Video

Tu si nájdete rôzne druhy videonahrávok. Budeme sa snažiť dať sem zaujímavé videá z oblastí, ktoré súvisia s ezoterikou. Môžete si tu prezrieť videá z prírody, zo života zvierat, náboženské pamiatky, rôzne etnické kultúry. Tiež sem budeme dávať videá vlastnej výroby, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť rôzne meditačné postupy a zvládnuť lepšie techniky samoliečby.


Staršie články >>

Meditačné videá
Venujeme sa meditáciám, aby sme sa vedeli skoncentrovať do seba, do svojho vnútra, do svojich predstáv, ale aj do fyzických buniek tela.

Meditačné videá
Pokiaľ ste začínajúci ezoterik alebo osoba, ktorá nastúpila cestu do svojho fyzického tela, môžete využiť meditáciu cez videá, aby ste spoznali svoj vnútorný svet a naučili ste sa na tento svet koncentrovať.

Meditačné videá
Venujeme sa ezoterike, ktorá sa praktizuje cez pozeranie videí. Jednak ide o vzdelávanie, potom to môže byť v niektorých prípadoch aj relax.

Meditačné videá
Venujeme sa meditáciám cez pozeranie videí. Už viackrát som písal, prečo pozerať videá. Môžete ich pozerať, aby ste sa naučili niečo o ľudskom tele a aj kozme.

Meditačné videá
Venujeme sa meditácii pomocou videí. Ako ste si všimli, tak od začiatku roku 2014 sme zmenili koncepciu, resp. sme asi po 12 rokoch základného výcviku ezoteriky a všetkého duchovného prešli do etapy to dôsledne realizovať.

Meditačné videá
Po mesiaci som znovu zozbieral videá, na ktoré meditujeme. Ide o videá, ktoré potrebujete k svojej meditačnej praxi.

Meditačné videá
Meditujeme pomocou videí. Ide o to, aby sa ezoterik naučil na diaľku napájať na miesta, ktoré vidí na videách, aby si tieto videá ukladal celé roky do svojich spomienok.

Videá o japonskom reiki a iné
Venujeme sa meditáciám pomocou pozerania videí. V prvom rade si pozeráte tieto videá preto, aby ste si ich dobre uložili do pamäte a to znamená, že sa ich snažíte pozerať mnohokrát.

Videá o ajurvéde, čakrách a hindus hudbe
Venujeme sa meditáciám za pomoci videí. Ako som už často písal, je tu niekoľko rovín meditácií. Začiatočník si videá pozerá mnohonásobne a znovu a znovu a do pamäti ukladá video za videom.

Meditačné videá
Vyzbieral som pre vás hlavne videá, ktoré idú smerom k Indii a presnejšie k joge a praktizovaniu ajurvédy v štandardnej praxi ezoterika. Tiež je tu zber videí na nácvik neolitického tranzu a videá na vzdelávanie okolo neurónových sietí.

Tao meditačné videá z Číny
Z tejto oblasti sveta je viac známy Budha, a tak sme sa skôr zamerali na Tao tradíciu či už Zakázaného mesta a jeho špecifickej jedinečnosti, ale aj k ďalších Tao chrámov.

Videá na meditáciu
Ako každý mesiac je tu súhrn videí pre meditačné účely. Každý meditujúci pristupuje k videám individuálne a podľa dosiahnutej úrovne.

Videá na meditáciu
Zozbieral som ďalšie videá na meditáciu. Môžu si ich pozerať aj tí, ktorí iba začínajú a videá si ukladajú v dostatočnom objeme do pamäti.

Videá na meditáciu
Znovu po mesiaci som pripravil zber videí, na ktoré meditujú členovia tohto meditačného zoskupenia.

Meditačné videá
Pokiaľ ste začiatočník, sú pre vás videá na to, aby ste si ich uložili do spomienok. Ide tu hlavne o videá z oblasti Tibetu, budhizmus a pôvodné šamanstvo v Tibete.

Meditačné videá
Videá sa stali neoddeliteľnou súčasťou meditačnej praxe. Netreba cestovať fyzicky po svete, ale naučiť sa to mentálne a to technikou zamilovanosti a fetišizmu k danému miestu.

Meditačné videá
Zozbieral som pre vás videá hlavne o Indii a jej duchovnom bohatstve. Problematike indických meditácií sa venujeme v určitej točiacej sa špirále už aspoň 15 rokov.

Meditačné videá na duchovný rast
Obsah: Indické chrámy, Znetvorené telá zvierat a ľudí, Džinisti, Indické zlaté chrámy, Indické tance, Indická citara a rezonancie, Častice, Nanotechnológia

Smerujeme do Indie a spoznávame ju cez videá
Ako každý mesiac aj tento som spracoval pre vás videá z oblasti ezoteriky. Ide hlavne o videá Indie.

Videá na meditáciu
Ako každý mesiac aj teraz som pre vás vyzbieral videá na rôzne témy. Ezoterici tohto zoskupenia pravidelne už mnoho rokov neustále pozerajú videá.

Videá na meditáciu
Opäť som pre vás pripravil výber videí na meditáciu. Sú tu videá, ktoré sa venujú fractálom, ďalej videá z indického prostredia s ich božstvami. A nájdete si tu aj videá, ktoré sa venujú problematike vzdelávania.

Kvantovaná duša ezoterika a videá
Táto problematika patrí k vrcholom snaženia ezoterika. Pred tým, než si niektorý ezoterik siahne na túto úroveň, musí mať za sebou už aspoň 20 rokov aktívnej meditácie.

Ľudská duša, čo to vlastne je a hlavne kde?
Budeme skúmať pokusy vedeckého sveta definovať ľudskú dušu a jej miesto v tele. Celkovo sa budeme hlavne opierať o logické úvahy vedcov a ich vedecké dôkazy a skúmania.

Podrobnejšie o klinickej smrti
V tomto článku si nájdete zoznam vhodných videí na meditáciu stavov klinickej smrti a ako na úrovni častíc rozumieť smrti. Tak isto si tu nájdete úvahy a cvičenia, ktoré robia vrcholovú ezoteriku a to je ezoterika klinickej smrti.

Meditačné videá v ezoterike
Ako využiť videá v súčasnej ezoterike. Na začiatok klasické upozornenie, že pokiaľ sa ezoterike venujete ako relaxu alebo ako úniku z reality do svojich fantázií, tak takejto ezoterike sa tu nevenujem.

Staršie články >>
Meditacia.sk > Video >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo