Alenina cesta k Bohu

dátum: 10.03.2005

Dovolil som si pozrieť sa na váš vzťah k náboženstvu, ktoré má každý človek v sebe. V náboženstve možno realizovať duchovnú cestu k živej forme Boha. Je to cesta svätcov. Pod Bohom tu rozumieme všetky obrazy, sochy, stavby, myšlienky o Bohu, ktoré ľudstvo objavilo.

Pokiaľ chcete nastúpiť cestu k živej forme Boha svätcov, tak je potrebné, aby ste v Kristovi na kríži videli dieťa a deti, ktoré máte rada. Preneste túto lásku na tento symbol.

V hinduizme máte cestu k Bohu ešte zatvorenú. Tieto obrazy nie sú vo vás prítomné. Pokiaľ chcete otvoriť aj túto cestu k Bohu, tak je potrebné, aby ste deti a detské duše videli v hinduistických obrázkoch.

Cesta k islamskému Bohu je tiež zatvorená. Dokonca váš postoj pôsobí negatívne na zdravotný stav a privoláva deštrukciu do vášho sveta v podobe mužov. Pokiaľ chcete tieto hrozby odvrátiť, je vhodné oddeliť islamského Boha od živých moslimov a vidieť v ňom svoje vlastné dieťa. Boží svet nemôže za ľudí, ktorí náboženstvo zneužívajú na vojenské a politické ciele.

Cestu k budhistickému Bohu máte otvorenú a môžete postúpiť ďalej, pokiaľ z postavy zlatého Budhu spravíte malé dieťa, ktoré budete mať rada.

Na ceste k pravoslávnemu Bohu ste postúpili najďalej. Pokiaľ chcete ísť ďalej, vo svojej mysli sa rozprávajte s Bohorodičkou o vašom osude. Požiadajte ju o pomoc.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obrázok č.2 možnú úroveň.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Pastorálna poradňa > Alenina cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo