Silné náboženské podvedomie - A 771

dátum: 18.08.2006

Trpím bolesťami hlavy v spánkovej oblasti. Sprevádza ich intenzívne slzenie a číry výtok z nosa na tej strane hlavy, na ktorej sa bolesť objaví. Taktiež sa mi sťaží dýchanie a zvýši telesná teplota.Bolesť sa objavuje vždy predpoludním. CT mozgu som absolvoval. Bez nálezu. Nemôžem vylúčiť, že sa jedná o psychický problém.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Počas embryonálneho vývoja ste dostali do podvedomia osud stigmatického svätca. Toto podvedomie sa zobúdza a chce, aby ste žili iným spôsobom ako doteraz. No vy sa bránite a podvedomie odmietate. To nie je rozumné. Takéto silné náboženské podvedomie musí von do života. Venujte sa anjelským sféram a kozmickému náboženstvu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo v organizme všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od vášho tela. To naznačuje na psychické problémy. Tak isto podvedomé obaly sú mimo telo a aj ďalšie psychické zložky. Nutnosť rozsiahlych psychoterapií a liečby u psychiatra.

Povaha
Ste usadený v gangliách tela. To sú drobné neurónové zhluky veľkosti špendlíkovej hlavičky. Tie sú v hlave a okolo orgánov tela. Odtiaľto vyviera vaša psychika. Máte tu uložené kozmické vedomie, také majú kozmonauti, ktorí sú na obežnej dráhe viac ako 4 mesiace. Ich psychika sa zásadne zmení. Vy ste túto zmenu získali počas embryonálneho vývoja. Vaša matka mala nestabilnú psychiku a vám sa vytvorilo kozmické vedomie. Všetci s touto psychikou majú problémy. K tomu sa vám trhajú bunky v tuku, niečo na spôsob stigiem vnútorných orgánov. Čo je zase ďalší fenomén poškodzovania psychiky.

Sexus
Sexus povahy je usadený v hormonálnych žľazách. Charakterizuje to obrázok stigmatizovanej osoby a lásky k Bohu. Sexualita celkovo je orientovaná nábožensky. Otcovská láska k deťom.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4.roku ste dostali anjelské obaly, sú mimo telo. Sú biele a vytvorené z ľudských kostí. V 12. roku ste dostali obaly, ktoré sú tiež mimo telo. Aurický obal vytvára pri vás guľovitý kotúč s krížom. Obsahuje menšie magnetické anjelské sféry. Máte v sebe klinický obal, prežili ste klinickú smrť. Obal je naplnený snovým materiálom z vašich snov. Od embryonálneho vývoja máte v sebe informačné pole stigmatizovanej osoby, ktorá sa reinkarnovala už aspoň 4 krát. Tak isto má kozmické vedomie. Okolo seba máte dalšie informačné polia veriacich osôb, ktoré tohto stigmatika sprevádzali počas jeho života a reinkarnácii. Túžby obal je mimo telo. je plný náboženských túžob fanatického charakteru. Mozoček obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý mal stigmy, ale pracoval pre náboženských laikov. Zvierací obal obsahuje záznam o jasličkách. Eros obal obsahuje Božiu lásku. Šaman obal obsahuje krstenie pohanov z Biblie. 7 obalov spolu obsahuje všetky záznamy o stigmatikoch náboženského charakteru.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade vnímam tvrdý súboj medzi vami a stigmatickou zložkou vášho podvedomia. Súboj sa stupňuje a vy nechcete žiť to, čo máte v podvedomí. Tento súboj beží vo všetkých neurónoch. Mali by ste rešpektovať to, čo ste dostali do podvedomia.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Silný vplyv rodičov na to, aby ste boli vzorný a úspešný so všetkým štandardným pre vzorného syna. Silne potlačené podvedomie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu sa realizuje v snoch všetko náboženské. Váš strach a agresivita vášho podvedomia. Podvedomie neustúpi. Naopak, chce viac, chce sa realizovať aj vo vonkajšom svete.

Riziká budúcnosti
Vaše podvedomie, ktoré je silne náboženské a stigmatické sa aktivizuje a bude vás nútiť žiť inak ako doteraz. Keď ste rozumný, tak sa podriadite.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Cesta k Bohu > Silné náboženské podvedomie - A 771

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo