Cicavec sa preberá

dátum: 28.08.2004

Venujeme sa tu meditácii na otvorenie vedomia cicavcov, ktoré je uložené v brušnom mozgu. Brušný mozog sa nachádza v neurónoch tenkých a hrubých čriev. Tento zápis má aj autentickú zvukovú nahrávku MP3.

Na začiatok sme si začali predstavovať, ako opúšťame civilizáciu a chceme žiť v prírode. Dokonca sa usiluje stať zvieratami a dovoliť brušnému mozgu, aby sa venoval žrádlu a schopnosti párenia. Všetko v rovine mentálnych predstáv, pod kontrolou ľudského vedomia. Celková koncentrácia sa presúva do brušného mozgu a tu sa všetkému dá voľný priebeh. Vnímame, čo by robilo zvieracie vedomie v brušných neurónoch. Zvieracie prejavy nesmú prerásť do pohybových aktivít. Keby sa tak dialo, treba cvičenie ukončiť alebo si dať menšiu pauzu. Snažte sa nezaspávať a nestrácať kontrolu nad pocitmi a predstavami v brušnom mozgu.

Pokračujeme v aktívnej koncentrácii v brušnom mozgu a zároveň sem presúvame celý systém Reiki, čo je vlastne aktivizovanie nervového vzruchu a vytvorenie silného bioenergetického vzruchu. Vytvorenú bioenergiu postupne presúvame do jednotlivých orgánov ľudského tela. Zároveň zisťujeme, ktoré časti tenkého a hrubého čreva v nás riadia a aké pocity v nás vyvolávajú. Pokračujeme v dynamizácii Reiki znakov v črevách ako sú znaky zubov, očí, kože, končatín Tak isto si tu vsugerovávame, že táto oblasť dýcha ako pľúca.

V nasledujúcom cvičení pokračujeme v koncentrácii do brušného mozgu a zároveň minerály, kamene, fosílie, kosti, kusy suchého dreva považujeme za žrádlo. Vsugerujeme si do brušného mozgu anomáliu a pocit, že tieto neživé objekty prírody sú pre nás žrádlo, ktoré musíme zbierať. Z brušného mozgu sa vytvára nové centrum v ústnej dutine.

Nasleduje ďalšie cvičenie a to je, že všetky druhy minerálov, kameňov, kostí, driev a fosílií považujeme za vzrušujúce objekty, ktoré vyvolávajú v podbruší stav ruje. Z brušného mozgu sa vytvára nové centrum a to v oblasti pohlavných orgánov.

Pokračujeme v koncentrácii do brušného mozgu a predstavujeme si, že nerastné objekty, ktoré sme uviedli vyššie, zberáme ako potravu alebo objekt párenia. Všetky pocity a obrazy sa vytvárajú v brušnom mozgu a v žiadnom prípade ich nemeníme. Iba ich kontrolujeme, aby neprerástli do nežiadanej fyzickej aktivity. Pokračujeme tým, že si monotónne v pravidelných intervaloch predstavujeme, ako vybratú činnosť prevádzame. Neustále dokolečka, až pociťujeme stav tranzu. Snažte sa tranz kontrolovať ľudským vedomím a nestratiť nad všetkým kontrolu ľudského vedomia.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Šamanstvo > Reiki ZOO > Cicavec sa preberá

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo