Transcendentály sex

dátum: 25.10.2001


a jeho uplatnenie znovu v rámci HINDUIZMU.
Hovoríme tu o BOŽSKEJ EROTIKE, ktorá sa realizuje formou predstáv. Pri týchto predstavách si buď zachovávate svoju identitu, alebo ju úplne strácate. Stotožňujete sa so ženským a mužským princípom vo vesmíre. Môžete to prežívať vo svadobnom obrade s božstvami HINDUIZMU. Ďalej je tu snaha o zrušenie všetkých protikladov v človeku. Pri týchto cvičeniach sa sústreďujete do oblasti hypotalamusu (sexus). Koncentrujete sa na vlastnú sexualitu.
Pri nácviku INKVIZÍTORSKÉHO SEXU sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti temenného mozgu - epileptická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Máte predstavy mučenia, zapaľovania sexuálnych obetí, nekonečné výsluchy, sexuálne aspekty orgií, sexuálna anatómia, fyziológia diabla, skúmanie genitálií obetí, hľadanie temných stránok styku s diablom, silné náboženské zanietenie.
Pri nácviku OCEÁNSKEHO SEXU sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti malého mozgu - schizofrenická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Máte predstavy spojenia všetkých matiek a detí navzájom v tehotenstve. Dobré lono a dobrý prsník. Všetko sa pohybuje a dotýka v jednom tanečnom rytme.
Pri nácviku TANTRICKÉHO SEXU sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti úst - hysterická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Máte predstavy o odmietnutí všetkých obrazov a myšlienok na sexuálne aktivity. Ďalej môžete mať predstavy predlžovania sexuálnych predstáv s božstvami HINDUIZMU.
Pri nácviku SABATISTICKÉHO SEXU (v hinduizme je to bohyňa KALI) sa sústredíte do oblasti hypotalamusu a zároveň do oblasti hlasiviek - psychopatická povaha. Uvedomujete si psychické a sexuálne telo. Predstavujete si: výkaly, hroby, smrť, rakvu, defloráciu panny, obetovanie ľudí, zvierat a kvetov, sex v hroboch, zvieracie vnútornosti, menštruačnú krv, rozrezané plody, temného BOHA = KALI, pôrod, šupinatý penis, incest, orgie, choroby, hnisajúce rany, semeno, ropuchy, kosti.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Sexuálna škola > Transcendentály sex

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo