Moja cesta k anjelom

dátum: 29.11.2018

Pre všetkých milovníkov SILOVÝCH ANJELOV. Budem tu písať výpoveď o osobnej ceste k špičkovým anjelským sféram. Bude to aj výpoveď vešteckého výskumu ANJELOV a aplikovanie týchto výsledkov do mojej osobnej praxe.

Samozrejme, o anjeloch je všade toho dosť a dosť. Najviac snáď v náboženských knižkách. Ale aj komerčné prostredie si ich požičalo. A ako sarkasticky hovorím, anjel na konzerve s fazuľou je dobré znamenie. Príde anjelský vietor. Vianoce - to je obdobie anjelov na všetky spôsoby a to mám rád. ... Pokiaľ chcem, aby som bol okolo anjelov dostatočne duchovný, tak si nevyberám a konzumujem všetky formy anjelov. Napríklad: čoko anjel s vajcovým koňakom :) Tak to explodovala duchovná bomba. Anjel prenikol aj do humoru, napríklad: Moja žena je anjel." Druhý odpovedá: "To máš ale veľké šťastie, moja mrcha ešte stále žije." Samozrejme, takto by sme nikde nezašli.... Niečo aj o padlých anjeloch: Muži sú ako anjeli, ktorí nám spadli z neba. ...ale prečo rovno na hlavu? ..... A ospravedlňujem sa všetkým, čo majú radi anjelov a je im to blízke.... Ale takto nejako som začínal a chcem byť čo najviac autentický.

Pokračujem v popise mojej cesty k anjelským sféram. Teda od nezáujmu o anjelov až k aktívnej meditácii o anjeloch a potom aj k vešteckému skúmaniu pomocou vešteckých techník. Bežne sa mi dostávali do rúk hlavne knižky a časopisy s náboženskými anjelskými bytosťami. Tak isto anjeličkovia, Vianoce a tak. ...Nebudem pokračovať v opise rokov v detstve, kde sa nič moc nedialo.... k zmene došlo, keď som ako 30 ročný dostal do rúk meditačnú knižku o technikách rozvoja predstáv..... a tak som si dal povedať a začal som meditovať nad oblakmi a snažil som sa vo vhodných oblakoch vidieť anjelov.... samozrejme v oblakoch anjeli nežijú... To by nám malo byť jasné.... dôležitá je tvorba fantázií priamo v mozgu a vytváranie predstáv anjelov z oblakov. .... a tak som začal vytvárať anjelské bytosti v mojej hlave z dúhy. Vidieť ich v hmle....v horúčave nad cestou.... v nočnom splne.... v zrkadlení slnečných lúčov nad hladinou vody. A potom som ich kreslil na papier a tak. .. to som netušil, že pokiaľ umelec a výtvarník znovu a znovu kreslí anjelov zo svojej hlavy, tak postupne sa zahusťujú a jedného dňa môžu ožiť ako predstavy v tele a hlave... hodnotné anjelské sféry sú aj z ohňa a z kusu ľadu a minerálov.

Pokračujem v popise svojej cesty k anjelským sféram. Tentokrát som tvoril anjelské sféry v mojej mysli, v mojom mozgu a v mojej pamäti. Sústredil som sa na detský svet, svet novorodeniatok. Pozorovaním detí, ale aj obrázkov o deťoch som tvoril siluetu a predstavu dutej nádoby, do ktorej som intenzívne tlačil všetko o detičkách ako do lisu na hrozno. A zhusťoval som a zhusťoval. Dodnes, keď vidím deti a všetko okolo, tak ich znovu a znovu tlačím do predstavy anjela. A takto nejako sa produkujú základy anjelských sfér. .... predstava anjela z detí sa u mňa stále zahusťuje a zahusťuje... a potom takáto zahustená predstava postupne v ľudskej mysli ožíva.

Ďalej som sa naučil OBE astrálne projekcie mimo telo a rovno do detských žliaz u detí v strede hrude. Bol som prekvapený, ako sú detské veľké žľazy v strede hrude navzájom na diaľku pospájané a ako tadiaľ deti komunikujú. A medzi detskými žľazami ide tok bioenergie a navzájom sa premosťujú. Je to zaujímavý úkaz, ktorý sa stal stredobodom môjho záujmu. A aj v tomto fenoméne sa dajú tvoriť anjelské sféry. V toku energií z jednej detskej žľazy do druhej vnímať drobné energetické útvary a je možné im dať tvar maličkých anjelských bytostí.

Ešte aktuálne k detským žľazám v strede hrude. Deti majú počas detstva veľkú detskú žľazu veľkosti tenisovej loptičky. Keď diagnostikujem veštecky na diaľku dieťa, vždy kontrolujem aj stav detskej žľazy v strede hrude. Veštecky nadaná osoba zistí tok bioenergií od jedného dieťaťa k druhému do ďalšej detskej žľazy. Vytvára sa takto detský astrál. A tu sa zastavíme a budeme sa venovať problematike Jezuliatka v kresťanskom systéme viery. Pražské Jezuliatko je známe, ale menej už Jezuliatko na Filipínach a inde po svete. ... dlho som si lámal mozog a hľadal logiku toho, ako vlastne Jezuliatko pôsobí na osobu a ako ju môže liečiť. ... postupne som došiel k určitým logickým schémam a štruktúram. .... Jezuliatko, a každé, či je z vosku alebo z dreva, má za sebou sieť toku energií z detských žliaz z jedného dieťaťa do všetkých ostatných živých detí. ... k tomu mumifikované deti v starom Egypte..... sú aktívne ich posmrtné záznamy .... k tomu deti niečím geniálne, ktoré podľa medicíny majú často už po narodení mozgovú obrnu... a silne vybudované náhradné jednoduché neuróny s prepojením nervov po celom tele. A k tomu podpora tukových buniek ... a potom, keď požiadate Jezuliatko o pomoc, tak sa môžu diať skutočne také mikrozázraky. ... samozrejme môžete mať iný názor a ten vám neberiem. Ja iba skúmam tieto Jezuliatka a hľadám ich jedinečnú logiku.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pražské_Jezulátko


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Denníky > Denník Ezoterika > Moja cesta k anjelom

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo