Sexuálna škola nachádza svoje základy v sexuológii. Usiluje sa na úrovni imaginácie zrušiť všetky príkazy a zákazy. Naučí záujemcu vytvárať sexuálnu bioenergiu kundalini, ktorá je základom indických čakrových systémov. Naučíte sa vychutnať si aj zvieraciu sexualitu a celkovo využívať sexuálne ľudské prejavy aj na iné účely, ako sme zvyknutí.

Čo je to Sexuálna škola?
Sexuálna škola sa zaoberá poznaním vlastnej sexuality, jej ovládnutím a transformovaním k ďalším možnostiam.
Čítať celý príspevok.

Sex
Jeho uplatnenie a jeho celkovú transformáciu v rámci HINDUIZMU prevádzate na základe troch stupňov.
Čítať celý príspevok.

Transcendentálny sex
Hovoríme tu o BOŽSKEJ EROTIKE, ktorá sa realizuje formou predstáv. Pri týchto predstavách si buď zachovávate svoju identitu, alebo ju úplne strácate.
Čítať celý príspevok.

Zamilovanosť
Vytvorenie dlhodobého a trvalého pocitu, že všetko živé a neživé je v trvalom sexuálnom vyvrcholení.
Čítať celý príspevok.

Zvuková prednáška - 1,21MB
Textový prepis zvukovej prednášky
Anatómia - Rozmnožovacia sústava

Staršie články >>

Dvojník zo sexuálnych predstáv
Duchovná cesta ezoterika do oblasti sexuálneho libida a oslobodenia sa od trvalej potreby rodiť a plodiť život. Jedinečná technika spoznania vlastnej sexuality, jej úplného uspokojenia až na úroveň buniek a dosahovania duchovnej úrovne hodnej Mont Everestu.

Náboženské podvedomie a stavy úzkosti - B 214
Už dlhšie sa neviem vysporiadať so svojím problémom. Mám stavy úzkosti a myšlienky, ktorých sa neviem zbaviť, aj keď sa strašne snažím. Ide o to, že sa hrozne bojím komunikácie s ľuďmi, bojím sa, že ma neprijmú. A tak sa snažím nájsť niekoho, kto by mi vedel pomôcť.

Embryonálne vedomie plné svetla
Venujeme sa sexuálnej ezoterike, ktorá beží na hormonálnej žľaze epifýze. Nachádza sa pri strednom mozgu v strede hlavy. Vpredu je hypofýza, ktorú ezoterik odstaví práve sexuálnymi predstavami a tie isté sexuálne predstavy aktivizujú epifýzu.

Sex, kazateľ, embryo
Sexuálna ezoterika zasahuje do všetkých 7 neurónových oblastí ľudského tela. Tento systém meditácií je typický pre značnú časť indických ezoterikov. Všetko sa začína sexuálnymi vysvetleniami ezoteriky a končí sa v praxi sexuálnej ezoteriky robenej cez hormonálnu žľazu epifýzu.

Praktická certifikácia tantra sexus pohlavie
Cieľom tejto praktickej certifikácie je vedieť ovládnuť skoro všetky procesy okolo ľudskej sexuality a ich využitie na liečbu a duchovné procesy. V žiadnom prípade sa tu nejedná o uspokojovanie sexuálnych potrieb a budovaní závislosti na párení a rozmnožovaní.

Teoretická certifikácia tantra sexus pohlavie
Venujeme sa tu 1., 2., 3., 4., 5., 6. a 7. ezoterickej ceste, ktoré sú viazané na veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog, ganglie a chromozómy v bunkách. Ide o špecifický fenomén a to stav sexuálneho vedomia, ktoré je sprevádzané sexuálnymi predstavami, sexuálnymi energiami a špecifickým stavom epifýzy okolo stredného mozgu.

Sexuálne podvedomie
Sexuálna ezoterika. Sexuálne spomienky. Asexuálna myseľ. Sexuálne podvedomie. Normálne podvedomie. Ako ovládnuť vlastnú sexualitu. Ako vstúpiť do vlastnej sexuality. Na niečo mám v erotike chuť. Niečo sa mi v erotike hnusí. Sugeratívna erotika. Autoerotika. Sex s partnerom. Migrenózny volt je v každom z nás.

Sexuálne energie - A 503
Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel problémy, ktoré patria do oblasti sexuálneho života. Sexuálne predstavy, sexuálne energie. Odporúčam vám venovať sa zvládnutiu svojho sexuálneho ja.

Sexus ganglií
Ľudský sexus. Sexus goríl. Sexus cicavcov. Sexus nižších druhov. Sexus prahistorických zvierat. Sexuálne bioenergie. Stavy sexuality. Sexuálne naladenie. Sexuálne erotogénne zóny. Orgastické a ejakulačné energie. Žiadna erotománia a žiadny totálny fetišizmus. Vypočuj si tiež zvukovú nahrávku MP3.


Sex a biosexus
Teória. Sexuálne vedomie ľudské. Sexuálne vedomie prírodného človeka. Sexuálne vedomie zvieracie. Znaky tvorby vlastnej sexuálnej bioenergie. Znaky zosávania a výmeny sexuálnej energie. Programovanie budúcnosti. Tento zápis má svoju autentickú zvukovú nahrávku MP3. Vyhľadaj.

Čomu dať prednosť - A 381
Moj problem je skor psychickeho charakteru.Citim v sebe casto obrovsky chaos, ani poriadne neviem kto som, neviem ake poslanie mam na tomto svete.Ked som bola mala, zomrela mi mamina, dodnes sa s tym tazko vyrovnavam...Bojim sa straty svojich blizkych.

V sexuálnom vzrušení filozofujem
Teória. Ľudská sexualita. Zmyslové centrá. Sexuálne úchylky. Bioenergia sexuálna ľudská. Vyvrcholenie. Sexuálne spomienky. Prírodná sexualita ľudoopov a goríl. Prírodný šaman. Vlastné a cudzie bio zvierat. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v nahrávkach.

Démon alebo Anjel
Erotická duchovná cesta. Vnútorná sexualita. Vonkajšia sexualita. Sexuálne spomienky. Sexuálna fantázia. Technika stop. Sexuálne bioenergie. Tantra sexualita. Budhistická sexualita. Anjelská sexualita. Démonická sexualita. Tento zápis má aj svoju zvukovú nahrávku MP3.

Mentálna viagra
Sex spomienky. Sex fantázia. Vnútorné a vonkajšie. Sex úchylka. Zamilovanosť. Bioenergetické centrá. Pohlavné orgány. Erotogénne zóny. Sex bioenergia. Pred vrcholom. Sexuálne centrá. Sexualita pováh. Tento textový zápis má aj svoju zvukovú nahrávku MP3. K dispozícii je 2 mesiace.

Fetiš na sexuálne spomienky
Fetiš vzrušenia nad vlastnými spomienkami. Mentálna sexuálna patológia. Neustále sexuálne vzrušenie. Sexuálna chuť milovať sa. Sexuálna bioenergia. Sexuálne emócie. Sexualita a bolesť. Sexuálne bioenergetické centrá. Sexuálna fantázia. Zápis má aj svoju zvukovú podobu na MP3.

Zákonitý sexus
Venujem sa tu hlbším úvahám nad ľudskou sexualitou. Naznačujem niektoré zákonitosti sexuálnej ezoteriky a možnosti aplikovať do sexusu a tantry zásahy sexuologickej praxe. Textový zápis má aj svoju autentickú nahrávku MP3. Vyhľadaj zvukové nahrávky.

Fantáziou k oslobodeniu
V tomto príspevku sa kompletne vraciame k problematike nácviku sexuálnych praktík v rovine fantázie a imaginárnych pocitov. Zároveň sa usilujeme o úplnú sexuálne slobodnú fantáziu.

Mentálne predstavy sexu s rôznymi ľudskými rasami
Tento príspevok pojednáva o sexuálnych meditáciách, pri ktorých si v mysli predstavujeme sexuálne aktivity s mužmi alebo ženami rôznych ľudských rás. Ide o predstavy sexuálnej aktivi ...

Sexuálne doladenie s okolím
Tento príspevok sa bude zaoberať sexuálnym ideálom, ktorý v sebe nosí každý z nás. Ďalej sa tu budeme venovať technike, ako sa v predstavách nabíja túžba po fyzickom sexe. Tak isto ...

Migrenózne stavy a liečiteľstvo
Tento príspevok sa zaoberá problematikou zámerného vyvolania migrenózneho stavu zaseknutím a dlhším časovým držaním jedného sexuálneho obrázku s určitými sexuálne vzrušivými po ...

Doterajšia rekapitulácia.
Tento príspevok sa zaoberá retrospektívnym pohľadom na to, čo všetko sme v Sexuálnej škole skúmali, objavili, cvičili a využívali v terapeutickej a ezoterickej praxi. Po určitom čase ...

Statický sex.
- Individuálna meditácia 2003-07-10Tento článok pojednáva o schopnosti ľudskej mysle podržať dlhodobejšie jednu sexuálnu spomienku. Pri riešení problémov migrénami trpiacich osô ...

Nový systematický prístup.
- Individuálna meditácia 2003-04-25Rozhodol som sa zmeniť prístup aj k Sexuálnej škole a to tak, aby som ju cvičil pravidelne a systematicky. Zároveň som si uvedomil potrebu zača ...

Absolútny fetišizmus.
- Individuálna meditácia 2003-03-09Sporadicky sa vraciam k nácviku ovládania a transformovania vlastnej sexuality. Koncentrujem sa do oblasti hlavy a tu si predstavujem mužskú alebo muž ...

Sexus v kocke.
- Individuálna meditácia 2003-02-16Vrátil som sa k Sexuálnej škole, aby som po určitom čase podrobnejšie pozrel, kde by sme sa mohli v meditačnej rovine pohnúť. Na začiatok som si ...

Staršie články >>
Meditacia.sk > Sexuálna škola >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo