Evina cesta k Bohu

dátum: 19.03.2005

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu náboženskú cestu. Automatickou kresbou som vytvoril obrázky o vašej ceste k Bohu v rôznych náboženských systémoch.

Najlepšie ste na tom v islame. Vaša cesta k Bohu môže dosahovať tie najvyššie možnosti, pokiaľ dokážete v sebe rozoznieť islamskú náboženskú hudbu.

Vysokú úroveň dosahujete aj na ceste k pravoslávnemu Bohu, aj tu je možné dosiahnuť vysokú úroveň. Vyžaduje si to naplniť svoju dušu ikonami.

Na ceste k budhistickému Bohu je to už slabšie a cestu týmto smerom si zatvárate. Máte prílišný strach zo smrti. Zoberte si Tibetskú knihu mŕtvych a odnaučte sa báť smrti. Prijmite smrť ako nutnú súčasť ľudského života.

Mimoriadne zle ste na tom v kresťanstve. Váš negatívny vzťah prechádza už aj do zdravotných potiaží. Podvedomá nenávisť voči kresťanským symbolom je neprimeraná. Boha nikdy nezaujímalo, kto ako žil a prečo zomrel. Viniť Boha za smrť blízkej osoby je zbytočné. Poďakujte Bohu, že prijal dušu mŕtvej osoby do svojho náručia. Ľudia musia zomierať, tak to chodí. Kresťanský Boh a smrť nemajú nič spoločné. Boha zaujíma iba vaša náboženská cesta a vtedy vás môže skrze cestu aj chrániť.

Tak isto v hinduistickej ceste k Bohu ste zašli do negatívnej roviny. Táto negativita už pôsobí na váš zdravotný stav. Váš silný pragmatizmus, nechuť zaoberať sa láskou a zamilovanosťou vytvára nebezpečné negatíva a chorobnosť. Pokiaľ to chcete napraviť, tak si kúpte hinduistickú literatúru a chodievajte na stretnutia hinduistov. Pomôže vám to aj zdravotne.

Obrázok č. 1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Pastorálna poradňa > Evina cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo