Zvieracia krv

dátum: 09.05.2005

Pokračujem vo vešteckom prieskume informačných polí siamských dvojičiek, ktoré prežili klinickú smrť. Otvorili si klinickou smrťou neurónové oblasti a v nich prítomnosť božích symbolov. Zároveň siamské dvojičky mali v sebe duše mŕtvych tibetských mníchov. Teda jedinečná kombinácia, ktorá sa mohla v živote konať iba výnimočne.

Z minulých prieskumov viete, že dotyčný siamský jedinec sa venoval náboženskej praxi jedinečným spôsobom. Vešteckými schopnosťami nechal priniesť z Ázie do strednej Ázie pozostatky kostí egyptských kolonizátorov, ktorí sa usilovali kultivovať vtedajší svet svojimi misiami. Z kostí, minerálov a živice vytvoril určitý objekt, s ktorým previedol zaujímavé rituály. Nechal si iba malý formát kocky a pokračoval v ďalšej ritualistike.

Rituály robil na piatich miestach a on bol vždy v strede týchto rituálov. Na obradných miestach vytváral geometrické tvary z ľudských kostí a všetko sa dialo za rituálneho zabíjania zvierat a magickej práce s krvou.

Súčasťou takýto obradov boli aj duše mŕtvych zvierat. Prítomné boli kosti mŕtvych ľudí. Z kostí mohol dotyčný siamský kňaz čítať informácie o živote tých, ktorým kosti patrili. Dotyčný siamský kňaz potom zapisoval to, čo videl na inej úrovni, ako sme schopní vnímať dnešnými zmyslami. Od vnímal všetko ako špiritista a zároveň to mohol vnímať aj ako prútikár cez zemské magmatické sily. Teda udalosti, ktoré sa už odohrali na nejakom mieste. To, čo vnímal a prežíval, zapisoval do kníh. Až príliš sa to podobá textom v Starom zákone.

Veľmi bolo dôležité, že mal schopnosť to všetko zapísať, a tak sa to mohlo zachovať pre budúce generácie, aj keď dnešné vnímanie sveta a reality stojí na iných psychických danostiach. Jednoducho sa presadilo grécke vnímanie sveta za účelom reality a nie astrálnej úrovne skutočnosti. Svet postupne opustil magické vnímanie a skúmanie a dal prednosť empirickému a vedeckému vnímaniu reality.

Mojím zámerom je skúmať jedinečnú osobnosť dejín a magicko - rituálne myslenie. Ide mi o náboženské účely, ktoré sa pokúsim zužitkovať pri náboženskej ceste.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Náboženstvo > Siamsky zákon > Zvieracia krv

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo