Duchovný rast - A 482- a

dátum: 20.08.2005

Pôvodne som hľadal pravdu o Bohu v kresťanstve ideológii, skúmal som podrobne Bibliu. Bol som sklamaný tým, že som poznal, že nie je neomylným zdrojom "pravdy" . Pred cca 2 rokmi som sa dostal k prvej ezoterickej knihe - Hovory s Bohom. Prečítal som mnoho kníh duchovného zamerania. Začal som aj s meditáciami uvedomením si, že potrebujem konať niečo praktické pre svoj duchovný vývoj.


Vešteckými technikami som nahliadol do vášho povedomia. Sú v ňom náboženské vplyvy vašich predkov, ktoré sú silno aktivizované a blokujú vám cestu do vnútra Božieho srdca. Skúste prečítať, pochopiť a otvoriť si cestu k Bohu ešte intenzívnejšie ako doteraz.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela a to dlhodobo. Možno hovoriť o stabilnom psychickom stave.

Povaha
Je epilepticko-schizofrenická. Nervový vzruch je z hľadiska psychického usadený na povrchu šedej kôry temenného mozgu a na zadnom zrakovom mozgu. Bežne býva usadený v nervstve temenného mozgu a v mozočku. Máte vedomie šedej kôry veľkého mozgu. Takíto ľudia sú v živote úspešnejší a majú bližšie k náboženstvu a duchovným veciam. Charakterizujú to obrázky náboženského charakteru. Ide o obrázok bytosti bieleho charakteru so symbolom srdca v hrudnej čiare. V pozadí biele vyžarované svetlo. Ďalší obrázok je postava blúdiaceho mnícha, ktorý hľadá duchovné tajomstvá.

Sexualita povahy
Je typicky európska a uložená v temennej oblasti. V experimentálnej psychológii sa nazýva inkvizítorská sexualita. Takéto osoby pri sexe potrebujú partnera láskavo týrať, napríklad aj slovne. Charakterizuje to obrázok láskavej osoby, ktorá vie byť k ženskému pohlaviu prísna v rámci potrebnosti. Všetko v norme.

Pred narodením
Na podvedomej úrovni už počas tehotenstva cítiť v plode náboženské vplyvy. Postava bieleho muža s knihou a všade biele svetlo.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v oblasti veľkého mozgu. Ide o klasicky mužské centrum charakterizované chuťou niečo dosiahnuť, niečo znamenať. Vyjadruje to obrázok osoby, ktorá niečo hľadá a nevie to nájsť. Ide o hľadanie hlbšieho poznania života.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku v zadnej časti hlavy. Postavy náboženského charakteru, ktoré v rukách držia náboženské relikvie: knihu, kalich, monštranciu a pod. Na konci postava kňaza. Pokiaľ žijete náboženským životom, tak žijete v súlade s poslaním vo vašom živote. Typické podvedomie u nábožensky orientovaných teológov.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Skrývajú problémy a trápenia dotyčnej osoby. Charakterizuje to hnev na konzumné a dogmatické chápanie Božích vecí a hľadanie niečo viac.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Sú tu uložené určité osudovosti človeka. Nachádzam tu postavu bieleho muža, v ruke knižka a v hrudi tvar srdca. Postava sa vynára z ganglií v oblasti temenného mozgu. Ganglie sú v tejto oblasti dve o veľkosti nechta na palci. Ganglie majú na niektorých miestach poškodené bunky. Z toho miesta sa vynára a stráca postava muža s bielym svetlom. Keby vychádzala z amigdaly, to je mikrožľaza medzi hypofýzou a epifýzou, tak by mala zlaté žiarenie. Možno hovoriť, že máte v sebe otvorenú živú Božiu prítomnosť tak, ako to mali náboženskí svätci. Vchádza do tejto oblasti a nedovoľuje, aby ste rozvinuli svoje duchovné schopnosti naplno. Prekrýva astrologickú schému Bohorodičky a množstvo pravoslávnych znakov. Sťahuje vás do samoty a utrpenia. Nie zrovna priaznivé blokácie.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny miechy. Svet anjelov a šťastného osudu je blokovaný, biela postava z ganglií sa snaží uzavrieť vás aj týmto systémom do samoty.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách tenkých a hrubých čriev. Všetko je vyhasnuté a bez aktivít. Naznačuje to na nedostatok životnej sily zvládať toho v živote viac.

Astrológia ganglií
Skúmam drobné ganglie okolo orgánov v tele. Sú otvorené a duchovne aktívne, ale biela postava všetko drží pod kontrolou. Nedovoľuje duchovný rast.

Snová astrológia
Aj sem vstupuje vplyv z veľkých ganglií a ničí všetky vaše ezoterické poznatky duchovného charakteru.

Rodová karma
V rode mníška z prísnej rehole, kde sa mučili a týrali. Odtiaľto funguje aj biela postava s knihou a srdcom v hrudi. Vznikla nekonečným odriekaním modlitieb nad obrázkom svätca. Ide o určitú formu oživenia informačného poľa mŕtvej osoby. Špeciálna forma reinkarnačného pochodu. Teda určitý špiritizmus. Táto postava bráni v rozvinutí bieleho svetla Bohorodičky, ktorá je láskavá a umožňuje duchovný rast. Mníška nemala rada pravoslávie. Skúste si to uvedomiť a roztvoriť to, čo je vo vás to vaše. Uvedomiť si to a v gangliách temenného mozgu nájsť a oslobodiť postavu matky Bohorodičky, ktorá vám otvorí duchovné obzory.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: k nábožensky ladeným ženám. Podvedomie vhodné na vytvorenie dobrých partnerských vzťahov.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je až príliš rozvinutá. Okolie ju môže zneužívať. Vhodné je naučiť sa ju kontrolovať.

Hviezdy, osud
Spočíva v lone pravoslávnej cirkvi a otvorenia tohto faktoru vo vás. Je blokovaný inými mechanizmami.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Pastorálna poradňa > Duchovný rast - A 482- a

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo