Náboženskí stigmatici - A 861

dátum: 19.12.2006

Predovšetkým ide o niečo, čo som si myslel, že je dané mojou povahou. Ale keď mi to začalo vadiť, pochopil som, že sa jedná o ozajstný problém. Je to apatia, ktorá nepretrváva, ale sa zjavuje na momenty. Niekedy sa s ňou stotožňujem, a tým ju nevnímam ako problém, a sú aj chvíle, keď ju nemôžem zniesť. Vtedy cítim, že všetko, čo viem o sebe, vlastne nie je pravda, tým strácam cieľ svojej duchovnej cesty a cítim, že ma viac nenapĺňa to, čo ma napĺňalo a hnalo dopredu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Objavil som vo vás nádherný svet náboženských stigmatikov. Stigmy viedli každého jedinca do hlbokého stotožnenia s náboženskými symbolmi. Bohužiaľ, idete proti tomuto odkazu v sebe a venujete sa štúdiu namiesto hlbokej cesty zblíženia a stotožnenia s Božím svetom. Je na vás, aký osud si zvolíte.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal aj podvedomé obaly sú v tele a to dlhodobo. Teda psychika je trvale stabilná.

Povaha
Ste psychicky usadený v gangliách kože, čo je mimoriadne neštandardné a netradičné usadenie psychiky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je silne nábožensky založená.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách kože. Charakterizuje to obrázok gréckeho náboženstva alebo gréckej mytológie. Prométeus a ďalšie božstvá. Sexus centrum je uložené v podbruší. Teda viac ženských povahových čŕt ako mužských. Viac utiahnutosť a súkromie ako ambície a kariéra. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by sa bola radšej narodila ako žena.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: snové náboženské veci. Pohlavná vzrušivosť: na seba a Božské zámery.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku u vás neboli vytvorené obaly šamanských anjelov. V 12. roku života ste dostali nasledujúce obaly: túžby obal obsahuje náboženské túžby lásky k Bohu. Mozoček obal poslania v živote obsahuje náboženský život samotárov. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý žil ako stigmatik, zámerne sa zraňoval v náboženských extázach. Dieťa obal a zvierací obal nie sú rozvinuté. Šaman obal obsahuje zápis o sitgmatickej šamanke, ktorá cez stigmy uctievala rôzne prírodné božstvá. 7 obalov spolu obsahuje všetko o stigmatikoch celého sveta.

Pred narodením
Ešte pred započatím vášho embryonálneho vývoja príchod spomienok mŕtvej stigmatičky zo sveta mŕtvych do vás a tento záznam prerastal cez vašu psychiku. Počas embryonálneho vývoja sa plne vo vás rozvinul náboženský mechanizmus.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ste v rozpore s podvedomím. Venujete sa náboženstvu ako laici, dogmatici a nie ako stigmatizované osoby. Vnútorný rozpor s podvedomím. Tento spor vás môže stáť psychické zdravie. Mali by ste pochopiť, o čom je náboženstvo osôb, ktoré mali stigmy alebo si ich vedome robili, prípadne mali pocit, že majú stigmy. Je zásadný rozdiel medzi náboženským prístupom stigmatikov a laických veriacich. Vy máte podvedomie stigmatikov a to je trochu iný prístup ako iba študovať a modliť sa. Je to hlboké stotožnenie sa s náboženskými symbolmi.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Bohužiaľ, ste doslova posadnutý štúdiom a odmietate hlboké splynutie s náboženstvom na spôsob stigmatikov. Naučte sa vrátiť ku koreňom náboženskej viery.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Priam zúrivo sa chcete držať knižiek a odmietate živú náboženskú prax. Podvedomie sa už postará, aby ste robili to, čo máte v podvedomí.

Riziká budúcnosti
Pokiaľ budete viesť s podvedomím tento nezmyselný súboj a odmietate sa mu podriadiť, tak problémy na každom kroku.

REAKCIA NA PROFIL
Chcel by som sa Vám poďakovať na vypracovaní profilu, povzbudil ma, aby som pouvažoval o svojich krokoch. Cítim, že sú predo mnou veľké zmeny, teda aj mnoho práce.

Nebudete to mať ľahké, ale verím, že sa s tým vysporiadate. Saša PuebloAutor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Cesta k Bohu > Náboženskí stigmatici - A 861

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo