Hormóny

dátum: 17.08.2002

Individuálna meditácia zo 17.8.02

V Evokačnej škole som začal cvičenie spomenutím si na všetko, čo som už cvičil predtým a to hlavne koncentráciu do oblasti žliaz. Napájanie sa na ľudí, ktorí majú žľazy poškodené a ako sa to prejavuje na ich psychických pocitoch. Postupne som sa koncentroval bioenergeticky do jednotlivých žliaz. Z každej žľazy som tlačil bioenergiu do tepien, žíl, nervov, lýmf a mozgového moku.

Takto som prešiel všetky žľazy. Potom som sa koncentroval na produkciu tých najdôležitejších hormónov v jednotlivých žľazách. Najťažšie sa mi cvičilo v slinných žľazách. Tie ešte nemám v poriadku a budem ich musieť cvičiť častejšie. Nakoniec som cvičil v jednotlivých žľazách koncentráciu, ktorá má podľa prieskumu pôsobiť na iných ľudí. Koncentrácia do štítnej žľazy dovoľuje s inými ľuďmi manipulovať. Koncentrácia do príušníc uvádza iných do autistického stavu, vtedy majú halucinácie. Koncentrácia do hypofýzy vyvoláva u iných stav lásky. Koncentrácia do epifýzy vyvoláva u iných stav pocitu ubližovania. Koncentrácia do prištítnych teliesok u iných vyvoláva radosť.

Koncentrácia do detskej žľazy vyvoláva u iných zbožnosť. Koncentrácia do nadobličiek vyvoláva u iných chuť do práce a aktivity. Koncentrácia do pohlavných orgánov vyvoláva u iných lenivosť. Koncentrácia do slinných žliaz vyvoláva u iných oddanosť. Koncentrácia do lymfatických uzlín vyvoláva u iných poblúdenie.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Evokačná škola > Hormóny

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo