Tibetský zákon

V tejto časti sa budeme venovať textom Tibetskej knižky mŕtvych a vrátime sa pomocou vešteckých a špiritistických schopností k tým, ktorí vytvorili toto písmo sväté. Očistíme ho od nánosov náboženských dejín a chuti tlmočiť tibetský náboženský zákon, ako to komu vyhovovalo.

Dúha Božieho sveta
Tibet. Tibetská kniha mŕtvych. Reinkarnácia ako programovaná vec. Svätec Božej dúhy. Putovanie z miesta na miesto. Kosti sú prázdne a informačné pole sa reinkarnovalo do mladého mnícha, ktorý sa venuje maľovaniu chrámov.

Boží kameň
Tibetský svätec. Voľne kladené kamenné stavby. Klinická smrť. Bezvedomie. Reinkarnácia. Živá Božia prítomnosť. Odovzdanosť Božiemu poslaniu. Božie kamenné chrámy a náboženské obrady. Centrálny objekt

Vysekať nápis a znovu ho vysekať....
Tibetská kniha mŕtvych. Autor knižky - sekajúci svätec. Klinická smrť vo vode. Kostné výrastky. Sväté znaky. Kosti prázdne. Živý Boh. Reinkarnácia. Informačné pole je aktívne v jednej žene.

Kamene a Tibet
Znaky na kameňoch Tibetu. Prvý autor svätého spisu Tibetu. Tibetská kniha mŕtvych. Náboženská prax Tibetu. Zbierka náboženských praktík. Mŕtvy náboženský odkaz. Živý náboženský odkaz.


Meditacia.sk > Náboženstvo > Tibetský zákon >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo