Zvieracia Reiki

dátum: 30.06.2004

Nácvik tvorby bioenergie vo vlastnom tele, jej zhustenie, vyslanie k rôznym prírodným zdrojom. Uvádzam tu techniky na výmenu energie s prírodou a jej zosávanie do svojho tela. Kľúčové slová: bioenergia, Reiki a zviera.

Na začiatok ako zvyčajne sme previedli vhodné naladenie na myseľ prírodného človeka. Uzatvorili sme spomienky na civilizáciu a čo najviac a v čo najväčšom počte sme si spomínali na zážitky z rôznych druhov prírodného prostredia. Išlo o zvukové, čuchové, hmatové, chuťové, pohybové spomienky. Tieto sme sa usilovali posekať v spomienkach po sekundových intervaloch. Zároveň sme sa usilovali tieto spomienky rozšíriť k jednotlivým orgánom v tele a naučiť orgány, aby sa aktívnejšie zúčastňovali návratu k prírodnému spôsobu života.

Precvičili sme si aj Reiki techniky tvorby bioenergie na základe koncentrácie do oblasti úst, spánkových lalokov, mozočku a pupka. Všade sme sa skoncentrovali a tu sme si vizualizovali ruky pri jednoduchej činnosti ako je búchanie, škrabanie, tlačenie a miesenie. To sú základné cvičenia na tvorbu vhodných bioenergetických pomerov potrebných na bioenergetické nabíjanie vyvolaných predstáv.

V každej z menovaných oblastí sme sa snažili koncentráciou a predstavou pralesa hromadiť bioenergiu a keď jej v tejto oblasti vznikol prebytok, tak sme ju postupne ako liečivý produkt rozvádzali do orgánov v tele. Potom sme sa znovu skoncentrovali do jednotlivých oblastí, neustále sme vytvárali a zhusťovali bioenergiu do tvaru energetickej guličky, ktorou sme sa usilovali pomaličky a máličko pohybovať všetkými smermi. Skúšali sme bioenergetickú guličku vysunúť aj do aurického obalu okolo svojho fyzického tela. Na to, aby ste Reiki bioenergiu aj cítili, musíte byť už dostatočne senzibilní a citliví na vnímanie, respektívne počúvanie bioenergetického šumu vo vašom tele a jeho okolí.

Nasledovali cvičenia, pri ktorých sme z vlastnej vytvorenej bioenergie vytvárali určité vlákna, ktorými sme sa napájali na konkrétne oblasti na našej planéte. Ľudské bioenergie nepoznajú čas a priestor a keď ich v myšlienkach nasmerujete na dané miesto, tak sa tam aj v zlomku sekundy ocitnú. V momente napojenia vlastných bioenergií do určitej oblasti, kde sa nachádzajú živé objekty ako prírodný človek, zvieratá, rastliny, huby a zahnívajúce objekty, môžete začať s výmenou bioenergie alebo jej zosávanie do vlastného fyzického tela naplneného vlastnou bioenergiou. Takto stiahnutou bioenergiou sa môžeme znovu preliečovať alebo sa ju usilujeme koncentrovať a zhusťovať do vhodných objektov a predstáv. Mohli by sme tento proces prirovnať k stavu, keď sa para mení na vodu a tá zmrzne na určitý tvar. Toto sú základné techniky práce s vlastnou bioenergiou, ale aj techniky zosávania bioenergie z iných živých objektov. Tiež sa tu nastoluje otázka morálna, do akej miery bioenergie zo živých objektov zosávať. Mala by platiť rozumná zásada, že zosávanie je regulované a po chvíľke sa presúva na iný vhodný objekt.

Pokračovali sme v špeciálnych cvičeniach, pri ktorých sme sa učili zosávať bioenergiu z nedotknutého pralesovitého systému a preliečovať sa ním. Bola a je to nesporne úplne iná energia ako energia z lesa s ľudskými zásahmi.

Na koniec sme sa nechali zasvätiť oživeným informačným poľom himalájskeho Reikistu, ktorého budeme volať druhý v poradí. Liečil energiou rúk a mal mimoriadne zvláštne rozvinuté lymfatické uzliny, z ktorých vytekalo množstvo bioenergie. Pri liečbe Reiki si predstavoval svoje bioenergetické ruky, ako berú orgán chorej osoby a ukladajú ho do seba a potom naspäť. Tak isto liečil oblasti miechy a predstavoval, si ako v mieche rotujú lotosové kvety. Pokiaľ niekoho zasvätil do tajov bioenergie Reiki, tak mu dával zvláštnu bioenergiu, pri ktorej dosiahol rovnomerné rotovanie bioenergie v ľudskom tele jedným smerom. Oblasť hlavy rotovala jedným smerom, oblasť krku, hrude, podbrušia, rúk a nôh. Každý z účastníkov meditácie pociťoval rotáciu bioenergií a jej zjednotenie do jedného smeru vo všetkých častiach fyzického tela. Prebudené informačné pole tohto Reikistu sme vrátili do sveta ticha a kľudu. Poďakovali sme sa za zasvätenie a pokračovali sme v preliečovaní vlastného fyzického tela.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Šamanstvo > Reiki ZOO > Zvieracia Reiki

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo