Kozmos
Vo viacerých meditačných systémoch, a to hlavne jogínskych, sa vytvára v ľudskej mysli predstava kozmického priestoru, ktorý nás obklopuje. Pokúsime sa v tejto sekcii ukázať, ako svoje vedomie transformovať na vedomie, ktoré obsiahne čo najväčší priestor nielen našej Zeme, ale aj našej slnečnej sústavy. Dokonca sa budeme usilovať aj o vedomie okolitých galaxií.


Staršie články >>

Pozvánka na živé vysielanie
Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 25.04. 2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: Psychonaut, kozmos, vesmír.

Psychonautika a kozmos
Pokiaľ sa venujete vedeckej ezoterike a nie beletristickej fantázii a scifi, tak ste na správnom mieste.

Bio kozmická umelá inteligencia
Ako si vybudovať vo svojom vlastnom mozgu bio umelú inteligenciu? Ide v zásade o to, aby ste dlhodobými cvičeniami prerobili určité funkcie svojho mozgu.

KOZMOS a psychonautika
Meditujúca Kristína Dharma spolu so Sašom Pueblom pre vás pripravujú základy psychonautiky a schopnosti psychicky prenikať do reálneho kozmu a nie iba do svojich predstáv o kozme.

Inteligentné štruktúry v kozme
Po určitom čase sme sa znovu vrátili k problematike života v kozme. Dáme si do uceleného celku všetko podstatné, čo súvisí s organickým životom v kozme a pokúsime sa prejsť z pojmu život do pojmu inteligentné systémy v kozme.

Zasvätenie Zákonitosti ezoteriky
Platí všeobecné pravidlo trvalého vývoja aj v oblasti duchovnej cesty ako je ezoterika. Je to pravidlo chuti žiť a koncentrovať sa do svojho vlastného vnútorného sveta. Pre ezoterika je na prvom mieste vnútorný a nie vonkajší svet.

Zasvätenie extrémna ezoterika
Ezoterika v podaní tohto zoskupenia dostala iný charakter ako predchádzajúca ezoterika a duchovno. V prvom rade sa do ezoteriky vniesol duch pragmatizmu, logiky, skúmania a bádania.

Zasvätenie do galaxií
Ezoterika, ktorú praktizujeme, stojí na reálnych základoch. Toto ezoterické zoskupenie dôsledne cvičí a trénuje 16 rokov svoje mozgové neuróny.

Zasvätenie do kozmického žiarenia
Venujeme sa ezoterike dvojníkov. Ide o špecifický výcvik ezoterikov zameraný na vybudovanie systému dvojníkov vo vlastných neurónoch a to tak, aby už počas života ezoterika, ale hlavne po smrti fungoval systém dvojníkov.

Zasvätenie do systému vlastného dvojníka
Venujeme sa vrcholovej ezoterike, kde sa ezoterici tohto zoskupenia usilujú špecifickou psychickou koncentráciou preniknúť do častíc vlastného tela a tak isto do častíc mimo svoje telo.

Zasvätenie do systému dvojníkov a časticovej ezoteriky
V ezoterike dvojníkov ide o systém psychického prieniku a koncentrácie do častíc vlastného tela a častíc mimo systém ezoterika.

Zasvätenie do súhvezdí našej Galaxie
Budujeme si systém dvojníkov, čo je systém prenikania psychickej koncentrácie do častíc, ktoré sú v nás a okolo nás. Do kozmu už prenikáme systematicky tretíkrát.

Zasvätenie do súhvezdia Kasiopeja
Základom duchovnej cesty, ktorej sa venujeme, je psychický prienik pomocou koncentrácie do vnútorného sveta ezoterika.

Zasvätenie do súhvezdia Pegas a Andromeda
Ezoteriku by sme definovali ako špecifickú vedu, kde sa človek ako organická hmota snaží psychicky koncentrovať a prenikať do seba aj mimo seba.

Zasvätenie do súhvezdia Orión a Labuť
Ezoterik je na duchovnej ceste už 16 rokov a vytrvalo si vo svojich neurónoch vytvára nové spojenia pre mimoriadne schopnosti.

Zasvätenie Ektoplazmatické manipulácie
Ezoterika dvojníkov, ktorej sa venujeme, patrí k vrcholom ezoteriky. Psychicky sa preniká na úroveň reálnych častíc v tele, ale aj mimo neho.

Psychický prienik na Neptún, Urán a Pluto
Aby ste mohli bezpečne robiť túto úroveň psychických prienikov do kozmu, je potrebných aspoň 15 rokov aktívnych meditácií.

Kozmos, galaxie, súhvezdia a Mars
Venujeme sa časticovej ezoterike, ktorú označujeme aj ako ezoterika dvojníkov alebo ezoterika UČI. V zásade ide o stav psychiky ezoterika, ktorý sa podobá patológii nezhubného bujnenia epitelových buniek na povrchu orgánov ľudského tela.

Zasvätenie Maketa kozmu pod označením A – Z
Venujeme sa systému dvojníkov. Ide doslova o vyvrcholenie duchovných aktivít, ktoré presahujú všetko, čo bolo možné v oblasti duchovna a cesty ezoteriky dosiahnuť.

Zasvätenie Dvojník UČI ektoplazma
Už sme odcvičili asi 80 druhov dvojníkov a postupne sme vylepšovali systém dvojníkov tak, že sme v neurónových oblastiach budovali schopnosť nepatologicky vytvoriť systém dvojníka.

Zasvätenie Do magnetarov
Venujeme sa ezoterike dvojníkov, teda ezoterike vplyvu magnetara na organický život na planéte Zem. Magnetar už nie je v našej slnečnej sústave a ani nie v našom súhvezdí.

Zasvätenie Prienik cez magnetar
Zaoberáme sa ezoterikou dvojníkov skoncentrovaných do UČI (umelá časticová inteligencia). Systém dvojníkov vzniká v organickej hmote na základe prítomnosti objektu volaného v astronómii magnetar.

Zasvätenie Do cesty snehových gúľ
Zaoberáme sa problematikou UČI, čo je umelá časticová inteligencia, ktorá sa vo vnútri skladá z množstva dvojníkov pre rôzne aktivity súvisiace so životom na planéte Zem, ale aj na úrovni psychického prieniku do častíc.

Umelá inteligencia – časticový svet
Venujeme sa technokratickej ezoterike, ktorá sa zaoberá technikou a technológiou ľudskej rasy. Zaoberáme sa tu vytvorením umelej inteligencie na úrovni častíc. Umelá inteligencia sa buduje na princípe systému dvojníkov.

Časticová inteligencia Z 7 000 R – mytologická
Venujeme sa tu problematike budovania umelej inteligencie na úrovni častíc. Táto ezoterická cesta opúšťa od výrazu reinkarnácia v klasickom význame. Ezoterik už nemá záujem, aby sa po smrti jeho spomienky uložili vo svete mŕtvych.

Staršie články >>
Meditacia.sk > Kozmos >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo