívil hlboké ruské lesy a získal vlastnú skúsenosť z ruskej tajgy. Dostal mimoriadne zasvätenia od domorodých šamanov. Venoval sa vrúbľovaniu stromčekov, čo bol výborný základ k pochopeniu znaku jin a jang. Dokonca rozvinul techniku zasvätenia do reiki aj žijúce stromy a obnovil starú čínsku tradíciu zasvätenia stromu pre hlboké liečby a rozjímanie.

Saša Pueblo stretáva čínskeho majstra tai – chi. Dostáva zasvätenie do duchovného čínskeho ezoterizmu. Naučí sa, ako utlmiť činnosť veľkého mozgu a k tomu utlmiť aj miechu a brušný mozog. Navodzuje si meditačne stav podobný ako pri obrne mozgu a tela. Je to dočasné silné utlmenie neurónov a nervstva v tele. Majster tai – chi ho uvádza do stavu osoby v 80. roku života, kde je telo z dôvodu staroby riadené výhradne drobnými gangliami a samotnými bunkami. A to je skutočná cesta k hlbokému čínskemu umeniu otvorenia a preniknutia do vlastných buniek tela. A jeho majster ho učí jedno z najväčších tajomstiev a to, že ľudské bunky sú mimoriadne blízko k bunkám stromov a nie zvierat. A potom sa to konečne všetko spustilo a cez Sašu Puebla začali prúdiť energie z okolitých a vzdialených stromov. Saša Pueblo opúšťa medicínske predstavy o ľudských a zvieracích bunkách a prijíma vyššiu múdrosť. A to je základ k tomu, že otvorí plynutie energie spod svojej kostnej panvy do kostí a celého tela.

Saša Pueblo si spomína, ako skoro celý rok cvičil cvičenia do morku kostí a nasával energie stromov. Ale to robil nevedome. Teraz sa Sašovi Pueblovi otvoril šamanský kult stromu, ktorý si Číňania priniesli zo svojej domoviny na Sibíri, odkiaľ museli migrovať na územie dnešnej Číny. Majster tai -chi, ktorý chce zostať nepoznaný, mu dáva tajomstvo jin – jang. Sú to vlastne dva zrastené stromy do seba po celej dĺžke kmeňov. Saša Pueblo si spomína na vrúbľovanie stromov a silu tohto spojenia. Intuitívne cíti, ako treba bunky svojho tela usporiadať do malých embryí a pomocou energie stromov im znovu vdýchnuť ďalšiu silu a vitalitu. A čo mu majster tai – chi nedal, to si zobral a použije pre všetkých, ktorí chcú praktizovať reiki Tai – chi. Bude rád, keď sa reiki Tai – chi stane súčasťou veľkej rodiny reiki po celom svete. Pracuje aj na vrcholovej forme a to prenikania prány stromov do častí mozgu. Prijatie šamanskej tradície cez tai – chi dovoľuje Sašovi Pueblovi plne praktizovať pránické reiki.

Reiki znaky
Práca s kyvadlom, automatická kresba, detská kresba, skalné kresby, Reiki znaky na web stránke esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/reiki-znaky/
Reiki kyvadlo
Veštenie s kyvadlom, prútikárstvo, kineziológia, hypnóza, Newtonova alchýmia, kreslenie, liečivé reiki, egyptské piktogramy na web stránke esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/reiki-kyvadlo/

TAO REIKI
V tao sa všetko točí okolo stromu a jeho uctievania a praktického využitia. Pre tao systém sú predurčení jedinci, ktorí majú vo svojich bunkách prehnané množstvo chromozómov a génov.
http://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia-so-sasom-reiki-znaky/
Tao reiki na web stránke esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/
Tao te ťing
Tao te ťing zhruba prekladaná ako Kniha o Tao a cnosti alebo Kniha o Ceste (Tao) a jej Sile (Te), je základnou knihou taoizmu. Jej autorstvo sa v legendách pripisuje Starému majstrovi (Lao-c ‘), ktorý ju údajne spísal okolo roku 600 pred Kr. Slovo ťing znamená „posvätná kniha“, „morálne kánon“ (budhisti neskôr tento termín používali vo význame „sútra“).
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tao_te_%C5%A5ing
https://en.wikipedia.org/wiki/Tao_Te_Ching
Tao
Tao je podľa čínskej klasickej filozofie cesta, cesta prírody, zákonitosti prírody, životná cesta človeka a etická forma (tao-te). V myslení je tao logikou, dôvodom, argumentom (tao-li). V kontexte tradičnej čínskej filozofie a náboženstva je Tao intuitívnym poznaním „života“, ktorý sa nedá pochopiť ako pojem, ale napriek tomu je známy prostredníctvom skutočnej životnej skúsenosti každodenného života.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tao

ZOZNAM STROMOV
V tejto kategórii nájdete súbor všetkých vo wikipedii na úrovni článku spracovaných vyšších rastlín, ktoré môžu nadobúdať formy stromu, a to vrátane tých, ktoré rovnako často alebo aj častejšie rastú ako kríky.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Stromy
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Trees

YIN – YANG SYMBOLS
Koncept Yin a Yang má pôvod v dávnej čínskej filozofii a opisuje dve navzájom opačné a doplňujúce sa sily, ktoré sa nachádzajú v každej živej a neživej časti vesmíru.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jin_a_jang
https://en.wikipedia.org/wiki/Yin_and_yang
Jin – Jang na web stránke esoterika Magnum
Sila jin a sila jang sú dve spojené časti jedného celku. Z etymologického hľadiska znamenajú znaky jin a jang temnotu a svetlo.
https://apoort.net/esoterika/jin-jang/
PINTEREST YIN – YANG
https://sk.pinterest.com/pin/553168766720901462/
https://sk.pinterest.com/pin/824862487971109230/
https://sk.pinterest.com/pin/306104105903950803/
Očkovanie – vrúbľovanie stromov
Vrúbľovanie je spolu s očkovaním spôsob zámerného vegetatívneho rozmnožovania kultúrnych rastlín, ktoré je bežne využívané v záhradníckej praxi pre udržiavanie a rozmnožovanie kultivarov rastlín, ktoré majú pre pestovateľov výhodné vlastnosti, gény.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Roubov%C3%A1n%C3%AD
https://cs.wikipedia.org/wiki/O%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD_rostlin
https://en.wikipedia.org/wiki/Shield_budding
Letokruhy – Yin- Yang
Letokruh je prírastok dreva vytvorený kambiom v priebehu jedného vegetačného obdobia. Jeden letokruh zodpovedá jednému vegetačnému obdobiu. Podľa počtu letokruhov sa dá určiť približný vek stromu. Spoznáme tiež juh alebo sever.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Letokruh
https://en.wikipedia.org/wiki/Dendrochronology#Growth_rings

BUNKOVO – EMBRYONÁLNA ÚROVEŇ
Embryo je skorým štádiom vývoja mnohobunkového diploidného eukaryotického organizmu. Všeobecne platí, že v organizmoch, ktoré sa reprodukujú sexuálne, sa embryo vyvíja zo zygoty, jedinej bunky vyplývajúcej z oplodnenia žltej vaječnej bunky mužskou bunkou spermií.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Embryo
https://en.wikipedia.org/wiki/Embryo
Obrázky – Embryo
https://www.google.sk/search?q=human+embryo&tbm=isch
Video ľudské embryo
https://www.youtube.com/results?search_query=human+embryo
https://www.youtube.com/results?search_query=Fertilisation+

TAI CHI CHUAN
Tchaj-ťi je označenie pre čínske bojové umenie, ktoré v súčasnosti pestuje veľa ľudí ako cvičenie pre zdravie a zlepšenie kvality života.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tai_chi
Master Choa Kok Sui Pranic Healing
https://www.youtube.com/watch?v=_pcQZyuplqw&list=PLUxgxecruQ7D9j9uwf80LdevuJAq_zFvD&index=15
Kategória: T’ai chi ch’uan
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:T’ai_chi_ch’uan
PINTEREST TAI CHI
https://sk.pinterest.com/explore/tai-chi/?lp=true
https://sk.pinterest.com/skbielby/tai-chi/?lp=true
STROM TAI CHI
https://sk.pinterest.com/pin/291889619571280634/
TECHNIKY TAI CHI STROM
https://sk.pinterest.com/pin/504895808194689691/
PRANIC TAI CHI
Prána je životná energia, univerzálna životná sila, absolútna energia. V čínsko-japonskej tradícii chi alebo ki. Predstavuje prazdroj všetkých foriem energií a prejavuje sa v rôznych oblastiach bytia na rôznych frekvenciách.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A1na
https://en.wikipedia.org/wiki/Prana
PRÁNAJAMA
Pránajáma je kontrola činnosti mysle stiahnutím zmyslových orgánov dovnútra. To znamená, že myseľ sa kontroluje bez zmyslových orgánov (po ich vylúčení). Kdekoľvek myseľ zablúdi, pokúste sa ovládnuť ju a vrátiť naspäť. Vráť svoju myseľ naspäť, ak na ňu pôsobí príjemná vôňa alebo nepríjemný zápach; pokús sa udržať ju pod vlastnou kontrolou.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A1n%C3%A1j%C3%A1ma
https://en.wikipedia.org/wiki/Pranayama

TAO, TAI CHI, TAOIST CZ
Tchaj-ťi je označenie pre bojové umenie v Číne, ktoré v súčasnosti rozvíja mnoho ľudí pre zdravie a zlepšenie kvality života. V Česku sa často označuje zjednodušeným termínom taiči. V širšom zmysle označuje pojem Tchaj-tti tzv. Veľký predel, ilustrovaný čínskou monádou.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tchaj-%C5%A5i
https://en.wikipedia.org/wiki/Tai_chi
Združenie Taoistického Tai Chi v SK
Stránka medzinárodného združenia – učia zostavu Taoistického Tai Chi, ktorá má 108 pohybov, rozvíja rovnováhu tela, mysle a ducha a má priaznivé zdravotné účinky.
http://www.taoist.org/sk/
Česká asociácia taijiquan
Tu je stručný prehľad toho, čo sa v kurzoch môžete učiť: Základné postoje a koordinácia, Výcvik piatich krokov Wu-pu-čchuan Čchi-kung (jang-šeng), Osem kusov brokátu Pa-tuan-ťin – Tuan-ťin, Premena svalov a šliach I-Ťin-Ťing, Hra päť zvierat Wu-čchin-si … http://taiji-quan.webnode.cz/
Združenie taoistického Tai Chi v ČR
Pokiaľ sa taoistické tai chi cvičí usilovne, zušľachťuje telo aj myseľ, navracia a zachováva zdravie. Pohyby v taoistickom tai chi, podobné masážam, môžu byť efektívnou terapiou v celom rade zdravotných problémov.
http://www.taoist.cz/
Centrum taoistických umení Zlatý Kopec
Centrum taoistických umení Zlatý Kopec sa snaží umenie Tchaj-tich čchüan učiť starým tradičným spôsobom bez skratiek, bez hudby, jednoduchým trpezlivým napodobňovaním pohybu učiteľa.
http://zlatykopec.org/cestina_front.php
Tao kung-fu inštitút
Tradičné čínske cvičenia pre zdravie a vitalitu, kurzy zdravotných cvičení zamerané predovšetkým na zlepšenie fyzickej a mentálnej kondície tak, aby ľudia žijúci dlhodobo v strese a pod psychickým tlakom našli pomoc v princípoch Taiji.
http://www.taiji-pakua.cz/
Tai Chi Chuan
Klasická Tai Chi Chuan forma je séria 108 pohybov, ktoré aktivujú energiu (CHI) v tele. Každá pozícia Tai Chi Chuan je úplne bez energetickej blokády, ak je správne vykonaná.
http://yeekung.at/index.htm

QIGONG
Čchi-kung je všeobecne vnímaný ako tradičné čínske cvičenia, ktoré pestujú čchi alebo „vitálnu energiu“. Okrem vývoja fyzického tela sa čchi-kung zaoberá aj rozvojom mysli.
https://en.wikipedia.org/wiki/Qigong
LIEČBA QIGONG
Qigong je tréning založený na teóriách holizmu života, ktorý vyžaduje, aby účastník vedome využil myšlienkový zámer zamerať sa dovnútra na transformáciu, zlepšenie a zlepšenie životných funkcií. To je školenie, ktoré umožňuje účastníkom transformovať prirodzené inštinktívne aktivity na vedomé aktivity.
https://en.wikipedia.org/wiki/Wisdom_Healing_Qigong
Pôvodná historická forma Qigong
Primordial Qigong je forma Qigongu vyvinutá taoistickým mudrcom Chang San Fengom. Prvotný systém qigongu odráža teóriu taoistov o narodení vesmíru. Tieto pojmy vychádzali z ich pozorovania prírody, ich vnímania alternatívnej rovnováhy energie primárnych síl ( yin yang ) a integrálneho vzťahu medzi nebom, ľudstvom a zemou.
https://en.wikipedia.org/wiki/Primordial_qigong

ALLAN VLADIMIROVIČ ČUMAK
Allan Vladimirovič Čumak – žurnalista pracoval v televízii ako prvý športový komentátor. Tiež pôsobil ako redaktor v hlavnej redakcii teleinformácií APN. Neskôr sa stal jedným z najznámejších liečiteľov v Rusku, autor niekoľkých výskumov paranormálnych javov.
https://en.wikipedia.org/wiki/Allan_Chumak
Allan Čumak na web stránke esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/reiki-mineral/#allan-cumak

ANATOLIJ MICHAJLOVIČ KAŠPIROVSKIJ
Kašpirovskij je ruský psychoterapeut ukrajinského pôvodu, hypnotizér a kontroverzný psychický liečiteľ
http://en.wikipedia.org/wiki/Anatoly_Kashpirovsky

VIDEÁ PRANIC HEALING
https://www.youtube.com/watch?v=9KmGVtcd_Y8
https://www.youtube.com/watch?v=9rqH4uZ5soA
https://www.youtube.com/watch?v=br9yZLbxWok
https://www.youtube.com/watch?v=BrohYo_iyeM
https://www.youtube.com/watch?v=CnLDdqQOdew
https://www.youtube.com/watch?v=DygCt5UMEFM
https://www.youtube.com/watch?v=dZxCiaLLzfs
https://www.youtube.com/watch?v=GCxAlxJBc4c

https://www.youtube.com/watch?v=LML2eK7Qrp8
https://www.youtube.com/watch?v=lsjHDpFp4T8
https://www.youtube.com/watch?v=N884jNJJpGc
https://www.youtube.com/watch?v=OFpD7sJzhvo
https://www.youtube.com/watch?v=rlPMENCh8Y4
https://www.youtube.com/watch?v=RQVU-7t8WIo
https://www.youtube.com/watch?v=W7U_FLcCSTI
https://www.youtube.com/watch?v=yiNgrPGj6kU
https://www.youtube.com/watch?v=yyc7oUmXFS8

VIDEÁ BIGGEST TREE
https://www.youtube.com/watch?v=_WVrlGoIWyw
https://www.youtube.com/watch?v=CpKk8jl4j3I
https://www.youtube.com/watch?v=ERKDC38nECw
https://www.youtube.com/watch?v=FSwFmUyQn2Q
https://www.youtube.com/watch?v=jpLU6BWH-iA
https://www.youtube.com/watch?v=NFBo5bj1tfU
https://www.youtube.com/watch?v=OxPlKVK8RLM
https://www.youtube.com/watch?v=QJvtJeB2Iq0
https://www.youtube.com/watch?v=Xw2Im8nSOdg
https://www.youtube.com/watch?v=OxPlKVK8RLM

VIDEÁ LETOKRUHY
https://www.youtube.com/watch?v=s__BcXJ-lD8
https://www.youtube.com/watch?v=RnZ8kAR2LIY
https://www.youtube.com/watch?v=T391URPJVT0
https://www.youtube.com/watch?v=vtK7w4F5GW0
https://www.youtube.com/watch?v=1VVgiVj-cRE
https://www.youtube.com/watch?v=6qX5NLTv9u4
https://www.youtube.com/watch?v=y9eVlZ5Mm-Q

VIDEÁ YIN – YANG
https://www.youtube.com/watch?v=qRZdXXLg0ms
https://www.youtube.com/watch?v=5qESn9Zb-iw
https://www.youtube.com/watch?v=6IsI5UU_89s
https://www.youtube.com/watch?v=aJfpKjwbfGc
https://www.youtube.com/watch?v=_IvdqpKRVxk
https://www.youtube.com/watch?v=cbDeA37FJhE
https://www.youtube.com/watch?v=zau-a8d12qg
https://www.youtube.com/watch?v=lcdAaRhwk4w
https://www.youtube.com/watch?v=tU44U2ryR0Y
https://www.youtube.com/watch?v=ZxLwJTp6e1I

https://www.youtube.com/watch?v=GCv2HbSEETE
https://www.youtube.com/watch?v=cDF8jdn8UHw
https://www.youtube.com/watch?v=YGcu1KQbkgM
https://www.youtube.com/watch?v=Ddo1jH7ZRsc
https://www.youtube.com/watch?v=udWrP2p8cCQ
https://www.youtube.com/watch?v=V0VysVSkCJc
https://www.youtube.com/watch?v=XVkkUSWek5g
https://www.youtube.com/watch?v=uet386gAUxU
https://www.youtube.com/watch?v=V4zpQFgw8Ng
https://www.youtube.com/watch?v=6PpbfQ3-bk8
https://www.youtube.com/watch?v=zPgphfJTaZY
https://www.youtube.com/watch?v=d3Wmvq_voMAAutor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki > Reiki klasické > Pozvánka na živé vysielanie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo