Prastarý národ Kaukazov

dátum: 02.10.2006

Budem sa venovať problematike šamanských kultúr, ktoré žili v oblasti Kaukazu v období od 100 000 rokov až do obdobia 50 000 rokov pred naším letopočtom. V tomto relatívne dlhom období dosahovali vrchol ako prírodný národ na rozhraní pravekého vedomia a vedomia prírodného človeka, ktorý ovláda magickú koncentráciu, no nie dnešný spôsob konania a myslenia.

Preskúmali sme v prvom rade skoro všetky info polia v akáše. Ide o spomienky Kaukazov, ktorí žili v hore uvedenom období, v tomto období zomreli a ich spomienky sa cez stav klinickej smrti paralelne umiestnili do priestoru okolo nás, kde sú umiestnené všetky spomienky mŕtvych ľudí a zvierat histórie Zeme. Potom sme skúmali ako novinku zápis o živote ľudí a zvierat do magmatických polí Zeme. Sem sa tento záznam dostáva v mieste, kde sa niečo udialo, ako keby niekto neustále a všade filmoval, čo každý z nás počas života robí. Tento rozmer záznamu o činnosti ľudí a zvierat môžu trvalo vnímať prútikári a senzibili, teda osoby schopné prenikať psychicky do záznamov okolo nás. Tento priestor je do hĺbky 60000 km od povrchu Zeme až do magmatického jadra Zeme. Potom prekrýva celú našu slnečnú sústavu a okolo Pluta je magmatické pole také slabé, že sa to nedá čítať vôbec.

Jeden aj druhý postup získavania poznatkov o živote je z týchto informačných zdrojov a nie sú to zdroje historických artefaktov ani voľných pozorovaní etnografov. Zvyčajne preskúmame rôzne stavy, ktoré boli vyvolané patologickými prejavmi mysle. Tentokrát nebudem hovoriť a písať o všetkých, ale iba o takých, ktoré nás môžu v niečom poučiť alebo ubezpečiť, že šamanstvo oživujeme do reálnej podoby.

Výskyt spomienok v oblasti Tibet. Zemepisná šírka a dĺžka (10, 11, 12, 13, / E, F, G ). Mutácie orgánov a ich nesprávne miesto. Skúmaná osoba mala orgány umiestnené na iných miestach ako bežní ľudia. Schopnosť prenikať do mikrosveta.

Výskyt spomienok v oblasti Ázia. Zemepisná šírka a dĺžka (15 / E). Mikrosvet rezonančný. U skúmanej osoby poškodené nervstvo, kmitanie očí. Prenikal do vlastného mikrosveta svojich buniek.

Výskyt spomienok v oblasti Kozmu. Zemepisná šírka a dĺžka (30 miliárd svetelných rokov). Snové vedomie. Dotyčný nikdy nespal a prenikal do mikrosveta vlastných snov, čo je zaujímavá možnosť pokračovania v snovej ezoterike.

Výskyt spomienok v oblasti Afrika. Zemepisná šírka a dĺžka (4/I ). 1 miliardu staré info polia. Ide o špecifickú problematiku a to je spojitosť našej civilizácie so zaniknutou civilizáciou v období 2 miliárd až 1 miliardy rokov pred naším letopočtom. V období 900, 800, 700 miliónov rokov došlo k apokalyptickej zmene v činnosti magmatického jadra, čo bolo príčinou zániku tejto ľudskej civilizácie. Po upravení psychiky na špeciálnu kozmickú myseľ, ktorú cvičíme v Kozmos škole, prenikneme do info polí v tejto dimenzii. Odporúčam každému, aby sa tu správal ako nezaujatý turista, ktorý prišiel iba relaxovať a nič neberie a neodnáša do sveta živých ľudí. Mohlo by sa mu to vypomstiť. Preskúmané prípady, ktoré sem prenikli a pôsobili, skončili v stavoch šialenstva.

Výskyt spomienok v oblasti západná India. Zemepisná šírka a dĺžka (daná oblasť jeden bod vo výške nad pevninou mezosféra, čo je 50 až 80 km). Ide o utajené miesto, ktoré spadá do mikrosveta. To je svet menší ako molekula. Ide o schopnosť kmitajúcej mysle preniknúť psychicky dovnútra molekúl. Nie prienik ako laser alebo podobné zariadenie. Jedinec, ktorý dedil zvláštny stav usporiadania orgánov v tele. Orgány tela boli na rôznych iných miestach, ako to má človek bežne v tele. To dovoľuje jeho psychike prenikať do mikrosveta častíc psychicky. Dotyčný prenikol do mikrosveta nad západnou Indiou. Tento mikrosvet považujem za inteligentný prejav minulých civilizácií. Z tohto záznamu čerpal dotyčný v tej dobe. Budeme podrobne skúmať tento bod v mikrosvete a zisťovať, či skutočne má vek biliónov rokov.

Celkovo sú obyvatelia Kaukazu jedinečný národ, ktorý vytváral značnú priechodnosť do mikrosveta.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Šamanstvo > Šaman > Prastarý národ Kaukazov

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo