Zdravie
V tejto sekcii sa budeme zaoberať tým, ako prekonávaním vlastnej choroby dosiahnuť duchovný rast a zároveň sa aj vyliečiť zo zdravotných problémov. Tieto meditačné liečivé postupy sú založené na vlastnom úsilí vyliečiť sa, tak ako to robievali starí šamanskí medicinmani, keď dokázali sami seba vyliečiť. Pokiaľ je zdravotný stav mimoriadne zložitý, tak na liečbe sa v dnešnej dobe podieľajú lekári aj liečitelia.

Základný výskum si nájdete v Terapeutickej škole .


Pozvánka na živé vysielanie
Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 27.6. 2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: Zdravie a ako sa stať dlhovekým.

BLOG Sašu Puebla o výskume ľudského tela
Saša Pueblo na blogu www.cimax.sk/blogy/ zverejňuje svoj mimozmyslový výskum. Neustále cvičí svoje neuróny k ďalším mimoriadnym schopnostiam.

Katalóg CIMAX a prehľad stránok o ľudskom tele
Všetko o zdraví na internete nájdete v katalógu stránok www.cimax.sk/lieky. Odborný konzultant tejto stránky je Saša Pueblo, ktorý buduje aj dlhodobejšiu koncepciu vývoja.

Ezoterik a zdravie
Ezoterik má vždy záujem, aby sa čo najlepšie staral o svoje zdravie a psychickú výkonnosť. Ezoterik je osoba, ktorá žije do svojho vnútorného sveta.

Anatomické predstavy
Je nesporne dobré, keď sa niekto zaujíma o anatómiu ľudského tela. V zásade je to ten najlepší základ pre meditujúceho a je jedno, ktorú oblasť ezoteriky práve robí.

Technika metamorfózy
Masáž. Lymfomasáž. Reflexná masáž. Pukanie kĺbov. Chiropraxia. Manipulácia s oblasťou kĺbov. Tlaky na telo. Masáž kameňmi. Šamanské manipulácie. Otĺkanie paličkami. Otĺkanie vreckom fazule. Liečba bolesťou. Liečba teplom. Liečba chladom. Erotická masáž. Medová masáž.

Reflexný tlak na lebku
Pokračujem v preverovaní a skúmaní možností alternatívnej liečby a terapie. Vyhľadávam v knižkách rôzne postupy a skúšam ich aplikovať na sebe a tých, ktorí sa dobrovoľne pridajú tieto terapie odskúšať na vlastnej koži.

Farebná terapia
Budem sa tu venovať skúsenostiam a úvahám nad uplatneným farieb a farebného spektra v meditáciách zdravia. Terapia zraku, terapia farebných rezonancií, vyžarovanie farieb orgánmi a ďalšie použitia.

Terapia sebadôvery
Obnovenie ega a sebadôvery voči sám sebe. Ide o zistenie stupňa sebadôvery a sily ega. Ako účinne obnoviť ego a ako ho trvale stabilizovať.

Chiropraxia napráva kĺby
Alternatívna technika, ktorú praktizuje špecialista pre nápravu kĺbov a platničiek chrbtice.

Hypnoterapia
V príspevku sa budem zaoberať hypnotickým stavom, v ktorom sa dá zasahovať do hlbšieho podvedomia, možnosťami autohypnózy, sugerácie a celkovo postupov na ovládanie psychických a fyzických procesov v ľudskom organizme.

Terapia vnímania prítomnosti
V tomto príspevku sa zaoberám problematikou vhodných druhov psychických terapií, ktoré môžu pomôcť napraviť psychické problémy danej osoby. Terapia môže slúžiť aj ako meditačná technika na ceste zduchovnenia.

Geopatogénny stres
Geopatogénne a magnetické vplyvy zeme na zdravie a duchovný rozvoj jednotlivých osôb.

Nácvik pohybových vzorcov
Tento príspevok pojednáva o možnosti uvedomenia si pohybu vlastného tela a koncentračný prienik do oblasti pohybových centier v temennom mozgu.

Liečim sa autosugesciou a neustále si dokolečka opakujem jednotlivé vety
Tento príspevok sa zaoberá problematikou liečby pomocou neustáleho opakovania určitej vhodnej kombinácie slov. Ide o klasickú autosugestívnu techniku, ktorú možno využiť v liečbe psychických a tiež fyzických problémov.

Autogénny tréning a uvedomenie si, ako fungujú orgány a systémy tela
Tento príspevok sa zaob ...

Autogénny meditačný tréning.
V tomto príspevku sa bude ...

Meditácia cez ušné laloky.
Tento príspevok sa zaoberá me ...

Meditácia pomocou obrázkov.
Tento príspevok sa zaober ...

Liečivé olejčeky.
Tento príspevok sa zaober ...

Meditácia cez homeopatiká.
Tento príspevok sa zaober ...

Meditačné držanie tela.
Tento príspevok sa zaober ...

Meditácia a akupunktúra.
Tento príspevok sa zaoberá ...

Meditačná akupresúra.
V tomto príspevku sa nauč ...


Meditacia.sk > Zdravie >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo