Čo priniesol rok 2004

dátum: 21.12.2004

Mandalová galéria. Tarotová galéria. Orgánová galéria a link. Terapeutické obrázky. Lepšia diagnostika. Neurónová ezoterika. Náboženská cesta. Štruktúra Náboženskej školy. Pastorálna poradňa. Zvukové MP3. Video. Nové poznatky Reiki škola, Šaman sekcia. Ezoterika neurónov. Celkovo asi 800 príspevkov a 350 vešteckých diagnóz.


Na začiatok by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí podporujú túto ezoterickú stránku finančne, tým, ktorí zháňajú, spracovávajú a upravujú zvukové nahrávky a všetkým, ktorí zbierajú rôzne videá a pracujú na vytváraní galérií. V neposlednom rade chcem poďakovať svojmu dizajnérovi a asistentke za spracovanie príspevkov a vyhľadávanie príjemných obrázkov.
Myslím, že sa aj naďalej môžeme považovať za najrozsiahlejšie ezoterické stránky na Slovensku a v Čechách. Občas nás častovali tým, že sme síce najrozsiahlejší, ale aj poriadne plytký. Už sa to nesporne zmenilo. Bolo prirodzené, že s takým rozsiahlym záberom na začiatku trpela aj kvalita. No vsadil som hlavne na všestrannosť a neustále zdokonaľovanie. V tomto trende mienim pokračovať ďalej.
Nesporne vedieme čo do počtu rôznych druhov galérií. V tomto roku pribudla Mandalová galéria a Reiki galéria. Galéria ľudských orgánov s odkazmi na iné stránky pracuje jedna radosť. V pláne máme ďalšie galérie, ktoré budeme postupne napĺňať.
Do roka som spravil asi 350 vešteckých profilov. Zároveň sa neustále skvalitňuje diagnostikovanie a zaviedol som do praxe terapeutické obrázky. K veľkým poradniam patria aj poradne malé a do tých neustále pribúdajú nové a nové príspevky.
Nesporne si držíme prvenstvo čo sa týka počtu príspevkov. Ročne som ich napísal do 800 a v tomto trende chcem pokračovať.
V horúcom lete pribudli zvukové nahrávky mojich prednášok. Verím, že tento konkurenčný krok, ako zvyčajne naplánovaný na obdobie dovoleniek, potešil ezoterickú obec, ktorá nemá možnosť chodiť na moje ezoterické podujatia. V tomto trende chcem pokračovať. Plánujem spraviť zvukové nahrávky meditačných a liečivých cvičení.
Na stránkach sme umiestnili video nahrávky a odkazy na stránky, ktoré videonahrávky poskytujú. Budeme uvažovať aj o animačných obrázkoch k jednotlivým cvičeniam.
Preskúšali sme a otestovali možnosti videokonferencie. Túto formu zahájime aj napriek tomu, že ešte nie je dostatočne rýchla internetová sieť. Bude tu možnosť vypočuť si meditácie v reálnom čase aj s obrazom. Držte nám palce, aby sa všetko vydarilo. Treba si uvedomiť, že za všetkým ezoterickým snažením je tvrdá a vytrvalá práca.
Som rád, že sme dobudovali Náboženskú školu a aj tu sa budeme snažiť dosiahnuť v konkurencii iných náboženských stránok čo najvyšší stupeň. Budeme sa modliť, aby sa tak stalo.
Celkovo vo vyhľadávačoch na internete sme v oblasti dobre navštevovaných stránok. Nemôžeme však očakávať, že návštevnosť bude mať komerčné čísla. Nie sme zameraní na masový konzum. Cieľom je v prvom rade podpora ezoterickej komunity na celom Slovensku, ale aj v zahraničí.
Potešilo ma otvorenie duchovnej cesty do neurónov vlastného mozgu. Je to oblasť, kde zavíta vlastne málo ezoterikov. Verím, že ezoterici získajú aspoň teoretické skúsenosti z tohto druhu ezoteriky. Kvalita a nové prístupy sa objavujú ako súčasť ezoterického výskumu v Reiki škole, Šaman škole, Plazmatickej škole a Náboženskej škole.
Čo povedať na záver, asi len toľko, aby sme v nastolenom tempe samovrahov vydržali čo najdlhšie, aby sme si udržali prvenstvo vo všetkých smeroch, aby sme išli do hĺbky ezoteriky, aby sme všetci spoločne postúpili a pochopili hlbiny vlastnej duše. No čo ma najviac potešilo v tomto roku, boli dobré zvesti o šírení internetu aj do farností na Slovensku, je úžasné ako sa môže duchovno šíriť aj do tejto oblasti.
Prajem všetkým návštevníkom mojich stránok pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia a úspechov v novom roku 2005.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Denníky > Denník Ezoterika > Čo priniesol rok 2004

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo