Geriatrický profil trávenia - B 202

dátum: 12.03.2008

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, prečo priberáte. Príčina je v procesoch starnutia. Poškodenie trávenia. Zmena na násilnú tukovú chémiu a odporúčam celý systém trávenia preliečiť a dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika prívesku mozgového: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už chorobný stav. Príčina chorobnosti je značné trvalé poškodenie buniek v tejto oblasti. Vnútro ani anjelské sféry to nechcú a nevedia liečiť.

Geriatrická diagnostika slinných žliaz: kyvadlo ich neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70. Príčina chorobnosti je veľa mŕtvych buniek a sliny sú pripravené všetko spracovať na tuky.

Geriatrická diagnostika centra riadenia biochémie v strednom mozgu: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je v starnutí. Už utíšiť všetko a zaliať tukom a hotovo.

Geriatrická diagnostika žalúdka a štiav: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. No sú zorientované všetko zmeniť a upraviť na tuk.

Geriatrická diagnostika tenkých čriev: kyvadlo ich obkreslilo. Slabých miest je dosť. Tukové trávenie vládne telu. Ostatné oblasti trávenia cukrov, bielkovín, vitamínov a podobne sú silne blokované. Organizmus je zasycovaný tukmi. Nedostatočná tvorba pepsínov.

Geriatrická diagnostika žlče z pečene: už nedostatočná tvorba žlče pre tráviace procesy. Bunky nestíhajú produkovať žlčové kyseliny.

Geriatrická diagnostika pankreasu a trávenia: už nevnímať žiadne produkty z pankreasu do tráviaceho systému, iba do krvi.

Geriatrická diagnostika hrubého čreva: vychytáva ďalšie tuky z trávenia do tela.

Geriatrická diagnostika svalov a spaľovanie tuku: nosné svalstvo sa izolovalo od spaľovania tukov a požiera svoju podstatu. Kostrové svalstvo spaľuje tuky, ale kapacitne nestíha.

Geriatrická diagnostika tukových buniek: v tuku produkujete 10 miliónov užitočných látok a tie vyživujú organizmus. Tukové bunky v zásade odmietajú prijať tuk, ale tuková oblasť tenkého čreva to do nich natláča, či chcú, alebo nie. Najviac to natláča do tukových buniek bokov a stehien.

REAKCIA NA PROFIL

Prečítala som si profil, vôbec ma nepotešil, ale aspoň viem, v čom je problém. Vďačne prijmem každú radu, riešenie, zabojujem, mám záujem preliečiť si a udržať, čo sa dá.

Geriatrická liečba trávenia

Do každého nápoja pridáte Hofmanské kvapky, ktoré vám namiešajú v lekárni. Praktizovať 3 mesiace. Aj do čistej vody, ktorú budete piť.

Všetko jedlo pofŕkať roztokom múmia, ktoré je rozpustené vo vode. 1 tabletka čierneho múmia do 1 dcl vody. Praktizujte mesiac na všetko jedlo.

Ku všetkému jedlu tabletky s obsahom železa. Stačí aj štvrť tabletky. Praktizujte aj 4 mesiace.

Kúpte si 2 balenia Slimball a užívajte podľa predpisu.

Užívajte C.L.A. 1000 tabletky podľa návodu na úpravu trávenia v hrubých črevách.

Behať na bežiacom páse, bicykel, potenie a vlastná masáž tela pod sprchou. Každý deň aspoň hodinu. Teplo sa naobliekať, popíjať destilovanú vodu asi 3-4 dcl denne. Začať každý deň cvičiť klasický Pilates podľa knižiek.


 Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Diéty - poradňa > Geriatrický profil trávenia - B 202

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo