Do zvieracej prahistórie

dátum: 05.05.2005

V tele veštecký stav. Na povrchu tela v aure silne bioenergetické Reiki. Ľudská aura. Aura prírodného človeka. Aura primátov. Aura cicavca . Gangliové aury. Brontosauria aura. Aura kozmonauta. Aura jednej ganglie. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj.

Pokračujeme v nácviku mimoriadne náročných ezoterických smerov. V týchto cvičeniach je potrebné vo vnútri celého tela udržať veštecký stav zosávania bioenergie a jej strácania. Na to použijeme znaky z Vešteckej školy. Zároveň na povrchu kože bránime prieniku bioenergie Reiki. Teda vo vnútri odsávame a strácame všetku bioenergiu a na povrchu kože naberáme množstvo Reiki energie, ako sa len dá.

Zároveň bránime prieniku bioenergie z aury do fyzického tela. Je to značne náročný systém, treba zvládať veštecké výkony a Reiki bioenergetické výkony. Treba mať dostatočne odcvičenú Vešteckú a Reiki školu. Potom je potrebné ich zosúladenie.

Aurický obal sa mení podľa toho, v akom stave a naladení máme psychiku. Kto nemá Reiki zasvätenie, si pomôže predstavou zväčšenia fyzického tela o určité množstvo centimetrov. Kto má zasvätenie Reiki, ten má výhodu a iba zapne tvorbu bioenergie v aure za pomoci znakov, ktoré sa tu prirodzene objavia. Teraz bioenergiu nepoužije na liečenie iných ľudí, ale na dobýjanie aurického obalu bioenergiou.

Pri ľudskom premýšľaní je aura hrubá asi 5 centimetrov. Pri ľudoopoch a šamanoch je aurický obal asi jeden meter. Zároveň treba ovládať rituálne myslenie prírodného človeka. Všetko sa realizuje rituálom pohybov tela. Potom pri brušnom mozgu sa realizujú pudové aktivity cicavcov a aurický obal je plný hrubých lúčov idúcich do všetkých strán. Pri vedomí a koncentrácii do ganglií tela je dôležité, koľko ganglií naraz spojíte svojou koncentráciou. Ganglie sú pri každom orgáne tela, pri svaloch a kostiach, hormonálnych žľazách, zmysloch, okolo miechy a inde. Zapojíte najmenej jednu gangliu a dostávate sa do hlbočiny prahistórie ľudstva, ktorá končí v morfológii rastlín, kryštalických mriežkach minerálov, chemických štruktúrach atómov a molekúl.

Vo vnútri tela je veštecký výkon, ktorý je nízko energetický, energia je odsávaná a stráca sa. Vedome je bránené, aby cez povrch neprenikala bioenergia do vnútra tela. Pokiaľ prenikne, tak je aktívne odsávaná predstavou vysávača a ide mimo tela, prípadne sa stráca cez chorľavé miesta v tele. Naopak, nad povrchom tela sa silne hromadí, a to hlavne v oblasti hrudnej a tvárovej. Sem bioenergiu neustále dávame a zhusťujeme.

Do zhustenej bioenergie začíname vkladať pocit predstavy dymu, oblakov, hmly. Máme pocit, že to tam je. Potom sa silou vôle koncentrujeme do aury a tu zhusťujeme bioenergiu do určitých fyzických objektov ako sú drobné veci, zvieratá alebo pierka, kamienky, minerály a podobne. Vo vnútri udržujeme veštecký výkon pomocou vešteckých znakov a odsávania bioenergie. A z vnútra prenikáme veštecky do aury a vnímame, čo sa deje v aure nad povrchom tela. Pociťujeme a vnímame tu vytvorené bioenergetické objekty. Ide o zhustenú bioenergiu silou vôle, prípadne zhustenú silou šamanského rituálu alebo fixáciou mysle na energetický objekt. Potom je tu možnosť s totemovým zvieraťom robiť veštecké výkony alebo sa s bioenergetickými objektmi liečiť a to tak, že ich pustíte do vnútra tela.

Znovu upozorňujem, že tento ezoterický systém je značne náročný a vyžaduje ovládať veštectvo a tiež bioenergie Reiki. Tak isto sa bude lepšie cvičiť tým, ktorí boli zasvätení do Reiki alebo veštectva a zasvätením sa im prirodzene vytvára aurický obal okolo tela a v ňom rôzne znaky buď Reiki, alebo veštecké znaky.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Šamanstvo > Aura > Do zvieracej prahistórie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo