Depresie a úzkosti - A 979

dátum: 09.05.2007

Liečim sa na depresívne a úzkostné stavy už 8 rokov...Užívala som už niekoľko liekov... myslím, že mám nejaký problém, o ktorom neviem a ten mi spôsobuje všetko to trápenie...

Požiadali ste ma o veštecký náhľad do vášho podvedomia. Žijete vo vnútri svojich spomienok, niečo podobné ako čiastočný autista. Tiež máte psychiku ako stigmatickí veriaci. Vo vnútri máte náboženské podvedomie a máte žiť výhradne nábožensky. Pokiaľ nezmeníte svoje životné ciele a nebudete orientovaná výhradne na duchovno, tak šťastie sa vám bude vyhýbať. Verím, že si nájdete cestu k náboženstvu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku okrem bielej mozgovej hmoty veľkého mozgu. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Delenie buniek je nedostatočné. Príčinou chorobnosti sú oslabené cievy a žily. Zlé vyživovanie.

Psychický stav
Aurický obal je od tela príliš vzdialený. Je tak ďaleko, že treba uvažovať o dlhodobejšej hospitalizácii a užívaní liekov od psychiatra. K tomu rozsiahle psychoterapie. Psychicky ste veľmi riziková.

Povaha
Psychické prejavy idú z oblasti ganglií kože. Osoby psychicky usadené v tejto oblasti sú vždy psychicky labilné. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá príliš žije vo vnútorných spomienkach a zle reaguje na vonkajší svet. To, čo je okolo vás, nie je pre vás zaujímavé. Niečo ako stav autistu, ktorý žije vo svojich spomienkach a fantáziách.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách kože. Charakterizuje to obrázok odmietania fyzického sexu, ale zato v spomienkach a fantáziách to ide nezávisle od vás, stratili ste nad tým kontrolu. Sexus centrum je vo veľkom mozgu. Teda viac práca, ambície a túžby mimo rodinný krb. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má autisticky stočené ambície do svojich spomienok. Je spokojná, keď sa to udeje iba v hlave a nie v skutočnosti. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: je vo vnútri spomienok. Povrchová vzrušivosť: odmietanie. Pohlavná vzrušivosť: sexualita je otočená do spomienok, ktoré nemáte už pod kontrolou. Samé znásilňovanie a sexuálny teror. Svoje sexuálne predstavy nemáte pod kontrolou.

Stav obalov podvedomia
Sú vzdialené od tela a naznačujú psychické poruchy. V 4.roku ste dostali biele anjelské sféry šťastného osudu. Váš vzťah k nim je nesprávny. Poradíte sa s nimi, ale spravíte si po svojom. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Všetky sú naplnené náboženskými obrazmi a želaním, aby ste sa v živote venovali náboženstvu. Vnútorne to odmietate a chcete žiť vonkajším životom bežných ľudí. Vaše podvedomie ide proti vám.

Aura
je okolo vás v guľovitých bublinách. Obsahuje spomienky náboženského charakteru.

Magma záznamy
Tak isto sú silne náboženské. Teda predstavy a spomienky ľudí so silným náboženským životom.

Embryonálny vývoj
Hneď na začiatku vývoja ste sa vývojovo pozdržali v ranom bunkovom štádiu a ostatné vývojové fázy boli budované slabšie. Tu vzniklo silné spojenie medzi bunkami a náboženským svetom. Náboženstvo je vaše vnútorné poslanie.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. O náboženstve a duchovne nechcete ani počuť. Podvedomie vás núti, aby ste sa chovali inak.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ničí náboženské poslanie všetky vaše životné plány a zdravie.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa spojíte so svojím náboženským poslaním uloženým v bunkách vášho tela a začnete žiť silne nábožensky.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Cesta k Bohu > Depresie a úzkosti - A 979

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo