Dlhodobo šťastný osud

dátum: 19.10.2005

Otázka šťastného osudu sa týka nás všetkých. Aj ja sa musím starať o to, aby som udržal niť šťastia a nemusel sa stretávať s obdobiami, keď sa darí príliš extrémne a naopak, keď sa nedarí. V poslednom období so zasväcovacími schopnosťami, ktoré sú rovnocenné Reiki zasväcovateľom, som zakúsil extrémne darenie. No usiloval som sa o to, aby som nepodľahol tomuto fenoménu. Jedna vec sú financie a druhá vec je duchovná cesta a napredovanie na duchovnej ceste. Musel som zmenšiť množstvo zasvätení, lebo ich počet zobral veľa času a už nezostal čas na veci budúce. Tiež mi nezostával čas na písanie nových vecí. Jednoducho sa to nedalo stíhať. Tak isto som sa zamyslel, kto okolo mňa sa stal brzdou a namiesto napredovania ma sťahuje do hlbočiny neúspechu. Z dôvodu udržania vývoja do budúcnosti som sa s niektorými rozlúčil a aj týmto príspevkom im prajem, aby sa im darilo na ich ceste. Je to smutné, ale z dôvodu budúcich udalostí sa treba zamerať na tých, ktorí chcú ísť ďalej a udržať si šťastný osud.

Aj aktivity na internete patria do oblasti šťastného osudu. Spomínam si, ako ťažko som prekonával internetovú negramotnosť a negatívny vzťah k technike. Dnes som už rád, že na mojich internetových stránkach mám zavedené všetky možné produkty, teda video, foto, mp3, poradne a ďalšie. Veľkú radosť mi spravila skutočnosť, že som sa stal aj vyhľadávačom obrázkov a internetových stránok, ktoré majú čo povedať meditujúcim. Verím, že systém vyhľadávača pomôže ezoterickej obci lepšie sa zorientovať v ezoterike a ušetrí nekonečný čas v hľadaní internetového bludiska.

V rámci šťastného osudu som musel prijať aj marketingový spôsob myslenia tých, ktorí sú v reálnom živote úspešní. Pravidelne sa kŕmim hlavne strategickým marketingom. Kupujem si knižky tohto druhu a konzumujem úspešnosť. Možno je to netradičná kombinácia - ezoterika, duchovný rast a marketing. Ale čas ukazuje, že poňať ezoteriku ako konkurenčný boj medzi ezoterikmi veci prospieva a dovoľuje nájsť toho ezoterického ešte viacej ako je to bežné.

Tak isto sa usilujem všetko okolo ezoteriky inovovať. To, čo je v ezoterike použiteľné, konzumujem a už tak potichu cítiť, že do ezoteriky prinesieme nové trendy a postupy, ktoré pred nami nerobili iní ezoterici. Tento trend cítiť v náboženskej ezoterike a ezoterike venujúcej sa vedomiu kozmonautov.

Snažím sa, aby sa zlepšovali moje schopnosti a aj meditujúcich okolo mňa. Začali sme dosahovať takú úroveň hlavne vešteckých a špiritistických schopností, ktorá dovoľuje ďalším ezoterikom okolo mňa podieľať sa na ezoterickom výskume a hľadaniu nových progresívnych postupov.

Vždy sa usilujem robiť ezoteriku tak, aby nešla do extrémnej úspešnosti a zase sa neprepadala do dlhodobej neúspešnosti. Preto aj odolávam lákadlu televízie, rozhlasu a časopisov. Verejné vystupovanie síce prináša popularitu a tým aj financie, temnou stránkou je zase komerčnosť, návaly záujemcov a narušovanie štandardného chodu. Stačí malá zmienka o mne v časopise a nastane záplava záujemcov. Ironicky hovorím, že keď mi chce niekto zle, tak stačí, keď ma spropaguje v niektorom časopise.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Denníky > Denník Ezoterika > Dlhodobo šťastný osud

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo