Zasvätenie Reiki ganglie 9N

dátum: 13.01.2006

Zasvätenie do línie ganglií pri orgánoch a častiach ľudského tela. Vedomie ganglií a vedomie nižších druhov ako hmyz a podobne. Mágia končekov prstov.

Pokračujeme v zasväcovaní do všetkých línií ľudského vedomia, ktoré sme podelili podľa neurónových oblastí: veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog a ganglie pri orgánoch tela. Tak isto sa zrealizuje zasvätenie nad tieto neurónové oblasti, ktoré je typické pre silva techniky, pri ktorých sa neurónové oblasti poškodili slaboprúdom a vyosili vedomie na prah neurónových oblastí. Tak isto budeme zasväcovať aj do kozmického vedomia, pri ktorom sa spojilo všetkých 6 neurónových oblastí naraz. Toto vedomie je typické pre kozmonautov, ktorí strávili v kozme viac ako 4 mesiace.

Pre zasväcovanie si vyberám tých najlepších z histórie ľudstva vo všetkých oblastiach duchovna, liečiteľstva a terapií. Základom výberu je, že dotyčná osoba sa počas svojho života venovala svojmu vnútornému svetu alebo iných živých osôb. Zároveň mali tieto osoby poškodenú nervovú sústavu a vytvárali v aure objekty, ktoré sa zachovali aj po ich smrti. Delím historických zasväcovateľov podľa toho, kde počas svojho života boli dlhodobo podľa neurónových oblastí usadení. Vešteckými technikami preverím ich posmrtný odkaz a počas zasväcovania sa stanem médiom, ktoré plní úlohy, ktoré dostáva od historického zasväcovateľa. Dokážem proces zasväcovania ovládať tak, aby došlo k odkopírovaniu objektov historického zasväcovateľa, ktorý má tieto objekty v aure počas života. Pomocou špeciálnych rituálov sa prekopírujú objekty z aury historického zasväcovateľa do aury zasväcovanej osoby.

Zasvätenie sa robí z viacerých dôvodov. V prvom rade ide o vývoj, pri ktorom sa mnoho rokov robila hlavne patológia ezoteriky a testovalo sa všetko, čo poskytovala dostupná literatúra. Tieto možnosti postupu boli vyčerpané a potrebovali sme ďalší vývoj vpred. Teda zasvätenia umožnia dostať do vlastnej aury kópie objektov historických zasväcovateľov. Tým, že historickí zasväcovatelia pracovali v aure, tak sa radili k tým najlepším. Ich objekty v aure obsahujú všetky praktické skúsenosti v určitej oblasti ezoterickej teórie, ale aj praxe. A tieto praktické skúsenosti sú teraz k dispozícii ako jedineční učitelia, ktorí nás môžu naučiť tej najlepšej praxi a dokonca časť praxe môžu objekty robiť rovno za nás.

Historická je aj koncentrácia množstva objektov tých najlepších z celej histórie ľudstva. A to sme tu ešte nemali. Skopírované objekty sa môžu fenomenálne zoskupovať a spolupracovať niekedy až neuveriteľným spôsobom. Možno si to paradoxne alebo futuristicky predstaviť ako nadčasový model, keď sa na jednom mieste stretne ezoterická elita sveta.

A o to tu ide v prvom rade. Prevziať všetky alebo čo najviac a čo najdôležitejšie skúsenosti z oblasti ezoteriky do vlastnej praxe. Potom je tu ďalší problém, ktorý je typický po zasvätení. Neochota alebo nechuť prijať objekty z vlastnej aury dovnútra vlastného tela. V prvom rade je potrebné, aby ste k objektom prejavovali tú najväčšiu úctu, vhodnú túžbu sa učiť od objektov a nechávať si pomáhať. Nenútiť objekty, aby plnili vašu vôľu alebo akceptovali váš doterajší prístup k ezoterike. Na to zabudnite. Objekty nesú so sebou tie najlepšie skúsenosti a nemáte ich čo kontrolovať alebo im niečo diktovať. Tak isto objekty v sebe nesú určitý morálny alebo nemorálny informačný záznam. Tu si treba zase odpustiť prístup selektovať svet na morálnych a nemorálnych. Tak isto treba dobre nastaviť ego a zregulovať ho tak, aby objekty zasvätenia mohli cez vás prenikať do všetkého, čo je vo vás a čo sa nachádza v najhlbších vrstvách psychiky.

Celkovo zasvätenie do ganglií pri orgánoch tela prebiehalo plynule a neboli žiadne zádrhely. Tí, čo chodia na zasvätenia, sa už podučili v rituáloch a veľmi dobre sa vedia naladiť na zasvätenie. Tým sa všetko zrýchľuje a naberá potrebnú dynamiku. Celé zasvätenie pripomínalo skôr obrovské termitisko z drevených paličiek a špagátov. Na vytvorenú konštrukciu sme navešali rôzne objekty. Pri magnetickom zasvätení sa všade dávali magnety. Pri magmatickom zasvätení sa všade vytvárali drobné rebrovité kolesa. Teda geometricky povedané 6- uholníky a podobne. Podobá sa to všetko snehovým vločkám. Termitisko z paličiek a špagátov bolo ovešané hviezdičkami ako vianočný stromček. Tak isto pri magickom zasvätení sa pod konštrukciu z dreva a špagátov dávali mušle, kamienky, lístie, kvety a špajdle. V jednom rituáli z Japonska bolo treba použiť ryžu a drobné cestoviny. Robili sme aj zasvätenie do zvukov, pri ktorých sa zasväcované osoby dotýkali končekmi prstov špagátikov a navzájom komunikovali. Všetko sa dobre stihlo aj časovo a na záver sa zasväcované osoby učili prijímať objekty zasvätenia, aby nimi prešli a mohli aktívne pracovať pre zasvätenú osobu.

Ďalšie fotografie si pozrite v Galérii zasvätení - Zasvätenie Reiki ganglie 9N.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Šamanstvo > Zviera > Zasvätenie Reiki ganglie 9N

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo