Prostatická žľaza a hyperaktívni jedinci

dátum: 26.12.2003

V tomto príspevku budem písať o špeciálnych meditáciách, ktoré sa dotýkajú prostatickej žľazy, a to hlavne u mužov. Ide o malú žľazu uloženú v blízkosti močového mechúra a močovodov. Zisťoval som, že u hyperaktívnych mladých mužov je táto žľaza bioenergeticky mimoriadne aktívna a nesporne prispieva k celkovej vitalite a schopnosti aktívne a rýchle načerpať hlavne nové fyzické sily.

V poslednom čase absolvujem aktívny tréning v posilňovni s činkami a rôznymi mašinami na cvičenie. Do posilňovne som sa dostal z dôvodu nadváhy a aj ochabnutosti svalových partií celého tela. Neustále písanie príspevkov a sedavý spôsob života spravili svoje. Malátnosť, nechuť sa hýbať a nárast nadváhy. Nastupuje posilňovňa, v ktorej až dve hodiny denne precvičujem stále ťažšie váhy. Po každodennom cvičení prídem domov, dám si sprchu a uložím sa do postele k autogénnemu tréningu. Koncentrujem sa do jednotlivých partií tela cez nervovú sústavu s predstavou jednotlivých svalov na tele. Začínam hlavou, pokračuje trup, hruď, chrbát, brucho a nohy. Neustále tu vizualizujem krvné, nervové a lymfatické riečište a to tak, aby tu prebehla čo najrýchlejšia regenerácia.

Po ukončení tohto autogénneho tréningu nasleduje koncentrácia do oblasti prostaty v spodnej časti tela. Prenikám sem s predstavou prostaty a jej bioenergetickej aktivity. Teda ide o režim sodíka a utlmenie režimu draslíka. V takomto režime je prostatická žľaza aktívna a bioenergia preniká do nervstva a ďalej cez nervové dráhy do svalov celého tela. Vždy, keď prevádzam tento tréning, cítim prílev chuti znovu cvičiť a aktívne sa pohybovať a neustále vyvíjať silnú aktivitu. Niekedy sa stáva, že aj počas posilňovania v posilňovni si vedome aktivizujem prostatickú žľazu a tiež semenníky. Pri tomto cvičení udržujem prostatickú žľazu a jej okolie v aktívnom režime a zároveň sa koncentrujem do nervstva jednotlivých svalových partií.

Cítim, že vo svaloch vzniká zvláštny stav mravenčenia a celkového prebratia sa z únavy po cvičení. Niekoľkokrát som dostal prípady hyperaktívnych mladých chlapcov a u všetkých bez výnimky bola mimoriadne aktívna práve oblasť prostaty, a tak isto oblasť nervstva slinných žliaz, kde je psychicky uložená schopnosť húževnatosti a nechuti prehrať. Osobitne som aj diagnostikoval niekoľkých športovcov a trénerov, ktorí mali slinné žľazy mimoriadne aktívne. Koniec koncov, aj v Psyché škole na mojich stránkach som v hysterickej povahe zistil, že práve nervová aktivizácia slinných žliaz v celej ústnej dutine vedie k určitej húževnatostí a chuti vyhrávať. Túto aktivitu v slinných žľazách som u seba postrehol a preto ju netreba zvlášť cvičiť.

Kto má špeciálne schopnosti vciťovať sa na diaľku do druhých ľudí, ten môže tieto fenomény vyciťovať v tomto type ľudí a spraviť si jasnejší obraz o stave ich žliaz. Tak isto sa tu dajú postrehnúť dva bioenergetické stavy, a to stav dávania bioenergie zo slinných žliaz a prostaty, vtedy je to dobré pre fyzickú aktivitu. V prípade psychickej aktivity je potrebné, aby slinné žľazy a prostatická žľaza bioenergiu sali z okolia. Pripomínam na záver, že aj ženy majú zmenšenú prostatickú žľazu. Z praxe viem iba o jednom prípade hyperaktívnej ženy.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Evokačná škola > Prostatická žľaza a hyperaktívni jedinci

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo