Do buniek tela

dátum: 28.06.2005

Stredný mozog v strede hlavy. Stredný mozog - vedomie primátov. Brušný mozog. Črevá a vedomie cicavcov. Ganglie v tele pri orgánoch a častiach tela a vedomie nižších druhov. Vedomie bunkové v bunkách tela. Meditačná línia: šedá kôra veľkého mozgu, stredný mozog, brušný mozog, ganglie a bunky tela. Šialené zviera. Tento zápis má svoju zvukovú nahrávku MP3.

Pokračujeme v základnom nácviku prenikania vlastného ega do starších vrstiev vlastnej psychiky. Postupne sa koncentrujeme do stredného mozgu, ktorý sa nazýva aj zvierací mozog. Má veľkosť menšej ženskej päste a má dve časti. Pokiaľ je aktivita nervového vzruchu v tejto časti tela a aktivita má trvalý charakter, môžeme hovoriť o vedomí primátov. Tak isto človek patrí do tohto balíka, ale je najviac vyvinutý primát. Počíta, číta, píše a premýšľa. No stále je primát.

Zbavujeme sa ľudského vedomia. Vsugerujeme si návrat do prírody a spomíname na dovolenku. Senzibil cíti, ako sa mení jeho aurický obal. Pri klasickom ľudskom vedomí je jeho aurický obal asi 3 centimetre od tela. My potrebujeme ísť do prírodného vedomia na nižšej úrovni ako je dnešné vedomie vyspelého jedinca. Prírodný človek je viac ako gorila a je kultivovanejší. Stav tohto druhu dovoľuje vytvoriť širšiu auru okolo tela. V ľudskom vedomí to jednoducho nejde a nemožno auru použiť na výnimočné efekty.

Zo stredného mozgu sa koncentrujeme do stien tenkých a hrubých čriev. Tu sa nachádza brušný mozog. Je zložený z neurónových zhlukov veľkosti drobných šošovičiek pospájaných navzájom nervovými dráhami. Aurický obal je v tomto prípade pozmenený a vytvára určité lúče vychádzajúce z celého tela. Aura nie je celistvá. V brušnom mozgu sa nepoužíva ani abstraktné myslenie a tiež sa nepoužíva magická ritualistika šamanov. Jednoducho sa v strednom mozgu zo spomienok vytvorí určitý podnet, ktorý sa pošle do brušného mozgu. Brušný mozog zareaguje a vydá podnet do stredného mozgu. Vy sugeratívne v mysli spravíte to, čo si želá brušný mozog. Splnenie pokynu pošlete v plnej viere, že ste to vykonali, do brušného mozgu.

Potom si predstavíte kameň, podnet nasmerujete do brušného mozgu a rovno do oblasti zháňania potravy. Oklamete brušný mozog a to tak, že kamene bude považovať za potravu alebo niečo na párenie. Dostávate pokyn z brušného mozgu a sugeratívne ho zrealizujete. Zažínate zhromažďovať kamene ako zdroj jedla. Takýto stav v brušnom mozgu dosiahnete aj premiešaním neurónových informácií v brušnom mozgu. Tak isto aj znaky na tvorbu bioenergie vo forme čiernych bodiek a čiarok posielate do brušného mozgu ako potravu. Zároveň tvoríte bioenergie alebo ich zosávate z okolia. Tak isto zosávate do brušného mozgu magmatické energie.
Vyhoviete brušnému mozgu, aby vám vydal všetky pokyny a vy ich sugeratívne splníte. Dosahujete vhodné uvoľnenie tlakových požiadaviek brušného mozgu.

Z brušného mozgu zahájime presun do všetkých ganglií tela. Nachádzajú sa pri každej časti tela a tak isto hodne okolo miechy. V brušnom mozgu vyvolávate stav, že ganglie sú žrádlo alebo niečo na párenie. Tak isto uvoľňujete požiadavky ganglií na vaše konanie. V gangliách je uložené vedomie hmyzu. Sú tu vlastne iba elementárne prejavy inštinktov a pudov. V gangliách sa aura zmení tak, že okolo každej ganglie vzniká kruhovitá aura.

Znovu idete do brušného mozgu a ganglií. Odtiaľto prenikáte do bunkových oblastí. Ide o pohľad na bunky spod mikroskopu. Ste doslova na dne svojej existencie. Aurický obal sa zmenil na drobné guľovité objekty. Sú riedko osadené okolo fyzického tela a sú súčasťou aurického obalu. Nakoniec sme si vypočuli meditačnú hudbu prírodných národov.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Šamanstvo > Zviera > Do buniek tela

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo