Pračlovek

V tejto časti si nájdete základné poznatky z prehistórie ľudského rodu. Tu získané poznatky sú základom pre prax šamana, ktorý má schopnosti, ale aj prírodnú a ľudskú múdrosť.

Pozvánka na živé vysielanie
Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 31. 01. 2015 od 10.00 hod. do 12.00 hod. Téma: Vznik života, 4 miliardy rokov v nás, vývoj inteligencie, zviera, pravek, šaman, dnešná doba.

Megalitický tranz a megalitické videá
Venujeme sa megalitickej kultúre a megatilickým stavbám, ktoré sú rozptýlené doslova po celom svete.


Neolit - Göbekli Tepe – Pupočný vrch
Predierame sa znovu ezoterickou tradíciou Indie ako takej. Na túto letnú návštevu používame v prvom rade zber videí na Youtube.

Praveká ezoterika
Ezoterika šamanská. Ezoterika praveká. Ezoterika zvieracia. 6 neurónových oblastí. Info polia zvierat staré 420 miliónov rokov. Info polia staré 1 miliardu rokov. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP 3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Praveký ezoterik nastupuje
Praveká ezoterika. Ezoterika pred pravekým človekom. Ezoterika prírodného šamana. Info polia akáša v časových pásmach histórie Zeme. Anjelské sféry pierkové. Anjelské sféry meteoritické. Mágia anjelov v dĺžke alebo vo vzdialenosti dvoch bodov od seba. Magická reč prírodných ľudí. Mysliaci človek. Magický človek. Kozmický človek. Rôzne stavy vedomia. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Vedec skúmateľ info polí
Postoje a morálna stránka skúmateľa. Vnútorný postoj podľa toho, aké info pole skúma. Koncentrácia do určitej oblasti neurónov. Veštecké vybavenie skúmateľa. Technika vešteckého prirovnania. Technika naladenia na šamanského anjela. Techniky čítania info polí. Technika zbavovania sa info polí.

Pračlovek 4
...

Pračlovek 3
...

Pračlovek 2
...

Pračlovek 1
...


Meditacia.sk > Šamanstvo > Pračlovek >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo