Rôzne nahrávky MP3

Vybrali sme pre vás rôzne zvukové nahrávky MP3, ktoré sme používali pri meditáciách. Ide spravidla o hudobné záznamy, ktoré sa počúvajú po skončení základných meditácií. Môžete si ich vypočuť a aj takouto formou sa venovať ezoterike.

Ďalej si tu nájdete rôzne zvukové nahrávky, ktoré nie sú zatiaľ inde zaradené.  


Patológia ezoterických stavov – MP3
Čo negatívne prináša realizovanie 7 duchovných ciest. Techniky likvidácie negatívnych prejavov. Likvidácia, čistenie, menenie a prispôsobovanie. Negácia negácie spojená s likvidáciou toho, čo je nežiaduce pri ezoterickej ceste. Textový zápis je v Snovej škole.


Snová, tarotová a vlastná symbolika – MP3
Venujeme sa druhej duchovnej ceste, ktorá je založená na strednom mozgu. Stredný mozog má dve základné funkcie a to ráno, keď sa zobudíte, postupne prepnúť 32 neurónových oblastí veľkosti zrnka kukurice do denného režimu. Pokiaľ zaspávate, tak má za úlohu prepnúť postupne 32 neurónových oblastí do nočného režimu. Nočný režim riadi stredný mozog a mal by prenikať doslova do každej časti tela a do každej bunky. Textový zápis je v Snovej škole.


Hypnóza, rozum, symbolika a zviera – MP3
2. duchovná cesta sa usiluje preniknúť do snovej pamäte, ktorá sa nachádza v strednom mozgu v strede hlavy. Tak isto sa tu venujeme vešteckej schopnosti dekódovať nervové impulzy v snovej pamäti a schopnosť k nim priradiť reálne procesy. Textový zápis je v Snovej škole.


Hypnotický stav v ezoterike –MP3
Snová ezoterika a duchovná cesta cez stredný mozog, ktorý je v strede hlavy veľkosti orecha. Snoví ezoterici sem prenikajú počas noci, čo sú nebezpečné postupy, ktoré môžu hlboko poškodiť psychiku. Rozumnejšie sú postupy cez hypnotický stav, ktorý sa veľmi podobá stavu obedňajšiemu spánku. Textový zápis je v Snovej škole.


Hypnóza a zomierajúca osoba – MP3
Venujeme sa problematike práce v hypnotických stavoch. Na začiatok treba rozumovo pochopiť, o čom vlastne hypnotický stav je, ako funguje. V strede hlavy je hormonálna žľaza hypofýza, ktorá počas dňa, to je od zobudenia až po zaspatie, produkuje hormóny dennej aktivity. Pokiaľ zaspíte a prejdete do spánku, začne hypofýza pracovať na hormónoch nočnej chémie. Textový zápis je v Snovej škole.


Spánok, hypnóza a podvedomie – MP3
Snové vedomie. Denný spánok. Nočný spánok. Mikrospánok. Zvierací spánok. Poruchy spánku. Zaspávanie a stav hypnotický. Prepojenie hypnotických techník na psychoterapie. Textový zápis je v Snovej škole.

Zasvätenie Anjel transcedentna 9B – MP3
Snová ezoterika. Transcendentálna ezoterika. Spánok ľudský. Spánok zvierací. Sen a jeho výklad. Zaspávanie. Prebúdzanie. Mikrospánok. Nočná chémia je iná. Snové anjelské sféry bielej línie. Snová patológia. Snová ritualistika. Programovanie do snov. Snová ezoterika počas dňa. Prípady snových ezoterikov. Fotografie zo zasvätenia vyhľadaj v Galérií zasvätení. Textový zápis je v Zasväteniach a Snovej škole.


Dlhovekosť trochu inak – MP3
Kmeňové bunky. Nervové bunky. Neurónové bunky. Tukový orgán. Živá strava. Sugeratívne tehotenstvo. Odmietanie veku. Som bujak pohlavný. Múmio. Jogínske programovanie. Porušenie pudu sebazáchovy. Mechanizmus poškodzovania. Mechanizmus zmeny buniek tela. Živice. Moč. Akupresúra. Mikronatŕhanie svalov. Kyslíkové predýchanie. Výhonky stromov. Udržateľná výkonnosť 40 ročnej osoby. Prípady dlhovekosti. Textový zápis je v Geriatrii.

Seminár Mandala – MP3
Mandaly. Seminár o mandalách. Zasvätenie do mandál. Mandaly komerčné. Mandaly náboženské. Mandaly reinkarnačné. Mandaly umelecké. Mandaly historické. Chápanie mandál. Prežívanie mandál. Kruhovitý tvar mandaly. Mandala na niečo pôsobí. Mandala a cieľ. Mandala a hypnóza. Mandala a Silvovka. Mandala zdravia. Mandala terapeutická. Statická mandala. Pohybujúca sa mandala. Spôsob vyhotovenia mandaly. Textový zápis je v Mandala sekcii.


Ako sme na tom? – MP3
Ezoterika. Knižná ezoterika. Osobná ezoterika. Ezoterika zákonitostí. Praktická ezoterika. Ezoterické cvičenia. Zasvätenia. Vývoj ezoteriky. Pojmy ezoteriky. Logika ezoteriky. Teória ezoteriky. Neurónová ezoterika. Patológia ezoteriky. Medicínska ezoterika. Výskum ezoteriky. Budúcnosť ezoteriky. Textový zápis je v Denníku ezoterika.


Rezonancie - tóny
Nájdete si tu rôzne tóny, ktoré môžete využiť pri nácviku Silvovej školy. Ide o vytvorenie kmitajúcej mysle, ktorá dokáže mozog využívať efektívnejšie ako je bežné. Sú tu rezonancie zvukov rôznych počtov kmitov. Počúvajte a dobre si zapamätajte jednotlivé kmity. Potom si na ne spomínajte z pamäti.


Stereo rezonancie
Nájdete si tu zmes rôznych zvukových rezonancií, ktoré môžete využiť pri nácviku Silvovej školy. Ide o vytvorenie kmitajúcej mysle, ktorá dokáže mozog využívať efektívnejšie ako je bežné. Sú tu rezonancie zvukov rôznych počtov kmitov. Počúvajte a dobre si zapamätajte jednotlivé kmity. Potom si na ne spomínajte z pamäti.


Rezonancie 2
Nájdete si tu zmes rôznych zvukových rezonancií, ktoré môžete využiť pri nácviku Silvovej školy. Ide o vytvorenie kmitajúcej mysle, ktorá dokáže mozog využívať efektívnejšie ako je bežné. Sú tu rezonancie zvukov rôznych počtov kmitov. Počúvajte a dobre si zapamätajte jednotlivé kmity. Potom si na ne spomínajte z pamäti.


Zvuk mantry A, E, I, O, U – MP3
Dnešná meditácia je nazvaná Echo Reiki. Budeme sa venovať zvukovej ezoterike, ktorou sa zvyčajne zaoberali slepí ezoterici.

Fyzis terapie – MP3
Anatomická zdatnosť. Koncentrácia na orgány, systémy tela. Ako si udržať zdravie. Ako fungujú orgány v tele. Ako ovplyvňovať ich činnosť.


Sumarizujúci pohľad – MP3
Prednáška o jednej z najdôležitejších ezoterických techník, ktorou sa dajú robiť vrcholové meditácie.

Fyzické zdravie – MP3
Budeme pokračovať vo fyzických terapiách, aby ste si udržali dobré zdravie, vedeli sa oň sami starať a prešli zo starostlivosti lekárov a liečiteľov do vlastnej starostlivosti - samoliečby.


Anatomická stratégia ezoteriky – MP3
Budeme sa zaoberať ezoterikou z hľadiska dnešného trendu, ktorý hovorí o tom, že pokiaľ má byť ezoterika aktuálna, má sa zaoberať aj anatómiou a psychológiou. Zájdeme si aj do histórie a povieme si niečo o tých, ktorí sa zaoberali meditáciou cez fyzické telo.

Fyzis terapie - MP3
Budeme pokračovať v meditáciách spojených s prednáškou o fyzických terapiách, prednáška je o fyzickom tele. Postupne sa oboznámime s jednotlivými systémami, ktoré máme v tele a naučíte sa systém samoliečby


Rezonancie
Nájdete si tu zmes rôznych zvukových rezonancií, ktoré môžete využiť pri nácviku Silvovej školy. Ide o vytvorenie kmitajúcej mysle, ktorá dokáže mozog využívať efektívnejšie ako je bežné. Sú tu rezonancie zvukov rôznych počtov kmitov. Počúvajte a dobre si zapamätajte jednotlivé kmity. Potom si na ne spomínajte z pamäti.Meditacia.sk > Nahrávky mp3 > Rôzne nahrávky MP3 >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo