Mandala

Stará predstava o svete hovorí, že všade tam, kde stojí nejaký chrám, je aj stred mýtického sveta. To je ten pevný bod, od ktorého sa odvíja každá mandala. Nám bude stačiť, keď si v mysli predstavíme chrám. Imaginárna predstava nám dovolí postaviť chrám v kozme a tak isto v atóme molekuly. Táto schopnosť imaginácie je fenomenálna. Môžeme si chrám postaviť, kde len chceme, čo nie je možné vo vonkajšom svete. Tento pevný bod v podobe chrámu je stredom každej mandaly. Mandala sa vždy odvíja od pevného stredu a šíri sa ďalej do priestoru. Pri tvorbe mandaly či už z farieb, alebo drobných zrniek piesku musíme podstupovať rituál pohybu prstov ruky, pohybu očí i hlavy. Je to poeticky povedané tancovanie okolo mandaly, ktorá vzniká z pevného stredu. Najmenšia mandala je častica hmoty a tá najväčšia je galaxia.

Pozvánka na živé vysielanie
Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 2.05. 2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: Rotujúce mandaly – prútkarstvo.

Zasvätenie Myslenie cez mandaly
Zamyslíme sa nad rôznymi druhmi ľudského konania a myslenia. Pozrieme sa na spôsob myslenia ezoterika z hľadiska historického vývoja z princípu spoznávania sveta cez predné končatiny a jemnú motoriku prstov.

Zákonitosť skrytá v mandale
Aby sme lepšie pochopili, o čom vlastne celý systém mandaly je, ako a prečo vznikol, tak sme sa vybrali k tým, ktorí v histórii robili mandaly ako prví. Teda znovu sme si zašli do informačných polí v akáše. Ide vlastne o spomienky mŕtvych ľudí, ktoré zostali okolo nás v priestore.

Zasvätenie do mandál
Mandaly. 15 mandalových rituálov. Kruhovitá mandala. Info polia 15. najlepších historických zasväcovateľov. Kruh ako základ mandál. Zasväcovateľ kreslí každému počas zasvätenia jeho osobnú mandalu. Zasväcovaná osoba sa vhodne nalaďuje a otvára si nervovú sústavu na prienik svojho ega do buniek nervovej sústavy. Zasväcoval Saša Pueblo.

Seminár Mandala
Mandaly. Seminár o mandalách. Zasvätenie do mandál. Mandaly komerčné. Mandaly náboženské. Mandaly reinkarnačné. Mandaly umelecké. Mandaly historické. Chápanie mandál. Prežívanie mandál. Kruhovitý tvar mandaly. Mandala na niečo pôsobí. Mandala a cieľ. Mandala a hypnóza. Mandala a Silvovka. Mandala zdravia. Mandala terapeutická. Statická mandala. Pohybujúca sa mandala. Spôsob vyhotovenia mandaly. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach - Rôzne.

Liečivý princíp mandaly
Ako je možné mandalou vyjadriť zdravotný stav jednotlivých orgánov a ako možno liečiť mandalou či už fyzické, ale aj psychické v človeku.

Doladenie mandaly a vlastného oka
Tento príspevok sa venuje problematike umenia mandál. Píšem tu o meditačných technikách, ktoré toto umenie vo vás oživia.

Svetelné efekty v gotickej mandale
...

Gotické mandaly
...

Nehybný stred a pohyb okolo
...

Mandala, oko a ruka
...

História mandaly
...

Mandala je mŕtva
...

Meditácie s mandalou
...

Mandala v čase
...

Mandala v nás
...

Mandalou možno vyjadriť aj nemožné
...

Všetko je mandala
...


Meditacia.sk > Mandala >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo