Anjelské sféry - A 735

dátum: 04.07.2006

Mohli by ste sa pozrieť na moje anjelské sféry, lebo veľmi ma táto oblasť priťahuje. Preto chcem ísť i na kurz kreslenia, kde sa aktivizuje pravá hemisféra. Totiž myslím si, že by mi to mohlo pomôcť byť vnímavejšia na vnútorné prežitky, meditáciu, pocity zvlášť k niektorým ľuďom.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše anjelské sféry. Máte okolo seba prevažne sivasté anjelské sféry. To hovorí o tom, že si chcete veci robiť po svojom a nie tak, ako to vyžaduje dosahovanie úspechu a vytýčených cieľov. Úspešné osoby majú veľké anjelské sféry sklovité, biele, zlatisté alebo pulzačné a podriaďujú sa nutnosti robiť veci tak, aby išli k úspešnosti.

Anjelské obaly tela
V 4. roku sa vykonajú v oblasti detskej žľazy základy pre anjelské sféry šamanov a potom tu zostávajú energetické bublinky s informáciou o anjelských sférach. Nachádzajú sa tu u vás dva obaly, ktoré obsahujú informácie o anjelských sférach, ale boli potlačené a sú pasívne. Terapia na otvorenie tohto systému: zobrať si vajíčka, položiť pred seba a kresliť anjelov podľa predlohy v Galérii zasvätení. Treba vyhľadať anjelské zasvätenia.

Veľký mozog obsahuje sivasté anjelské sféry vytvorené z drievok. Sú sivasté, čo naznačuje na to, že sa neviete podriadiť realite a nutnosti robiť veci tak, aby ste dosiahli životné ciele. Terapia: zoberte si knihu matematiky a počítajte príklady, ku každému kreslite obrázok anjela v predstave sklovitej. Predstavy sklovitých anjelov spájajte do jednej predstavy pri počítaní, až dosiahnete pri sebe veľkú postavu bielej farby. Treba vyprodukovať stovky sklovitých anjelov a spojiť ich.

V strednom mozgu máte malé postavičky anjelov sklovitej farby, čo je nedostačujúce pre šťastný osud. Terapia: nakreslite postavu veľkú aspoň pol metra na modrastý papier a drobné postavičky kreslite do veľkej anjelskej postavy.

V mozočku nemáte žiadne anjelské znaky. Terapia: v Galérii zasvätení si vyhľadajte anjelské znaky a kreslite si ich obyčajnou ceruzkou po rukách.

V mieche máte všade drobné postavičky bielych anjelov. Treba ich vzájomne pospájať. Nakreslite si veľkú postavu a do nej vkresľujte drobné postavičky anjelov, ako keby to kreslilo dieťa. Všade klásť drobné paličky zo stromu asi 5 cm. Narezať konáre na krúžky a ukladať pri každú anjelskú postavičku.

V brušnom mozgu vnímam veľkú postavu zvieraťa s krídlami, všetko sivasté až čierne. Teda životnú energiu užívate ako sa vám zachce, až negatívne. Terapia: zožeňte si mušle, ulity slimákov, korýtka ap. a poukladajte okolo pupka.

V gangliách sú znovu drobné sivasté anjelské sféry. Chcete si robiť veci po svojom a ako vás to uspokojí. Terapia: nakreslite si pred seba drobné postavičky anjelov a do každého vložte kamienok. Aspoň 100 kamienkov a 100 kresbičiek.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Psyché škola > Anjelské sféry - A 735

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo