Pohlavné krásno

dátum: 01.06.2003

Chcel by som vyjadrovať svoju mužskú identitu vo všetkom krásnom, čo nadchýna a oživuje ženskú identitu začarovania. Chcel by som prijímať krásu ženskej identity ako odlišnosť pohlavia a schopnosť spraviť zo sexu umenie milovať.

Milujem všetko, čo dáva žene pocit, že je dokonalá orgastická žena. Krása v chovaní muža dáva vyniknúť dieťaťu v lone ženskej prirodzenosti, ako možný zmysel orgazmu. Je krásne a úžasné, keď umenie milovať sa stane cieľom sexuálnej túžby a naplní tvorivo sexuálnu fantáziu muža a ženy.

Nemožno prehliadnuť všetko krásne, čo zhodnocuje pohlavnú vzrušivosť dvoch pohlaví v pletkách divadelného predstavenia plného umeleckých obrazov a ešte dráždivejších pohybov tanca dvoch odlišnosťou priťahovaných tiel. Pohlavná rola muža a ženy je tu definovaná ako umenie sily a umenie tvarov.

Vkladať do hudby prívaly ženskej sexuálnej túžby je tak isto hodnotné a zároveň stimulujúco vzrušivé ako tóny mužského tenoru. Ženský prejav tak nedočkavo očakáva ladný tanec sexuálnej stimulácie do raja svalovej sily mužského pohlavia. Toto všetko zvyšuje vedomie mužskej a ženskej roli v umení milovať jeden druhého ako identita odlišnosti. Nechať sa strhnúť a prežiť orgazmus ejakulujúceho umeleckého diela. Byť vydráždený ako muž a rozdráždená ako žena návalom identity sexuálnej fantázie. Túžiť, aby skamenel sochár a tiež skamenela prsnatá túžba a nedošlo k strate identity spojenia s mliečnou dráhou jej pozadia.

Tu sa hviezdy stávajú zvodnými kvetmi, ktoré pred mojimi očami aranžuje eros kriviek mužskej fascinácie. Dotyky tanca dráždia lupienky ikebany ako možnosť kvetov napísať o utajenej láske dvoch princípov existencie a to sily muža a krásy ženy. Je to nádherné v tom, čo umenie dáva a to dáva každé pohlavie a nič iné, ako vlastnú sexuálnu prirodzenosť.

Zmysel fotografie na prvú lásku je v odhalení naplnenej sexuálnej orientácie. Umenie milovať a dávať všetky druhy pobláznenia do duše druhého pohlavia, to je tá pravá sexuálna prirodzenosť. V žiadnom prípade nechcem byť viac iba vedomím muža, ale tak isto byť v milovaní vedomím ženy. V orgazme vzniká jednota pohlavia ako sila a krása dvoch odlišných pohlaví. Nad tým všetkým ešte v nedohľadne citová súhra prvej milenky a prvého milenca.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Tantra > Pohlavné krásno

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo