Siamské dvojča - B 173

dátum: 21.01.2008

Začala som sa zaoberať anjelskými sférami, vypočula som si aj vaše mp3 nahrávky z prednášok. Mám vážny záujem o meditácie, informácie zbieram a "samoučím" sa už dlhšie. Ale chýba mi vedenie.

Požiadali ste ma, aby ste s nami mohli meditovať cez skype. No chcel som, aby ste na začiatok spoznali, čo sa vo vás odohráva a naučili sa správne využívať dar embryonálneho vedomia vášho dvojčaťa vo vnútri vášho psychického tela. Môžete meditovať, ale treba dodržiavať určité zásady psychohygieny, aby ste sa psychicky nezničili a neskončili v rukách psychiatrov. Teším sa na spoločné meditácie a budem dávať na vás pozor.

Zdravotný stav
Celkovo ste v dobrom zdravotnom stave, ale vďačíte tomu z dôvodu veľkého počtu embryonálnych buniek. Ako keby ste mali v sebe siamské dvojča, ktoré sa nerozvinulo a zanechalo plno embryonálnych buniek. Tie sa stávajú základňami vašej vitality a dlhovekosti.

Psychický stav
Aurický obal je veľmi vzdialený od tela. Podobá sa to na stavy pacientov, ktorí potrebujú liečbu u psychiatra a rozsiahle terapie.

Povaha
Ste netradične usadená psychicky vo vnútri embryonálnych buniek svojho dvojčaťa. Odtiaľto riadite svoju psychiku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si myslí, že si môže dovoliť hazardovať a nič sa jej nestane, že svojou energiou prevalcuje svet a hotovo.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na svoje siamské dvojča v sebe. Povrchová vzrušivosť: na anjelské sféry a svetlo. Pohlavná vzrušivosť: anjelské sféry svetla z embryonálnych buniek svojho dvojčaťa v sebe. Citová vzrušivosť: anjelské sféry. Veľmi nevhodná psychika pre partnerské a medziľudské vzťahy. Charakterizuje to až nechuť ľudí sa s vami stretať a fungovať.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov, ktoré boli zničené a nahradené embryonálnym svetlom vášho dvojčaťa, ktoré sa túla reálnym kozmom do nekonečných vzdialeností. To vám silne destabilizuje psychiku a celkovo osud. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly, všade je svet embryí a embryonálne svetlo. Všetko o embryách a ich svete. Tak isto silný kontakt s organickým životom v kozme Ufo, čo vás robí ešte čudnejšou.

Embryonálny vývoj
Vnímať, že ste mali embryonálne bunky naviac, ktoré zostali vo vás až do dnešných dní.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú z Číny a postupne prešli cez Áziu do Európy. Všade niečo nabrali. Majú v sebe poruchu vytvárať v tele človeka embryonálne bunky naviac do budúceho obdobia dospelosti. Vaši predkovia mali podobný fenomén.

Génové predpoklady
Génové podvedomie naznačuje pevné génové zväzky a nemali by ste sa venovať ezoterike. Ale to nejde, vaše embryonálne dvojča vo vás chce za každú cenu byť súčasťou takýchto meditácií a odovzdať svoje skúsenosti do systému, ktorý vytvárame. Je to vlastne jeho prosba, aby sme uchovali to, čo cez vás spoznal.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nie je správny váš postoj, že sa chcete stotožňovať s embryonálnymi bunkami vo svojom tele. Treba sa naučiť vhodnú psychohygienu odpojenia sa od buniek dvojčaťa vo vašich pľúcnych bunkách a čiastočne aj v kostných bunkách. Nebyť stále napojená na tento fenomén a naučiť sa to ovládať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste mimo svojho tela a cez bunky svojho dvojčaťa ste v priestore kozmu, ktoré sa vníma ako božie svetlo a nádhera. Potom máte porušovaný spánkový režim a nestabilnú psychiku.

Hviezdy, šťastný osud
Rozumne používať tieto sily.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Tantra > Siamské dvojča - B 173

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo