Svätec zlata a Slnka

dátum: 17.03.2005

Egypt. Svätec. Zmrzačené telo a kosti. Kult Slnka. Reinkarnácia vo svätcovi. Zlaté predmety. Boží zlatý svet. Zlaté hieroglyfy a sošky. Symboly na tele. Zlatý Boh.

Pokračujem v prieskume Koránu, ktorý je podľa mojich vešteckých schopností prepisom niektorej z egyptských knižiek, prípadne tvorí jeho základ. Od tejto posvätnej knižky som sa odpútal a vyhľadal spomienky na pôvodné pramene, ktoré ma viedli do starodávneho Egypta.

Bohužiaľ tým, že sa telá balzamovali, prišlo k znehodnoteniu informačných polí mŕtvych ľudí a nedajú sa použiť na veštecké výkony v rovine špiritizmu. Jednoducho informačný záznam zo života dotyčnej osoby svätca bol vymazaný a nepoužiteľný.

Zato je tu iná možnosť a to je prísť bioenergiami senzibila do miest, kde dotyčná osoba žila a tu aktivizovať záznamy o dianí okolo tejto osoby. Nie je to ideálna forma výskumu informačných polí svätcov, ale jedine možná.

Aj v tomto prípade ide o svätca, ktorý sa narodil fyzicky zmrzačený a zároveň pri pôrode prežil klinickú smrť a ešte mnohokrát prežil klinickú smrť. Vlastne v tomto stave najčastejšie komunikoval s Božím svetom. Zároveň bol špiritistom a mal v sebe aktivizované informačné pole osoby z Ázie, ktorá sa venovala metalurgii kovov.

V prepnutých neurónoch sa nachádzali zlaté symboly Božieho sveta v podobe rôznych kúskov zlata. Neskoršie sa vyvinuli do zlatých postavičiek. Tento egyptský svätec naplno a výhradne počúval Božie požiadavky a všetko podriaďoval tomu, aby zo zlata podľa vnútorných pokynov vyrábal náboženské objekty. S týmito objektmi sa potom robili náboženské obrady. Zlaté Božie objekty sa stali súčasťou ozdôb obradných kňazov a boli týmto objektom prinášané aj ľudské obete. Svätec tohto druhu robil iba to, čo mu prikazovali zlaté náboženské objekty. A že to boli ľudské obete, nie je nič mimoriadne a čudesné.

Ukľudňujem svoju myseľ a uzatváram informácie z miest, kde dotyčný svätec žil a pôsobil. Znovu som sa dozvedel niečo zaujímavé a poučné pre vlastnú náboženskú prax.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Korán > Svätec zlata a Slnka

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo