Šaman
V tejto sekcii pod názvom Šaman sa budeme venovať najstarším technikám magického spôsobu existencie prírodného človeka. Šamana tu budeme pokladať za výnimočného jedinca, ktorý mal výnimočné schopnosti komunikovať s prírodou ináč, ako ostatní členovia prírodného klanu. Šaman môže byť aj medicinmanom, ktorý má schopnosti liečiť a uzdravovať iných ľudí. Základom šamanizmu je dosahovanie tranzových stavov mysle pomocou hudby, tanca, dýchania, koncentrácie a meditácie. Pokúsime sa vám priblížiť tento šamanský svet, aby ste mu lepšie porozumeli. Pre tých, ktorí chcú viac, sa pokúsime poskytnúť základné cvičenia, ktoré dovolia otvoriť si v sebe zabudnutý svet prírodného človeka.

<< Novšie články Staršie články >>

Evenkovia majú svoje božstvo
Šamanská ezoterika. Nie folklór, ani rozprávočky či etnografia. Príroda bez človeka. Nedotknutá príroda chráneného pralesa. Spomienky iba na prírodu. Spomienky na prírodného človeka. Nastavenie v neurónových oblastiach. Zníženie aktivity neurónov. Zasvätenie do magickej reči. Vytvorenie božstva Evenkov v informačných poliach Zeme. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Info polia Evenkov
Klinická ezoterika prírodných ľudí. Klinická smrť. Nácvik sugerácie stíšenia a znehybnenia. Sugerácia klinickej smrti. Klinický obal a prepnutie neurónov. Čo všetko sa dá vložiť do klinického obalu. Informačné polia Evenkov. Telurgické spracovanie informačných polí. Foto informačných polí. Tvorba Božstiev Evenkov. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

2000 miliónov rokov nazad
Naladenie do vedomia prírodného človeka. Naladenie do vedomia zvieraťa. 6 neurónových oblastí. Aktivita iba 70 % neurónov a ostatné v kľude dáva šamanské vedomie. Aktivita iba 40 % neurónov dáva vedomie zvieracie. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Klinická prehistória
Klinická ezoterika. Klinický praveký človek. Klinický prírodný človek. Informačné polia o pračloveku a prírodnom človeku. Sugeratívna klinická smrť. Aktivita neurónov pri pravekom človeku je 20 až 30 % . Aktivita neurónov pri prírodnom človeku je 40 až 50 %. Tento zápis má aj svoju zvukovú

Šaman 6 a pierka
Zvieracia ezoterika. Šaman ezoterika. Ego prírodného človeka. Vnútorné obaly. Zasvätenie a objekty v aure. Anjelské zasvätenia. 6 neurónových oblastí. Hypnotické techniky. Aktivita neurónov: 70 % aktívnych, 50 % aktívnych, 40 % aktívnych, 30% aktívnych, 20 % aktívnych, 10 % aktívnych. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Hypnotický šaman
Klinická ezoterika. Skutočná klinická smrť. 6 neurónových oblastí. Koľko neurónov je počas cvičenia aktívnych a koľko pasívnych. Hypnotické pohyby zvieraťa. Hypnotické pohyby prírodného človeka. Živé božstvá v klinickej smrti. Mŕtve božstvá uctievania, vzývania a velebenia. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach pod Šamanstvom.

Objekty mágie v aure
Neurónová ezoterika. 6 neurónových oblastí. Aktivita neurónov na úrovni zvieraťa. Aktivita neurónov na úrovni prírodného človeka. Aktivita na úrovni siamského dvojčaťa. Zviera - inštinkty. Prírodný človek - magické konanie. Človek - rozumové konanie. Siamské dvojča - konanie s dvojnásobným množstvom neurónov. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Zasvätenie do Evenkov 3N
Hypnotické techniky. Presný popis uplatnenia vešteckých schopností zasväcovateľa. Ezoterický výskum. Zasvätenie cez info mŕtveho šamana. Zasvätenie cez objekty, ktorých sa dotýkal šaman zasväcovateľ. Z toho zasvätenia boli urobené fotografie, ktoré nájdete v Galérii zasvätení.

Prírodné božstvá
Teória ezoteriky. Neurónové šamanstvo. Šaman ako zvláštny prírodný človek. Šaman ako osoba, ktorá myslí na základe rituálov a magických obratov. Šamanské veštecké výkony. Šamanské energie. Šaman, ktorý prešiel fázou klinickej smrti a nedýchal viac ako 6 minút, ale vrátil sa z klinickej smrti. Náboženské prejavy v klinickej smrti. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Tajomstvo objektov zo zasvätení
Šaman. Prírodný človek. Ezoterika miechy. Ezoterika brušného mozgu. Ezoterika ganglií. Spomienky v pamäti. Fantázia. Stav klasický. Stavy klinickej smrti. Objekty zo zasvätenia a pasívna spolupráca. Objekty zo zasvätenia a aktívna spolupráca. Učebnica ezoteriky a jej teoretické delenie ezoteriky. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Boží totem prírodný
Prírodné Božstvá. Mytológia šamanov. Klinická ezoterika. Astrálna ezoterika. Hypnotické techniky. Hypnotizér. Médium. Ale aj jedno aj druhé naraz. Mŕtvy totemový odkaz šamanov. Živý odkaz prírodných Božích totemov v nás. Dnešný prírodní ľudia. Zomierajúci prírodní ľudia v klinickej smrti. Spomienky v našich hlavách na doby šamanské. Tento zápis z meditácie má aj svoju zvukovú podobu MP3, vyhľadaj v Nahrávkach.

Klinická a sugeratívna ezoterika
Klinická ezoterika. Reálna klinická smrť. Sugeratívna klinická smrť. Sugeratívna klinická smrť do všetkých 6 neurónových oblastí. Prírodné Božstvá z klinicky pozmenených neurónov. Textový zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Astrál neurónov šamana
Šaman. Aura šamana. Koncentrácia do miechy. Koncentrácia do brušného mozgu. Koncentrácia do ganglií pri orgánoch tela. Neuróny v mieche v chrbtici. Neuróny v brušnom mozgu. Neuróny v gangliách. Veštecký výkon do neurónov v daných oblastiach. Astrálne vnímanie toho, čo sa deje v neurónoch. Objekty zasvätenia. Tento zápis má svoju autentickú zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.


Zasvätenie Evenkovia 3B
10 šamanov kmeňa Evenkov: Muma, Zawada, Huda, Huum, Zapa, Mudavi, Zooba, Znuba, Ivana, Amupa.
Zahájili sme dlho očakávanú sériu zasvätení najvýznamnejších zasväcovateľov kmeňa Evenkov. Všetci mali jedno spoločné a to, že mali poškodený veľký mozog a zvyčajne niektorá časť ich mozgu nefungovala.

Šaman, zviera, hmyz
Miesto meditácie: miecha v chrbtici, brušný mozog, ganglie tela. Koncentrácia do miechy v chrbtici. Koncentrácia na steny hrubých čriev. Koncentrácia na ganglie pri orgánoch tela. Tento zápis má svoju autentickú nahrávku z meditácie v podobe MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.


Aura a objekty pomáhajú
Miecha. Vedomie miechy. Prírodný človek. Šaman. Aura miechy. Koncentrácia do miechy v chrbtici. Energetické pomery. Biochemické pochody. Patologické stavy prírodných ľudí. Nervová štruktúra v stave fosílií. Tento zápis má svoju autentickú nahrávku MP3 z prednášky a cvičenia . Vyhľadaj v nahrávkach.

Tao šaman nastupuje
Šaman ezoterika. Vedomie miechy. Vedomie prírodného človeka. Spomienky a reálne predstavy tvrdej a drsnej prírody. Príroda, ktorej sa nedotkla ľudská ruka. Prienik do miechy. Aura ezoterika. Aurický obal okolo tela osoby cvičiacej šamanskú ezoteriku. Aura a predstava zväčšenia tela, ktorej cvičiaca osoba uverila. Energie v šamanstve a to vlastné, energie zosaté z iných prírodných zdrojov.

Miecha. Aura. Zasvätenie.
Vedomie miechy, tiež ho voláme vedomie šamanské alebo vedomie prírodného človeka. Šamanské energie, biochémia a magický stav mysle. Práca v aure. Práca v aure po zasvätení. Tento zápis má aj svoju autentickú zvukovú nahrávku MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Zasvätenie do ritualistiky 4B
Zasvätenie do magických rituálov. Magické objekty ako sprostredkovateľ komunikácie medzi ľudskou mysľou a šamanskou ritualistikou. Realizovali sme 8 zasvätení a 8 spoločných rituálov. Vedomie miechy ako šamanské vedomie a vedomie prírodných a etnických ľudí. Aurický obal pri vedomí miechy je veľký jeden meter aj viac. Zasvätenie do mágie pravekého liečiteľstva.

Zasvätenie magmatické liečenie 4B
Zasvätenie do vedomia miechy. Vedomie miechy je aj zasvätenie do šamanstva prírodného človeka. 4 magmatické zasvätenia. 4 magmatické rituály. Spoločné ritualistika a prepojenie. Magma zeme a magmatické pulzácie v človeku. Vedomie šamanské a aurický obal. Zasväcovatelia z histórie ožívajú.

Zasvätenie z praveku 4B
Zasvätenie liečiteľské. Vedomie miechy. Šamanstvo. Prírodný človek. Pravekí zasväcovatelia. 4 zasvätenia. 4 magické rituály. Pomôcky pri zasvätení sú kamene, farebné fixky, drobné kamienky, viazací tenký drôt.

Šamanizmus a kliatba - A 377
Priťahuje ma šamanizmus, mám pocit, že ho mám v sebe. Chcela by som ho lepšie využiť, nejako sa s ním spojiť. Pomôžete mi?

Rozpor v podvedomí - A 373
Študujem kresťanskú filozofiu, posledný ročník. Pred 2 rokmi som mala schizofrenické stavy úzkosti a halucinácie, kvôli ktorým som bola hospitalizovaná na psychiatrii. To je môj veľký handicap, kvôli ktorému môj život ide dolu vodou, čo sa týka vzťahov a prejavovania sa v spoločnosti.

A 271 - Duša šamana
Uz dlhsie sa pozeram okolo seba otvorenymi ocami a hladam si svoje miesto v
spolocnosti, ktora je vo velmi cudnom stave. Zatial som ho nenasiel a nenasiel
som ani lasku ...myslim ze za to mozu aj moje zdravotne problemy. Na vasu stranku som sa dostal ked som hladal nieco blizsie o samanstve.

Kosti v mágii šamanov
V tomto príspevku budeme spoločne prežívať originálne magické rituály prírodných národov a to v nefalšovanej podobe, ktorú som získal z informačných polí mŕtvych šamanov. Nejedná sa tu o sprostredkované zážitky, ale o oživenie spomienok v dotyčných vykonávateľoch týchto rituálov s kosťami.

<< Novšie články Staršie články >>
Meditacia.sk > Šamanstvo > Šaman >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo