Jarka a jej cesta k Bohu

dátum: 22.04.2005

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho náboženského podvedomia. Veštecky som zistil, že ako dieťa ste upadli z dôvodu astmatického záchvatu do štádia klinickej smrti. Našťastie bola vo vašej blízkosti osoba, ktorá vám pomohla. Touto udalosťou sa neuróny v šedej kôre veľkého mozgu čiastočne preorientovali inak ako u bežných ľudí. Teda možno u vás hovoriť, že máte náboženskú myseľ svätcov a ste potenciálne schopná prijímať živú Božiu prítomnosť priamo cez vaše vedomie. Želám vám, aby sa vo vás reinkarnovala duša svätice a mohla vo vás pokračovať v náboženskej púti. To vám prinesie veľa dobrého.

Skúsim sa pozrieť na vaše náboženské postoje v kresťanstve. Bohužiaľ, musím konštatovať, že terajší stav nie je dobrý. Vaše postoje sú zlé a majú mierne negatívny vplyv na zdravie. Mali by ste pochopiť, že živú Božiu prítomnosť si nemožno kúpiť žiadnymi príspevkami na náboženské veci. Božiu prítomnosť si treba vymodliť pri bočnom oltári v úplnej tichosti. Vaše prosby budú vypočuté, keď budete pri sebe nosiť svätý obrázok a budete mať pocit, že vás vždy zohreje pri srdci. Aj pri svätom prijímaní myslite na hrejivú Božiu prítomnosť. Keď kľačíte v kostole, tak nemajte strach, živý Boh je vo vás a môže naplniť celý kostol svojou prítomnosťou. Vedzte, že patríte k vyvoleným.

Nezabúdajte aj na iné náboženstvá a doprajte v hlbokej pokore každému jeho pobožnosť. Boh je len jeden a má mnoho tvárí.

Želám vám veľa Božej lásky.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obrázok č.2 možnú úroveň.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Pastorálna poradňa > Jarka a jej cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo