Prejedanie v podvedomí - A 808

dátum: 10.10.2006

Požiadali ste ma, aby som vám následne po Dieto profile A 806 vypracoval veštecký profil vášho podvedomia. Znovu sa objavujú problémy s obezitou, ktoré máte v rode. Tak isto neschopnosť sa poriadne na seba skoncentrovať a liečiť.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela a podvedomé obaly sú mimo. Nutnosť rozsiahlych psychoterapií.

Povaha
Ste klasicky usadená v strede hlavy v strednom mozgu. Odtiaľto idú vaše psychické prejavy. Tu máte nervovú spojku do mozočku. Typicky ženská psychika so sklonmi k schizofrénii. Teda menej myslíte na seba a viac na iných ľudí. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa stará o druhých a o seba iba keď musí. Odporúčam obrátiť váš záujem na seba a svoje orgány pozorovať ako cudzích ľudí. Terapia pestovania sebectva a zvýšenej starostlivosti o seba.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, pre ktorú sú všetci ľudia jej deti. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: spraviť druhým radosť. Povrchová vzrušivosť: na dotyky tela ako masáž. Pohlavná vzrušivosť: náboženské predstavy o deťoch idúcich do nebíčka. Citová vzrušivosť: na deti.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali diamantové anjelské sféry. No nevyužívate tento kontakt s nimi. V 12. roku ste dostali podvedomé obaly, ktoré máte mimo telo. Majú byť v tele. Predstava osoby, ktorá sa totálne preje ako sumo zápasník. Túžba ženy stať sa mužom cez jedlo. Mozoček poslanie nesie v sebe realizovať náboženskú predstavu mníšky a starostlivosti o deti a ich náboženskú výchovu. Pokiaľ takto žijete, tak šťastný osud a súlad s podvedomím. Rodostrom obal obsahuje záznam osoby z rodu, ktorá trpela na obezitu silného charakteru. Zvierací obal obsahuje obrázky obrovských zvierat, ktoré stále niečo žerú. Eros obal obsahuje zápis o detskej sexualite. Šaman obal obsahuje zápis šamanky, ktorá ľuďom pomáha nájsť svoje šťastie. 7 obalov obsahuje zápis o sumo zápasníkoch.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade enormná potreba prejedania sa ako trvalý stav veľkého dieťaťa, ktoré musí jesť a jesť. Rozprávka o dieťati, ktoré stále rastie. Obor dieťa. Odporúčam tieto predstavy pozmeniť a usilovať sa o predstavy dospelej ženy.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vyzlečiete tuk a žijete tu ako krásna žena. Mali by ste preprogramovať svoje sny, aby vám pomáhali zdravotne a psychicky.

Riziká budúcnosti
Výrazná obezita, problém s pohybom a dýchaním.





Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Diéty - poradňa > Prejedanie v podvedomí - A 808

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo