Poškodená biochémia - A 946

dátum: 05.04.2007

Pred 2 a pol rokom som bola vážne chorá, každého to zobralo, pretože som športovala! Brala som steroidné kortikoidy na svaly, snažím sa teraz miernejšie cvičiť, bola som športovec, tak by som sa chcela športom venovať aj naďalej a byť úplne fit. Moje svaly sa však po pol hodine cvičenia úplne roztrasú, aj ja mám z toho strach, že sa mi vráti choroba a ostanem ležať na posteli navždy. Športy mi pomáhali, cítila som sa sebaistejšia, relaxovala som pri nich. Teraz sa neodvážim ísť ani na menšiu túru, lebo moje nohy to nezvládajú. Prosím, poraďte mi, ako ďalej.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil váš zdravotný a psychický stav. Po zdravotnej stránke, čo sa týka orgánov a systémov tela, je všetko v poriadku. Bohužiaľ, užívaním steroidov ste si poškodili hlavne biochémiu mozgu, čo viedlo k poškodeniu psychických prejavov. Pred užívaním ste boli usadená psychicky v mozočku, čo bol štandardný stav. Teraz ste sa presunuli pred ústa do aury okolo vás. Zároveň ste sa stali chemická sugerantka a dyslektička, ktorej sa psychické prejavy zúžili na toto poškodenie. Nepoznám možnosť klasickej liečby u psychiatra. Poznám iba meditačné techniky, ako prijať zmenu a naučiť sa ovládať tento psychický fenomén.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela a podvedomé obal sú tiež mimo telo. Nachádzajú sa pred vašimi ústami a sú zovreté do malého priestoru. Môžeme hovoriť o zúženom dyslektickom vedomí mimo vaše telo. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si užívaním kortikoidov poškodila biochemické pochody v tele. Už teraz nemôžete fungovať štandardne ako iní ľudia. Zaradili ste sa do kategórie osôb, ktoré vplývajú na svoje chemické pochody. Takéto osoby si vsugerujú, že vypili jed a skolabujú, ako keby jed užili skutočne. Vaša psychika preniká do biochémie mozgu a vyvoláva tam chaotické chemické reakcie. Všetko sa zosilňuje aj tým, že psychika je vyosená mimo telo a na tento proces sa plne koncentruje. Dyslektické osoby sa dokážu venovať iba jednej činnosti a iné činnosti robia zle. Dieťa sa celý život hrá iba s pierkami a nič iné ho nezaujíma. Treba konštatovať, že ste si poškodili biochémiu mozgu. Vaše psychické reakcie bežia v aurickom obale okolo vás. Zmenili ste biochémiu mozgu a tým sa pozmenili aj psychické prejavy.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Ezoterická meditácia > Alchymistická škola > Poškodená biochémia - A 946

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo