Ganglie a duchovný svet netvorov

dátum: 19.07.2005

Vedomie ľudské - stredný mozog. Vedomie šamanské - miecha v chrbtici. Vedomie cicavca - brušný mozog v stene čriev. Vedomie nižších živočíchov - ganglie tela. Vedomie buniek - v bunkách. Vedomie častíc. Častice, protóny, neuróny, elektróny a iné. Šialený cicavec. Bioenergie. Aura. Tento zápis z prednášky a cvičenia má svoju autentickú zvukovú nahrávku MP3. Vyhľadaj v nahrávkach.

Pokračujeme v nácviku prieniku vedomia meditujúceho alebo jeho ega do hĺbok fyzického aj psychického tela. Na tejto ceste na dno vlastnej duše je potrebné prekonať množstvo prekážok a cieľov.

V prvom rade je potrebné sa odpútať od vonkajšieho sveta a sústrediť svoju pozornosť na fyzickú stránku. Je potrebné svoje ego jednobodovo skoncentrovať na duchovnú cestu do hĺbok vlastnej existencie. Na tejto ceste je potrebné prijať predstavu o vnútri človeka ako zbierku jednotlivých historických období. Teda vo vnútri fyzického a psychického tela treba začať vnímať jednotlivé prehistorické obdobia. Je tu obdobie, keď sme fungovali ako bunky v praoceáne. K tomu sa pridalo obdobie spojené s gangliami tela. Ide o obdobie vývoja nižších druhov zvierat. Potom nasleduje vedomie v stenách čriev, ide o vývojové obdobie ako dnešné cicavce, napríklad medveď. Potom je tu vedomie v mieche a ide o obdobie prírodného človeka. Ide o šamana, ktorý dokáže komunikovať s aurickým obalom, ktorý sa okolo neho vytvára. Nakoniec je tu vedomie dnešného človeka, ktorého centrum je v stredom mozgu v oblasti hormonálnej žľazy hypofýzy. Možné je aj špecificky posunuté vedomie do mozočku, typické pre kabalu a židovsky ladenú ezoteriku.

Cez šamanské vedomie sa dostanete vhodnou koncentráciou do brušného mozgu. Brušný mozog je uložený v stenách čriev. Pomôžete si všeobecne platným magickým rituálom, medzi prsty ruky si dáte drievka alebo kamienky. Stačí, keď tak spravíte aj v predstave, prípadne nakreslíte na papier.

Koncentrujete sa do brušného mozgu a zo spomienok vyberiete predstavu určitého jedla. Túto predstavu pošlete do brušného mozgu a čakáte, ako brušný mozog zareaguje a čo bude požadovať, aby ste spravili. Vnímate požiadavku brušného mozgu a sugeratívne ju splníte. Pošlete signál brušnému mozgu, že príkaz bol splnený.

Nasleduje stav, keď do brušného mozgu pošlete signál o spomienke na minerál a tento obraz zavediete do oblasti brušného mozgu, ktorý reaguje na žrádlo. Teda brušný mozog je pomýlený, vydáva podnety, ako keby minerál bolo žrádlo. Plníte príkaz brušného mozgu a minerály odnášate do skalného príbytku. Odteraz všetky minerály, fosílie, drevo, hviezdy sú považované za žrádlo a vy sugeratívne plníte príkazy brušného mozgu. Pokiaľ chcete vnímať brušný mozog v aure, tak sa tu objavujú energetické lúče. Brušný mozog možno používať na intuitívne liečenie. Jednoducho vám brušný mozog naznačí, ako treba dotyčnú osobu liečiť.

Postúpime ďalej a koncentrácia ide do oblastí ganglií. Ganglie sú spravidla veľkosti šošovice a nájdete ich po celej dĺžke miechy a pri každom orgáne, hormonálnej žľaze, pri každom svale, pri každej kosti. Do brušného mozgu zadáte požiadavku, že ganglie sú žrádlo a brušný mozog vydá pokyn na zožratie alebo vytvorenie zásob. V tomto momente sa môžete dostať do ganglií vo svojom tele. Niektoré ganglie ako keby ste nevedeli nájsť a pri niektorých pociťujete bolesť a nepríjemnosti. V zásade v prvej etape preniknete do ganglií a liečite ich. V druhej etape ich vnímate z aury ako guľovité útvary zložené z bioenergie. Veľkosť ako sklenená volejbalová lopta. Neskoršie preniknete do ganglií a vešteckými schopnosťami v sebe alebo v aure objavíte svet démonických postáv, ktoré sú rôznym spôsobom znetvorené. Je to stav, ktorý opisuje spisovateľ Goethe vo svojom Faustovi. Samozrejme bez tých nadsázok o podpise vzdania sa svojej duše. Svet ganglií je nesporne zaujímavý a netreba sa báť tu vytvorených objektov. Treba sa od nich učiť. Určite budeme písať o tomto jedinečnom svete v nás.

Postupujeme do poslednej stanice a cez brušný mozog dávate príkaz na zožratie buniek vlastného tela a potom všetkých molekúl, protónov, neutrónov a elektrónov. Postupne prenikáte aj do tejto oblasti svojho tela a vlastnej prehistórie.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Šamanstvo > Zviera > Ganglie a duchovný svet netvorov

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo