Štvrtá duchovná cesta cez miechu

dátum: 13.08.2007

Pri 4. duchovnej ceste ezoterik preniká do neurónov miechy. Miecha a neuróny sú uložené v chrbtici. Neuróny sú skoncentrované v strede miechy do hrúbky tenkej nitky. Táto tenká nitka ide zo stredu mozgu až po kostrč pri análnom otvore. Nie je jednoduché pre ezoterika sem psychicky preniknúť aj z dôvodu tenkej vrstvy neurónov.

Ezoterik má znovu možnosť prenikať do miechy na rozumovej báze a to najlepšie pomocou röntgenových snímok vlastnej chrbtice. Ide o rozumový prienik dobrý akurát na veštecké zdiagnostikovanie stavu chrbtice. A to je všetko. Možno do miechy prenikať v autohypnotickom stave a vnímať tento prienik na základe snových procesov. Možno na základe rezonancií Silva školy prenikať do buniek miechy. Ale my do miechy chceme prenikať za účelom hlbšej komunikácie a otvorenia toho, čo neuróny miechy dokážu. A na takýto prienik je potrebný špeciálny prístup, pri ktorom sa dáva viac pozornosti na samotný pohyb, ako na objekty alebo predmety. A ďalej si treba uvedomiť, že na psychický prienik do miechy treba všetko vyjadrovať a všetko ovplyvňovať iba cez pohyb. Teda pokiaľ likvidujete škodcu na poliach, tak to spravíte výhradne cez miechu a bude to pohyb s určitými predmetmi. Určite to má svoj účinok, ale nie taký silný, ako vyzbierať škodcu, prípadne ho posypať chemicky. Nehovoriac už o likvidácii škodcu biologicky alebo geneticky. Pokiaľ chcete hovoriť o magickom ovplyvnení škodcu, tak musíte to vyjadriť cez určitý rituál, nie slovne, hovorovo, alebo o tom napísať.

A k tomuto prieniku je najvhodnejšie použiť staré klasické čarodejnícke rituály, ktoré sa tradíciou odovzdávajú v rodinnom zväzku alebo ako základ kmeňového konania. S takýmto materiálom treba seriózne pracovať a preniknúť do miechy realizovaním týchto rituálov v predstavách s tým, že pozornosť je zameraná na pohyb v magickom rituáli. V žiadnom prípade tu nechceme kriesiť tento typ myslenia. Ale ide nám o to, aby sme ovládli v ezoterikovom tele fenomén pohybu.

A tento fenomén dovolí napríklad v kozmickom vedomí, aby sme psychicky prenikali stabilnejšie a silnejšie. Tak isto pri psychickom prieniku do sveta mŕtvych spomienok je klinický prienik silovo istejší a jasnejší. Nehovoriac o potrebe reinkarnačných ambícií, kde vybraté spomienky treba dôsledne ritualizovať.

Duchovná cesta cez miechu vedie do všetkých 7. neurónových duchovných ciest, dáva im silu pohybu a silu psychického uchopenia každej duchovnej cesty.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Denníky > Denník Ezoterika > Štvrtá duchovná cesta cez miechu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo