Ako ovládať ľudský chemizmus? - Individuálna meditácia z 18.8.02

Meditáciu som začal uvedomovaním si biochemických pochodov v pľúcach, kde prichádza k viazaniu kyslíka a uvoľňovaniu oxidu uhličitého. Snažil som sa koncentráciou sledovať naviazanie kyslíka na červené krvinky a ich púť do mozgu. Z mozgu som meniacou koncentráciou sledoval púť oxidu uhličitého do pľúc a jeho uvoľnenie. Ďalej som sa zasústredil na biochemické pochody tráviaceho traktu počnúc slinnými žľazami, pokračujúc biochémiou žalúdka, žlčníka, pankreasu, hrubého čreva, pečene a prívodu toxických látok cez žilový systém. Z týchto toxických látok vyrába pečeň potrebné látky pre telo.

Po tomto cvičení som si robil meditáciu do biochémie obličiek, ktoré slúžia ako filtračné zariadenie. Uvažoval som aj nad ďalším postupom a to dopracovať podrobnosti biochémie obličiek, pečene, trávenia. Všetko som robil v spánkovom stave. V niektorých momentoch som sa prepadal do mikrospánku. Po skončení cvičení som si voľne čítal anatomický atlas a napadli ma myšlienky, ako sa naučiť ovládať biochemické pochody v ľudskom tele. Spomenul som si na niektorých ľudí, ktorí zámerne užili rôzne jedy a nič im nespravili. Napadali ma aj myšlienky uvalenej kliatby, ktoré mohli zasahovať do biochemie organizmu. Medzi meditujúcimi sú aj takí, ktorí si dokážu úspešne vsugerovať imaginárnu predstavu jedu a za chvíľu majú na tvári príznaky ako keby jed užili skutočne.

Musím sa pousilovať ovládnuť sugesciou biochemické pochody v sebe, ale aj v druhých ľuďoch. Mohlo by to zvýšiť účinnosť liečebných postupov. Zobral som do ruky 600 stranovú knihu o bylinkách a ich priaznivých a nepriaznivých účinkoch. Sugescia a znovu sila sugescie. Nateraz výborne ovládam u seba a u iných nervovú sústavu a nápravu nervovej činnosti. Nácvik zameraný k biochémii dal všetkému ešte väčšiu razantnosť.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Ezoterická meditácia > Alchymistická škola > Ako ovládať ľudský chemizmus?

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo