Zasvätenie Kultové objekty 42B

dátum: 17.03.2007

Zasvätenie sa venovalo problematike uplatnenia kultových objektov v praxi ezoterika dnešnej doby. Kultový objekt môže byť strom, skala, konštrukcia, jaskyňa, stavba, odev osoby, kosti človeka, pozícia tela človeka, rieka a podobne. Pomocou kultového objektu možno vyvolať určitý psychicky stav a potom ho aj udržať. K tomuto zasväteniu sú k dispozícii fotografie. Vyhľadaj v Galérii zasvätení.

Zasvätením sme sa snažili previesť na zasväcované osoby schopnosti a skúsenosti tých ezoterikov, ktorí pracovali pri svojom duchovnom raste pomocou nejakého kultového objektu. V podstate ide o to, že keď si nahodíte napríklad šamanské vedomie a potlačíte schopnosti čítať, písať a logicky premýšľať, tak tento stav vo svojom tele udržíte tým, že si napríklad pred seba dáte pohár s paličkami a kamienkami a vždy v krátkych intervaloch sa môžete na túto jednoduchú kultovú stavbu pozrieť a znovu sa uviesť do vhodného meditačného stavu. Zároveň si kultový objekt nahadzujete priamo na kosti svojho tela a dotvoríte ešte predstavou v hlave, ale aj celkovou pozíciou tela. Tak isto je možné používať ďalšie kultové stavby a to sú prsty a dlane. Napríklad ľavú ruku máte ako kultovú stavbu pre komunikáciu s anjelskými sférami v sebe a pravú ruku na dolaďovanie celkového stavu. Môžete si vybudovať aj ďalší menší kultový objekt, aby blokoval niektorý váš psychický stav. Napríklad ezoterik je príliš nepokojný a zablokuje nepokoj pomocou tohto kultového objektu. Ezoterik napríklad až príliš spolupracuje s anjelskými sférami a tie sa mu motajú do aktivít. Znovu blokuje ich prístup drobným kultovým objektom.

K zasväteniu sme v prvom rade vyhľadali spomienky tých ezoterikov, ktorí pracovali samostatne pre seba s kultovými objektmi a menej pracovali pre iné osoby. Teda kultový objekt používali na vlastný duchovný rast. Zámerne sme používali veľmi jednoduchý kultový objekt a to pohár, paličky, špajdle, kamienky, špagát. Ide o to, aby zhotovenie kultového objektu netrvalo príliš dlho a bolo ho možné pozmeňovať a vhodne dolaďovať. A za týmto účelom kultový objekt pohár a paličky plne vyhovujú.

K zasväteniu sme vybrali 12 ezoterikov, ktorí pracovali s kultovými objektmi veľmi aktívne. Zasväcoval Saša Pueblo, ktorý sa počas zasvätenia stal médiom, ktoré si do seba naťahalo spomienky zo sveta mŕtvych a zasvätenej osobe urobil odtlačok schopností a skúseností jednotlivých ezoterikov v oblasti práce s kultovými objektmi. Zasväcované osoby využívali počas zasvätenia aj rady anjelskej sféry.

Na záver uvádzame koordináty na pozostatky jednotlivých zasväcovateľov, ktorí pracovali s kultovými objektmi.

01. Z oblasti Ázia. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (7,H). Staval si kultový objekt a chodil cez neho do snov.

02. Z oblasti Sumatra. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (13,I). Staval si kultové objekty a prenikal do pudov v brušnom mozgu. Kultovou stavbou sa dolaďoval na tieto prieniky.

03. Z oblasti India. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (11,G). Zo seba robil kultovú stavbu, vešal si na seba rôzne objekty a prenikal do mikrosveta.

04. Z oblasti Ťan šan. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (10,E). Kultové objekty si vyrábal zo stromu a skál. Prenikal cez tieto kultové objekty do svojej psychiky.

05. Z oblasti Čína. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (13,F). Kultový objekt bola nádoba, voda a kvetiny. Prenikal do znakov v sebe.

06. Z oblasti Sibír. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (10,D). Kultový objekt jaskyňa opálená čiernymi fľakmi a kultové sošky.

07. Z oblasti Z. Antarktída. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (14,P). Staval kultové objekty z ľadu a snehu a potom sa pomocou zvuku presúval psychicky do veľkých vzdialeností v kozme cez 40 miliárd svetelných rokov. Mal kozmické vedomie.

08. Z oblasti J. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (14,L). Kultový objekt skala, lebky a sošky. Nalaďoval sa na anjelské sféry anjelov vo svete mŕtvych.

09. Z oblasti J. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (13,J). Pracoval cez drevené kultové objekty voči kozmickým inteligenciám vo svete mŕtvych. Kultový objekt mu slúžil na naladenie a kontakt.

10. Z oblasti S. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (10,G). Pracoval cez jaskynné priestory a do seba odtlačky alebo kópiu spomienok mŕtvych osôb.

11. Z oblasti S. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (9,F). Vytváral si kultové objekty z kamienkov a prenikal do mikrosveta.

12. Z oblasti Kanada. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (12,B). Robil si pre seba kultové objekty z kostí a cez ne prenikal magicky hlboko do seba.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Pyramída škola > Zasvätenie Kultové objekty 42B

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo